loading...

لوازم آرایشی

نازنین بازدید : 59 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

چرا خدمات طراحی وب سایت در کرج باعث افزایش درآمد می‌شود؟

در ادامه این مقاله دسته بندی شغل خود را پیدا کنید و دلایل عمده افزایش فروش با طراحی سایت وب کرج را بخوانید.

 

اگر شما فروشگاه دارید

منظور ما از فروشگاه داشتن اجناس زیاد و متنوع است. برای مثال یک فروشگاه با محصولات آرایشی بهداشتی هستید.

 

مشتریانتان معمولا از چه طریقی با شما آشنا می‌شوند؟

مشتریان ثابت یا گذری شما بیشتر است؟

آیا دسترسی به همه مشتری های خود دارید؟طراحی سایت فروشگاهی در کرج

چقدر از مشتری های شما به صورت حضوری می‌توانند به فروشگاه مراجعه کنند، یا یک سوال مهم تر اگر کیفیت کارتان بالا و خریدار راضی شما زیاد است که منجر به مشتری وفادار شده و همیشه از فروشگاهتان خرید می‌کند، یک فروشگاه نزدیک تر از شما پیدا کند چه؟ بازهم وفادار شما می‌ماند؟

 

اگر فروشنده یا صاحب کسب و کاری هستید خوب می دانید که در دنیای امروز تعداد و تنوع محصولات به قدری زیاد است که اگر حواستان به کسب و کار و نوع درآمدتان نباشد، به راحتی آب خوردن درآمدتان را از دست خواهید داد.

 

طراحی وب سایت در کرج و البرز روشی برای نگهداری مشتری های قدیمی و یافتن افراد جدید برای افزایش درآمد است. شما با ساخت سایت در کرج فروشگاه آنلاین خود را به افراد مختلف هدیه می‌دهید، تا همیشه و همه جا در دسترس آنها باشید.

 

اگر شما شرکت دارید

مهم نیست که شرکت شما چقدر بزرگ و یا کوچک است، نکته مهم در طراحی وبسایت برای این دسته از مشاغل برندسازی و مطرح کردن برند و خدماتشان در کرج است. می‌دانیم که شهر کرج به نسب برخی از شهرها کوچک است. اما خیلی از ما در همین فضای کوچک هم به دلیل مشکلات شهری یا هزینه ها و…. نتوانسته ایم مطرح شویم.شرکت طراحی سایت در کرج

 

برای یک شرکت طراحی وب سایت کرج در زمینه های زیر لازم است:

 

برندسازی

فروش اجناس به صورت آنلاین

کسب اعتبار

افزایش مشتریان محلی

پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله را بخوانید تا اصلی ترین دلیل ما برای اصرار به استفاده از خدمات طراحی سایت در کرج را بدانید.

 

اگر شما پزشک هستید

پزشکان و متخصصان خوبی را در سطح کرج داریم، اما به دلیل آشنایی کم و شناخته نشدن این افراد متخصص، شهروندان به نزدیک ترین مرکز درمانی محله خود مراجعه می‎کنند.طراحی سایت پزشک در کرج

 

یک مثال واقعی

 

یکی از همکاران ما با دندان درد شدیدی وارد شرکت شد. به دنبال دندانپزشک که کار او را فوری انجام دهد تمامی منطقه را طی کرد. اما به دلیل ساعت کاری که خارج از زمان کار یک پزشک بود، مجبور به سرچ کردن در کرج شد. اولین سایتی را که وارد آن شد ثبت نام کرد و به صورت اورژانسی نوبت آنلاین گرفت.

 

به همین سادگی بارها به آن پزشک مراجعه کرده و ازخدمات ایشان استفاده  می‌کند.

 

اگر شما مشاور املاک هستید

طراحی وب سایت املاک در کرج یکی از پر درآمدترین انواع طراحی سایت است. دلیل ما این موضوع است که کرج شهری نزدیک به پایتخت و همواره در حال رفت و آمد است. اگر ساکن این شهر باشید خوب می‌دانید که یکی از مشکلات افراد ساکن این شهر نبودن امکانات اساسی و دردسترس نبودنه خیلی از مشاغل است.طراحی سایت املاک در کرج

 

طراحی سایت املاک در کرج می‌تواند برای افرادی که رفت و آمد برای انها مشکل است مناسب باشد و تمامی موارد شما را در این سایت ببیند. یادتان نرود که برای مشاورین املاک بهترین گزینه نفر اول منطقه بودن است.

 

اگر شغل های خدماتی دارید

دفاتر و شرکت هایی که محصولی برای فروش ندارند و خدمات خاصی را به مشتریانشان ارائه می‌دهند، نباید از طراحان سایت کرج غاقل شوند. فرض کنید که شما نیروهای پرستار آموزش دیده ای را در سطح شهر برای خدمت رسانی به افراد استخدام کرده اید. با این اوصاف کاربران و مشتری های شما چگونه باید شما را پیدا کنند.طراحی سایت خدماتی در کرج

 

مشتریان شما صفحه مرورگر خود را باز کرده و در آن تایپ می‌کنند “خدمات پرستاری در کرج” یا “نگهداری از سالمند یا کودک در کرج” چه اتفاقی می‌افتد اگر شما یک طراحی سایت وردپرس کرج که قیمت انچنانی هم برای کسب و کار شما ندارد را در اختیار نداشته باشید؟

 

قطعا مشتریان به سمت رقبا خواهند رقت.

 

اما برای همه شرکت های خدمات رسان به مردم کرج سئو و طراحی سایت کرج برای شناسایی بیشتر در سطح شهر واجب است.

 

اصلی ترین دلیلی که باید به دفتر طراحی سایت در کرج مراجعه کنید چیست؟

مهمترین دلیل بجز مواردی که در بالا گفته شد را بخوانید:

 

اگر شهروند کرج هستید خوب می‌دانید که کرجی ها برای کوچکترین موارد هم به شهر تهران رفته و از آنجا خدمات و کالاهایی را که نیاز دارند تهیه می‌کنند.

 

مثال: کرجی های برای درمان به تهران می‌روند. 

 

حتما دقت کرده اید یا خودتان این کار را انجام می‌دهید. شما چون پزشک مورد نظر خود را نمی‌یابید به سراغ شهر تهران می‌روید.

 

اما این مثال برای تمامی موارد و خدمات و همچنین کالاها صادق است.

 

خرید مانتو، خرید لباس، درمان، خرید طلا و….طراحی سایت شرکتی در کرج

 

راهکار چیست؟ 

طراحی سایت وردپرس در کرج مناسبترین گزینه برای شما است. شما با ساخت یک وبسایت می‌توانید نیازهای شهروندان و همشهری های خود را به خوبی برطرف کنید. اگر شما بعنوان یک صاحب کسب و کار یک شغل را اداره می‌کنید می‌دانید که برای افزایش درآمد باید روش های مختلف بازاریابی را امتحان کنید.

 

اما مهم تر از آن کشاندن افراد محلی و همشهری به سمت شغلتان است.

 

اما چرا شرکتهای طراحی وب سایت در کرج وردپرس را به شما پیشنهاد می‌کنند؟

حتما شما هم در اینترنت جستجو کرده اید و به این کلمه برخورده اید که طراحی سایت ارزان در کرج یا هر شهر دیگری با وردپرس آسان تر و بدون هزینه است.

 

اگر بخواهم صادقانه برای شما توضیح دهم بله زیر ساخت این برنامه رایگان است اما شما با زیر ساخت تنها نمی‌توانید یک سایت داشته باشید. اما ساخت ظاهر سایت هم به همین راحتی ها که فکر می‌کنید نیست و نیازمند متخصص آن است.

 

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 

قیمت پایین تر

یادگیری آسان

امکان تغییر در هر زمان

ایجاد تغییر به آسانی

یکی از مهمترین مزایای ساختن یک سایت با وردپرس تاثیرگذاری آن در سئو است. سایتهایی که با وردپرس ساخته می‌شوند به دلیل راحتی کار و سادگی اکثر سئو کارها کار با ان را بلد هستند و برای تغییرات مشکلی ندارند. 

 

مهمترین ویژگی هایی که شرکت های طراحی سایت کرج باید داشته باشند:

به دلیل نزدیک بودن این شرکت ها به شما یک مزیت مهمی که نسبت به سایر دفاتر ساخت وبسایت دارند، رفت و آمد آسان و بدون محدودیت است. این مورد می‌تواند جزئ اصلی ترین مواردی باشد که می‌تواند خیال شما را بابت امنیت و در دسترس بودن راحت کند.ویژگی شرکت طراحی سایت در کرج

 

اما عمده ترین ویژگی های شرکتهای طراحی سایت در کرج:

رسمی بودن و ثبت شرکت می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

تعهد به کار

نمونه کارهای قوی

پاسخگو بودن

داشتن مکان فیزیکی برای قرارهای ملاقات

قیمت طراحی سایت در کرج

یکی دیگر از دلایلی که به شما وردپرس را پیشنهاد می‌کنیم، همین قیمت است. قیمت طراحی با وردپرس خیلی پایین تر از کدنویسی است.

 

برای کسب و کارهای کرجی  قیمت و کیفیت مهمترین عامل است. اگر شما سایت خود را با کدنویسی آغاز کنید باید هزینه ای بالای 10 الی 20 میلیون تومان پرداخت کنید. اما برای سات های وردپرسی بسته به سفارش شما از 3 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است.

 

آوش تک سایت طراحی وب سایت کرج

برای طراحی سایت کرج شرکت های زیادی وجود دارند. شما می‌توانید به راحتی با یک جستجوی کوچک به راحتی چندین شرکت را پیدا کنید. اما ما در آوش تک مراحل زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

 

ما با کمک شما شغلتان را آنالیز کرده و انواع سایتهای مشابه و رقبا را بررسی خواهیم کرد.

https://kiwisite.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

سلایق شما در رنگ و نوع سایت بررسی و با کمک هم به یک نظر مشابه خواهیم رسید.

 

شما در آوش تک تا یک ماه بعد از پایان قرارداد می‌توانید تغییراتی را در سایت اعمال کنید.

 

آموزش کار با سایت و وارد کردن اطلاعات را به شما خواهیم داد.

 

برای سایت های فروشگاهی اینماد مهمترین نکته است. دریافت اینمادتان با ما

نازنین بازدید : 99 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

آموزش ساخت بسته نصب آسان در وردپرس با افزونه Duplicator

افزونه Duplicator یکی از معتبرترین افزونه هایی است که به کمک آن می توانید بسته های نصب آسان در وردپرس را ایجاد نمایید و همچنین می توانید تمامی تنظیمات یک سایت را به همراه قالب و افزونه های نصب شده در آن به یک سایت دیگر انتقال دهید.

https://elementorthemes.ir/%d9%86%d8%b5%d8%a8-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%b1%d9%88%db%8c-cpanel/

افزونه Duplicator به کمک طراحان، توسعه دهندگان و مدیران وردپرس برای انتقال کامل سایت، پشتیبان ‏گیری و جا به‏ جایی یک سایت از مکانی  به مکان دیگری می ‏آید. افزونهDuplicator  تاکنون در سطح دنیا بیش از ۱میلیون بار نصب و فعال سازی شده است.

 

شما با کمک این افزونه قادر خواهید بود یک بسته نصبی آسان از وبسایت خود ایجاد کنید و در هر زمان و مکانی که خواستید، هر تعداد کپی از وب سایت خود تهیه نمایید و بر روی دامنه‏ های دیگر پیاده سازی کنید و دیگر نیازی به شروع کار از ابتدا ندارید. کار کردن با این افزونه بسیار راحت و دارای تنظیمات ساده ‏ای می ‏باشد.

 

شما به کمک افزونه Duplicator می ‏توانید عملیات پشتیبان‏ گیری از سایت‏تان را تنظیم نمایید، تا به صورت خودکار براساس زمان‏بندی شما، این کار را انجام گیرد. در ضمن به صورت دستی و در هر زمانی که مایل بودید می ‏توانید پشتیبان‏ گیری را انجام دهید.

 

ویژگی های افزونه Duplicator

افزونه Duplicator حرفه‏ ای امکانات و ویژگی‏ های بسیاری دارد، تنها شماری از آن‏ ها را در اینجا می ‏آوریم:

 

پشتیبان گیری تنها در چند دقیقه

انتقال وبسایت از دامین به دامین دیگر در بازه زمانی زیر ۵ دقیقه

قابلیت زمان‏بندی برای پشتیبان گیری خودکار

قابلیت ارسال فایل پشتیبان به آمازون، گوگل، دراپ باکس

امکان پشتیبان گیری بر روی هاست‏ های رایگان

پشتیبان‏ گیری و انتقال دیتابیس

پشتیبانی از وردپرس چند سایت

به صورت خودکار ایمیل‏ های اطلاع ‏رسانی در خصوص بک‏آپ‏ های گرفته شده و خطاهای احتمالی را به مدیر وب سایت ارسال می‏ کند.

پشتیبانی از سایت بزرگ و دیتابیس‏ های بزرگ

توجه:

افزونه Duplicator نیازمند دانش فنی می‏ باشد، و در صورت داشتن تمایل جابه ‏جایی یا پشتیبان ‏گیری از وردپرس توسط حودتان کمی ریسک دارد . بنابراین فراموش نکنید حتما از فایل‏ ها و پایگاه ‏های داده حتما پشتیبان‏ گیری انجام دهید.

 

آموزش نصب افزونه Duplicator

مرحله اول:

افزونه dupicator

 

 

 

 

 

ابتدا افزونه Duplicator را از مخزن وردپرس دانلود نمایید. پس از دانلود و نصب این افزونه Duplicator در قسمت پیشخوان اضافه خواهد شد. با کلیک کردن بر روی آن صفحه ساخت بسته نصب آسان در وردپرس برای شما نمایش داده می شود. اکنون می توانید بر روی گزینه create New کلیک نمایید تا شروع به ساخت بسته نصب آسان در وردپرس نمایید.

 

دانلود افزونهاز مخزن

 

مرحله دوم:

 

 

افزونه dupicator

 

 

 

در این مرحله  در قسمت name یک اسم برای بسته نصب آسان وردپرس خود انتخاب نمایید. اکنون می توانید با مراجعه به قسمت Archive جدولی از دیتا بیس را که از پکیج ایجاد شده است را حذف نمایید. همچنین می توانید از با استفاده از این بخش فایل هایی که در پوشه وردپرس قرار دارد را پاک کنید. با انتخاب نمودن آن ها و اسکرول کردن به سمت پایین می توانید گزینه next را فشار دهید.

نازنین بازدید : 60 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

ست کیف پول و جاسوئیچی چرم ژوبین (در 3 رنگ)

159,000 تومان

https://saripan.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%af%db%8c%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87/

ست کیف پول و جاسوئیچی چرم ژوبین (در 3 رنگ)جدید

پک هدیه مردانه باربد (کمربند در 6 مدل)

254,000 تومان

پک هدیه مردانه باربد (کمربند در 6 مدل)جدید

ست قمقمه و شطرنج NB.co مدل NB2003-8

459,000 تومان

ست قمقمه و شطرنج NB.co مدل NB2003-8جدید

ست قمقمه جیبی و شطرنج NB.co مدل NB2003-8

459,000 تومان

ست قمقمه جیبی و شطرنج NB.co مدل NB2003-8جدید

ست کروات و دکمه سردست AXQN (در 17 طرح)

136,000 تومان

ست کروات, پوشت و دکمه سردست AXQNجدید

پک هدیه مردانه آرمین

354,000 تومان

پک هدیه مردانه آرمینجدید

ست قمقمه NB.co مدل NB590-30

439,000 تومان

ست قمقمه NB.co مدل NB590-30جدید

پک هدیه آرسام پلاس (در طرح و مدل مختلف)

237,000 تومان

پک هدیه آرسام پلاسجدید

پک هدیه آرسام (در مدل و رنگبندی مختلف)

195,000 تومان

پک هدیه آرسام (در مدل و رنگبندی مختلف)جدید

پک هدیه دلبر رویایی (لیوان در 3 طرح)

149,000 تومان

پک هدیه دلبر رویایی (لیوان در 3 طرح)جدید

پک هدیه مجنون (کروات در 40 طرح)

175,000 تومان

پک هدیه مجنون (کروات در 40 طرح)جدید

پک هدیه آریامن (لیوان در 3 طرح)

206,000 تومان

پک هدیه آریامن (لیوان در 3 طرح)جدید

ست قمقمه جیبی NB.co مدل NB574-28

395,000 تومان

ست قمقمه جیبی NB.co مدل NB574-28جدید

پک هدیه رویای شیرین (لیوان در 3 طرح)

162,000 تومان

پک هدیه رویای شیرین (لیوان در 3 طرح)جدید

ست قمقمه و شات NB.co مدل NB593-33

موجود نیست

ست قمقمه و شات NB.co مدل NB593-33جدید

پک هدیه عشق شیرین (لیوان در 3 طرح)

214,000 تومان

پک هدیه عشق شیرین (لیوان در 3 طرح)جدید

ست قمقمه و پیک NB.co مدل NB601-56

389,000 تومان

ست قمقمه و پیک NB.co مدل NB601-56جدید

ست قمقمه جیبی استیل NB.co مدل NB591-31

موجود نیست

ست قمقمه جیبی استیل NB.co مدل NB591-31جدید

ست قمقمه جیبی NB.co مدل NB595-35

349,000 تومان

ست قمقمه جیبی NB.co مدل NB595-35جدید

پک هدیه دلدار من

199,000 تومان

پک هدیه دلدار منجدید

پک هدیه مردانه آرات پلاس (کروات در 40 طرح)

219,000 تومان

پک هدیه مردانه آرات پلاسجدید

ست هدیه مردانه آرات (کروات در 40 طرح)

189,000 تومان

ست هدیه مردانه آراتجدید

ست کیف و کمربند مردانه چرم مارک MONT BLANC...

349,000 تومان

ست کیف و کمربند مردانه چرم مارک MONT BLANC مدل MB500جدید

ست هدیه مردانه بلک مون

309,000 تومان

ست هدیه مردانه بلک مونجدید

ست هدیه مردانه شوالیه سیاه (Black Knight)

329,000 تومان

ست هدیه مردانه شوالیه سیاه (Black Knight)جدید

ست هدیه مردانه و پسرانه بلک من

153,000 تومان

نازنین بازدید : 45 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

امروزه در اغلب مدارس و محیط های آموزشی کشورمان دیگر خبری از تخته سیاه و نوشتن با گچ بر روی آن و پاک کردنش با تخته پاک کنی خیس نیست و در اغلب کلاس های آموزشی کشورمان از تخته های سفید رنگی تحت عنوان وایت برد استفاده می شود. نوشتن و پاک کردن از روی این نوع تخته ها در مقایسه با تخته های نوع قبلی بسیار راحت تر شده و به همین خاطر در بازار از طرفداران بیشماری نیز برخوردار هستند که ما هم در ادامه این مطلب از لیست بیست می خواهیم توجه شما را به راهنمای خرید تخته وایت برد جلب نماییم.

https://behtarinhash.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%ae%d8%aa-%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%87/

آشنایی با انواع مختلفی از تخته وایت بردها

مدل معمولی:

تخته های ساده ای هستند که در اندازه های مختلف به بازار عرضه شده اند.

می توان از آن ها بر روی دیوار و یا پایه هایی جداگانه استفاده نمود.

مدل مغناطیسی:

در حقیقت همان مدل تخته وایت بردهای معمولی هستند که از قابلیت جذب آهنربایی برخوردار می باشند.

می توان بر روی صفحه سفید این مدل تخته ها از ماژیک، تخته پاک کن و همچنین کاغذهایی که قابلیت چسبندگی مغناطیسی دارند استفاده کرد.

مدل شیشه ای:

شیک ترین نوع تخته های وایت برد در بازار هستند.

به دلیل سطح شیشه ای و صیقل خورده خود، ماژیک ها با راحتی بیشتری بر روی آنان به حرکت در می آیند.

وضوح نشان دادن محتواهای نوشته شده بر روی آن ها بسیار بهتر از مدل های دیگر می باشد.

ناگفته نماند تخته وایت بردهای شیشه ای ضد لک و مقاوم در برابر سایش هستند.

مدل سرامیکی:

جدیدترین نوع از تخته وایت برهای موجود در بازار است.

به دلیل ساختاری سرامیکی آن، می توان از هر ماژیکی برای نوشتن بر روی آنان بهره گرفت.

ضد لکه و ضد سایش هستند و امکان پاک نشدن محتوا از روی آنان به هیچ وجه وجود ندارد.

به دلیل کیفیت و دوام بالا خود، بسیاری از فروشندگان از لفظ ضمانت مادام العمر برای فروش این نوع از تخته ها استفاده می کنند.

مدل هوشمند:

این نوع از تخته های سفید رنگ با پیشرفت تکنولوژی و آمیختن آن با ساختار کلاسیک خود ایجاد شده اند.

بهترین گزینه برای استفاده در محیط های آموزشی و دانشگاه های جهان محسوب می شوند.

جهت نوشتن بر روی صفحه این مدل تخته ها باید از قلم های مخصوصی استفاده نمود.

ناگفته نماند درگاه های اتصال کننده گوناگونی نیز مطابق سلیقه شما مشتریان بر روی بدنه این مدل از تخته های آموزشی نیز تعبیه شده است.

نکات مهم هنگام خرید تخته وایت برد

انتخاب نوع: نخستین نکته در خصوص خرید تخته وایت برد توجه به نوع آن ها است که برای این منظور می توانید با مطالعه بخش قبلی از همین مطلب با انواع مختلفی از تخته های وایت برد آشنا شوید و بهترین و مناسب ترین مدل را برای خود انتخاب نمایید.

 

اندازه تخته: تخته های وایت برد در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشند که شما بایستی با توجه به زمینه کاربردی خود از آن ها اقدام به خرید مثلا یک تخته بزرگ برای قرار دادن در یک کلاس آموزشی کنید و یا در صورت استفاده از این قبیل از محصولات در خانه به دنبال خرید تخت هایی با ابعاد کوچک تا متوسط شوید.

 

وزن محصول: فاکتور مهم بعدی در خصوص خرید تخته وایت برد توجه به وزن آن است. یادتان باشد جتس صفحه و همچنین بدنه تخته بر روی وزن نهایی آن ها بسیار موثر است و چنانچه شما بخواهید از تخته خود در جاهای مختلف استفاده کنید و نیاز به حمل آن داشته باشید، باید مدلی را خریداری کنید که از وزنی مناسب جهت سهولت در جا به جایی برخوردار باشد.

 

جنس بدنه: تخته های وایت برد می توانند از جنس پلاستیک، فلز، چوب و همچنین شیشه باشند. انتخاب این مورد تنها بسته به سلیقه و نظر شما دارد البته فراموش نکنید که جنس این نوع از محصولات آموزشی بر روی قیمت فروش آن ها نیز کاملا موثر می باشد.

 

نحوه استفاده: برخی از تخته های وایت برد قابل نصب بر روی دیوار و برخی دیگر قابل نصب بر روی پایه هایی مستحکم هستند و این شما هستید که باید مشخص کنید چه نوع تخته وایت بردی مناسب استفاده برایتان می باشد.

 

قیمت تخته وایت برد: تمام نکات گفته شده از جمله موارد تاثیرگذار بر روی قیمت تخته وایت برد بحساب می آیند و اکنون این شما هستید که باید مشخص کنید به دنبال خرید چه محصولی و با چه کیفیتی برای انجام امور درسی و آموزشی خود می باشید.

 

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید تخته وایت برد توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات اداری و آموزشی جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این تخته وایت بردها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

 

 

1تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز 50×70 سانتی متر

تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز 50x70 سانتی متر

 

مشخصات

کاربرد

دانش آموزی

ابعاد

50x70x1 سانتی‌متر

قطر

1 سانتی‌متر

وزن

2 کیلوگرم

جنس

فلزی

قابلیت اتصال به دیوار

دارد

قابلیت حمل

دارد

سایر مشخصات

صفحه ی مغناطیسی با فریم فلزی رنگ شده

اطلاعات بیشتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 

2تخته سیاه و تخته وایت برد دوکاره مدل hell

تخته سیاه و تخته وایت برد دوکاره مدل hell

 

مشخصات

کاربرد

دانش آموزی

ابعاد

21×16 سانتی‌متر

قطر

1 سانتی‌متر

وزن

0.3 کیلوگرم

جنس

پلاستیکی

قابلیت اتصال به دیوار

دارد

قابلیت حمل

دارد

سایر مشخصات

دو کاره

اطلاعات بیشتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 

3تخته وایت برد شیشه ای مدل DINIAL 7347 سایز 70×100 سانتی متر

تخته وایت برد شیشه ای مدل DINIAL 7347 سایز 70×100 سانتی متر

 

مشخصات

کاربرد

اداری

ابعاد

100x70x0.6 سانتی‌متر

قطر

0.6 سانتی‌متر

جنس

شیشه

قابلیت اتصال به دیوار

دارد

قابلیت حمل

دارد

اطلاعات بیشتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 

4تخته وایت برد آفرین کد N040 سایز 60×40 سانتی متر

نازنین بازدید : 85 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

برخلاف تصور بسیاری از افراد ، پول به تنهایی خوشبختی به همراه نمی آورد. البته به یاد داشته باشید که بی پولی می تواند بدبختی به همراه داشته باشد. اگر شخصی ثروت و ثروت زیادی داشته باشد ، اما از بیماری لاعلاج رنج می برد و فقط در بستر بیماری رنج می برد ، آیا باز هم به فکر محاسبه دارایی خود است؟ آیا برای چنین شخصی مهم است که در این ماه چقدر درآمد داشته است؟

 

چند نکته که در زندگی مهمتر از درآمدزایی است
سلامتی مهمتر از درآمدزایی است

 

آرامش درونی

برخی ممکن است به اشتباه تصور کنند که پول می تواند صلح را به وجود آورد. اما آرامش و خوشبختی مواردی هستند که از یک احساس ناشی می شوند. آدم هنوز بالای سر دارایی خود احساس بدبختی و تهی بودن می کند. یک فرد نیازمند و زندگی متوسط ​​احساس خوشایندی دارد. آنچه یکی را خوشحال می کند و دیگری راضی نیست ، پول نیست. این احساس و دیدگاه درونی ما در مورد زندگی است.

 

چند نکته که در زندگی مهمتر از درآمدزایی است
صلح درونی مهمتر از درآمدزایی است

 

مهارت

پول چیزی است که در نتیجه کار سخت بدست می آید. در واقع ، پول کارمزد شما برای مدت زمان مشخصی شناخته شده است. اما افراد زیادی هستند که از راه های دیگر و بدون تلاش پول در می آورند. به عنوان مثال شخصی که به طور ناگهانی ثروت هنگفتی به ارث می برد یا شخصی که از شانس خود درآمد زیادی کسب می کند. اکنون آن دسته از افرادی که به طور اتفاقی یا شانس به دست آورده اند ، توان خرج کردن آن را دارند و می توانند آن را در یک پروژه سودآور سرمایه گذاری کنند ، ثروت آنها چند برابر خواهد شد.

 

اما اگر این فرد که یک باره ثروت های زیادی به دست آورده است ، قدرت سرمایه گذاری و هزینه و ضرر را ندارد ، آیا فرصت کسب ثروت دوباره وجود دارد؟ بسیاری از افرادی که از راه های غیرمعمول ثروتمند می شوند قادر به استفاده صحیح از آن نیستند. آنها ممکن است به دلیل اسراف این ثروت را از دست بدهند و فقیر بمانند زیرا دیگر فرصتی برای کسب ثروت ندارند.

چه چیزهایی از پول درآوردن در زندگی مهم‌ترند؟

بنابراین در اینجا باید بگوییم مهارت مهمتر از پول است. اگر شخصی که از طریق مهارت خود پول و ثروت جمع کرده است ، در اثر یک تصادف ثروت خود را از دست بدهد ، هنوز شرایط ثروتمند شدن را دارد. از آنجا که او مهارت و کار زیادی کسب کرده است و از آنجا که مهارت خود را رها کرده است ، می تواند دوباره تلاش کند تا درآمد کسب کند.

 

خانواده

شما می خواهید زندگی بهتری نسبت به کودکی برای فرزندان خود داشته باشید. اما وقتی به دنبال یک ریال پول دیگر هستید و در خانه و در کنار خانواده خود نیستید ، هزینه های معنوی زیادی خواهید کرد. برخی معتقدند که با کسب درآمد بیشتر و ارائه امکانات بیشتر می توانند همسر و فرزندان خود را خوشبخت کنند. اما آنچه خانواده واقعاً به آن احتیاج دارد حضور شماست.

نازنین بازدید : 34 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

با مشاهده و استفاده از این روش ها ، سبک زندگی شما تغییر می کند و سبک زندگی روزمره شما تغییر اساسی می کند.

اگر برخی از عادت ها را کنار بگذاریم ، زندگی رنگ بهتری پیدا می کند. البته ما در اینجا قصد انجام کارهای خارق العاده ای را نداریم و فقط پنج دقیقه برای این کارها کافی است.

ممکن است این عادتها در طول سالها داشته باشید ، اما اکنون زمان ترک آنها است. هفت عادت بسیار کوچک که شما را آرام می کند.

وقتی بیدار شدید ، تختخواب خود را مرتب کنید

شما باید این کار را به طور صحیح و منظم انجام دهید. این دو مزیت اصلی برای شما دارد. اول ، شما درست بعد از بیدار شدن از خواب کار خوبی انجام داده اید و تأثیر آن را در طول روز خواهید دید. دومین مزیت این است که بعد از یک روز شلوغ و بازگشت به خانه ، یک تختخواب تمیز و مرتب باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. ظاهر منظم آن موفقیت صبح را به شما یادآوری می کند.

چگونه سبک زندگی مان را تغییر دهیم؟

همه چیز را سر جای خود قرار دهید

مهم نیست که در طول روز از چه چیزی استفاده می کنید ، مهم این است که همه چیز را سر جای خود قرار دهید. ماسک موم را با ماسک موم تمام کردید؟ بنابراین همین حالا موم و برس را در جای خود قرار دهید. وسایل آشپزخانه را در کمد مخصوص خود قرار دهید. همچنین کتاب ها را در قفسه یا کتابخانه قرار دهید. شک نکنید به محض اینکه به آن عادت کنید ، تأثیرات آن را در زندگی عادی خود مشاهده خواهید کرد.
به راحتی می توانید امور زندگی خود را سازماندهی کنید و از طرف دیگر ، وقتی به چیزی احتیاج دارید ، در دست شماست.

زباله ها را قبل از خواب جمع کنید

آیا می دانید کیسه های زباله پلاستیکی در سال ۱۹۵۷ ساخته شده اند؟ آیا می دانید برای جمع آوری سطل زباله باید از آن استفاده کنید؟! حتی ۵ دقیقه هم طول نمی کشد. بیشتر ما وقتی می خواهیم برای خودمان نقاشی بکشیم ، آرامش داریم. ظروف را در ماشین ظرفشویی ریخته و لباس ها روی زمین می خوابند. مجله و روزنامه ای که می خوانید ممکن است روی میز باشد. یکی از اتفاقات متداول در بیشتر زندگی ما این صحنه است که اغلب اوقات را به روز بعد موکول می کنیم.
روز بعد فرا خواهد رسید. صبح زود ، به جای بررسی برنامه آینده ، باید روی کارهای روز گذشته تمرکز کنیم. شاید به همین دلیل است که ما همیشه وقت داریم!

نازنین بازدید : 24 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

افراد موفق و مثبت کسانی هستند که توانسته اند بین تفکر در مورد مشکلات تعادل برقرار کنند و مثبت بمانند. آنها در مورد چالش ها و شکست های خود فکر می کنند ، هرگز اجازه نمی دهند مشکلات ، انگیزه و عملکرد مثبت آنها را از بین ببرد. از بین رفتن.

 

آنها به خوبی می دانند که باید بتوانند افکار منفی را به افکاری که برای آنها مفید است تبدیل کرده و احساس خوبی به آنها بدهند.

 

اگرچه در نگاه اول تفکر مثبت دشوار به نظر می رسد ، شما می توانید با انگیزه کمی برای تغییر زندگی خود را تغییر دهید و برای تغییر تلاش کنید:

 

به مثبت اندیشی عادت کنید

عادت داشته باشید به جای اینکه بر آنچه نمی خواهید یا مفید نمی دانید ، به آنچه در زندگی مفید و مثبت می دانید تمرکز کنید. در نگاه اول ، این دو سبک تفکر ممکن است یکسان به نظر برسد ، اما در عمل بدون شک خواهید دید که این سبک های تفکر کامل هستند.

 

آنها متفاوت و متفاوت از یکدیگر هستند و در احساسات مثبت یا منفی نسبت به خود بسیار مثر هستند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک تصمیم جدی بگیرید و از این پس فکر مثبت را در ذهن خود تمرین کنید ، سعی کنید بر آنچه ندارید تمرکز کنید. به آنچه دارید فکر کنید ، یعنی وقتی افکار منفی و مخرب به ذهن شما حمله می کنند ، سعی کنید برگردانید به افکار مثبت و مطلوب تبدیل شوند.

 

به عبارت دیگر ، به جای دیدن یک لیوان نیمه خالی ، نیمه پر به نظر برسید. برای مقابله با افکار مخرب و منفی ، باید با اطمینان بپذیرید که این فکر فقط یک فکر منفی است و به درد شما نمی خورد ، سپس با ذهنی آرام سعی کنید. به دنبال راه حل هایی باشید که بتوانید به آنها مثبت نگاه کنید و جنبه های منفی را از ذهن خود پاک کنید. این تمرین را امروز شروع کنید تا ببینید چند روز می توانید بدون افکار منفی زندگی کنید یا ارزیابی کنید که چقدر قادر به کنار آمدن با افکار منفی هستید و آنها را از ذهن خود دور می کنید؟ این تمرین را به عنوان یک رژیم غذایی ذهنی دنبال کنید و درگیر آن شوید ، اگر می توانید این عادت را به طور جدی در خود ایجاد و تقویت کنید ، بدون شک در آینده ای نه چندان دور ، می توانید تغییرات مثبتی را در زندگی تجربه کنید.

چگونه حال دلمان را خوب کنیم؟

داوری را برای همیشه فراموش کنید

در هنگام بروز مشكل نسبت به خود بیشتر از دیگران كنجكاو باشید ، دیگران را سرزنش نكنید و آنها را قضاوت نكنید ، بهتر است به درون خود نگاه كنید و سهم خود را در این مسئله شناسایی كنید. بخاطر داشته باشید سرزنش می کنید دانستن دیگران نه تنها مشکلی را حل نمی کند ، بلکه شما را از خود واقعی خود دور می کند. به جای قضاوت یا تعصب منفی درباره خود یا دیگران ، ما شما را تشویق می کنیم که به دنبال راه حل برای مشکلاتی باشید که ممکن است به شما و دیگران کمک کند.

اگر از دوستتان عصبانی و ناراحت هستید ، به جای اینکه او را تنبیه یا سرزنش کنید ، به این فکر کنید که فرد در این شرایط بحرانی چگونه است و چرا چنین اشتباهی مرتکب شده است. سعی کنید وضعیت او را از قبل بدتر کنید. این را بفهمید ، اگرچه ایجاد چنین مهربانی و مهربانی نسبت به خود فرد ضروری است ، اما ممکن است برخی از افراد اشتباهات خود را نبخشند و دائماً خود را با سرزنش خود نظم دهند. برای مثبت بودن ، باید تصمیم بگیرید بیشتر درک کنید و کمتر قضاوت کنید.

نازنین بازدید : 37 شنبه 23 اسفند 1399 نظرات (0)

سطح استرس ، اضطراب ، ترس و اضطراب در زندگی نه تنها بد نیست ، بلکه می تواند مفید باشد و فرد را برای مقابله با تهدیدهای زندگی آماده کند و برای آن برنامه ریزی کند. اما هرچه این استرس ، اضطراب ، ترس و اضطراب شدت یافته و ادامه یابد ، غیرطبیعی و دردناک می شود و باعث واکنشهای مختلفی از جمله واکنشهای جسمی ، شناختی ، عاطفی و رفتاری می شود. همه افرادی که اضطراب را تجربه می کنند ترکیبی از این چهار م reportلفه را گزارش می دهند.

واکنشهای بدنی شامل افزایش ضربان قلب ، تعریق ، خشکی دهان ، لرزش ، سرگیجه ، سریع و تنگی نفس ، سردرد و دردهای عضلانی ، تحریک پذیری ، خستگی ، اختلالات دستگاه گوارش (سوi هاضمه ، حالت تهوع ، یبوست ، اسهال) ، تکرر ادرار ، کاهش انرژی ، ، احساس خستگی ، مشکلات خواب ، تغییر اشتها و غیره

م componentلفه شناختی شامل افکار و عقاید در مورد شخصی است که آسیب دیده یا کنترل شرایط را از دست می دهد. بنابراین ، استرس منجر به کاهش توانایی تفکر ، کاهش توانایی توجه و تمرکز ، مشکلات حافظه و یادآوری ، مشکلات بزرگنمایی و فاجعه و غیره می شود.

واکنش های هیجانی شامل ترس ، اضطراب ، غم ، از دست دادن علاقه به فعالیت های طبیعی لذت بخش ، احساس ناامیدی ، تحریک پذیری ، عصبانیت ، احساس درماندگی و غیره است.

واکنش های رفتاری شامل پرهیز از موقعیت های خاص ، پرسیدن س questionsالات متداول در مورد چگونگی اوضاع ، جستجوی مداوم عقل سلیم ، سرزنش دیگران ، انتشار شایعات ، اعتیاد به الکل و مواد مخدر و غیره است.

در شرایط فعلی ، ویروس تاج یک مشکل است و نیاز به توجه و مراقبت دارد ، خصوصاً وقتی احساس خطر کنیم و توانایی لازم را برای مقابله با آن نداشته باشیم ، طبیعی است که اضطراب ، نگرانی ، نگرانی و ترس را تجربه کنیم.

علاوه بر این ، دلایل مختلفی در ایجاد این استرس وجود دارد: از جمله میزان شیوع بیماری از اپیدمی به همه گیر. جهل و عدم آگاهی کامل در مورد این ویروس از نظر علائم و نشانه های آن. روشهای انتقال روش های پیشگیری و مراقبت های اولیه مدت زمان بیماری ؛ روش های درمان و پیامدهای آنها وجود اطلاعات متناقض ، اطلاعات بسیار متناقض و همچنین آمار و اطلاعات گسترده غیر قابل اعتماد و غیر قابل اعتماد و افزایش آن از طریق شبکه های اجتماعی و دیگران. .

ما همچنین می دانیم که استرس شدید و طولانی مدت سیستم ایمنی بدن ما را ضعیف می کند ، مقاومت ما در برابر بیماری را کاهش می دهد و احتمال بیماری ما را افزایش می دهد. بنابراین ، استفاده از نکات زیر می تواند به کنترل و کاهش استرس ، اضطراب ، ترس و اضطراب ناشی از این بیماری کمک کند.

مدیریت استرس:

نازنین بازدید : 28 شنبه 23 اسفند 1399 نظرات (0)

برخی از افراد اهداف و آرزوهای کوچک و قابل احترامی دارند ، اما برخی می خواهند دنیا را به لرزه درآورند. اهداف و آرزوهای رنگارنگ ما زندگی را زیبا می کنند و به آن جهت می بخشند. دستیابی به برخی اهداف می تواند یک عمر طول بکشد ، اما برخی از آنها یک شبه قابل دستیابی است. اگر برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی کنیم ، اعتماد به نفس ما افزایش می یابد و سریعتر پیشرفت خواهیم کرد. برای شروع ممکن است کمی شهامت لازم باشد ، اما اگر بخواهیم می توان به بزرگترین اهداف ما دست یافت. با خواندن این مقاله ، نحوه تعیین هدف و دستیابی به آن را یاد خواهیم گرفت.

حتما بخوانید: چگونه هدف خود را پیدا کنیم
مرحله №۱ – هدف خود را پیدا کنید
نحوه تعیین هدف: تعیین هدف

۱٫ ما باید هدف خود را در زندگی پیدا کنیم

برای روشن شدن تکلیف با خود ، می توانیم از خود چند سوال اساسی بپرسیم. ابتدا باید بدانیم که از زندگی چه می خواهیم و به کجا می خواهیم برسیم. ما باید امروز ، طی ۱۰ سال و حتی تا آخر عمر یک هدف داشته باشیم. پاسخ های این مرحله می تواند بسیار کلی باشد ، مانند “من می خواهم یک زندگی شاد داشته باشم”. یا “من می خواهم به دیگران کمک کنم.”

هدف ما ممکن است ایجاد شرکت خودمان باشد. شاید ما دوست داشته باشیم بدن سالم داشته باشیم یا خانواده تشکیل دهیم. اهداف و آرزوها می تواند بسیار گسترده و متنوع باشد.
نمونه هایی برای اهداف خاص
خانواده: من می خواهم هفته ای دو بار ناهار را با خانواده ام بخورم. به اعضای خانواده ام هفته ای دو بار بگویید که چقدر آنها را دوست دارم. در هر وعده غذایی سبزیجات را برای خانواده ام آماده کنید.
کری: من می خواهم هر هفته به دنبال کار جدیدی باشم. مسئولیت پذیرتر شدن هر هفته از یک بازدید کننده موفق س Askال کنید و از توصیه های او استفاده کنید.
تحصیلات: من می خواهم برنامه نویسی html را یاد بگیرم: من می خواهم اسپانیایی را در تعطیلات یاد بگیرم. دانشگاه های خوب را کاوش کنید.
سلامتی: می خواهم آخر هفته ها ۱۰ دقیقه مراقبه انجام دهم. دوچرخه سواری را یاد بگیرید. من به جای شام شب سالاد می خورم.
حتما بخوانید: با حواس پرتی ذهنی چه کنیم؟

۲. ما باید هدف بزرگ خود را به اهداف کوچک و مشخص تقسیم کنیم

نحوه تعیین هدف: به اهداف کوچکتر تقسیم شوید

بیایید دوباره به زندگی خود بیندیشیم. زندگی ما کجا باید تغییر کند؟ چه چیزی باید بهبود یابد؟ این زمینه ها می تواند کار ، اقتصاد ، خانواده ، تحصیلات یا بهداشت باشد. بیایید از خود بپرسیم که در هر منطقه کجا می خواهیم برویم و چگونه باید برای رسیدن به آنها در ۵ سال آینده اهداف تعیین کنیم.

اگر هدف اصلی ما کاهش وزن است ، می توانیم بررسی کنیم که آیا غذاهای سالم بخوریم یا برای رسیدن به آن در مسابقات بین کشوری شرکت کنیم.
برای شروع کار خود ، اهداف كوچكتر ما می تواند یادگیری مدیریت مشاغل و راه اندازی یك كتابفروشی باشد.

۳٫ ما باید اهداف کوتاه مدت خود را یادداشت کنیم

اکنون که دانستیم که چه می خواهیم و برای چند سال آینده هدف گذاری کرده ایم ، باید به آنها پایبند باشیم و برای دستیابی به آنها تلاش کنیم. ما باید یک برنامه منطقی داشته باشیم. بهتر است بیش از یک سال برای اهداف کوتاه مدت برنامه ریزی نکنید.

وقتی اهداف خود را یادداشت می کنیم ، دیگر نمی توانیم به راحتی از آنها فراتر رفته و همیشه به آنها احترام بگذاریم.
به عنوان مثال ، برای کاهش وزن ، اولین هدف ما ممکن است پیاده روی یا خوردن سبزیجات بیشتر باشد.

https://iranchurches.ir/چگونه-هدف-تعیین-کنیم؟/

تعداد صفحات : 19

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 21
 • آی پی دیروز : 17
 • بازدید امروز : 41
 • باردید دیروز : 19
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 69
 • بازدید ماه : 713
 • بازدید سال : 7,417
 • بازدید کلی : 17,428