loading...

لوازم آرایشی

آیا کسب درآمد با گوشی امکان پذیر است؟ چگونه کار اینترنتی با گوشی انجام دهیم؟ می توان کسب درآمد اینترنتی مطمئن با گوشی داشت؟ آیا کار اینترنتی با گوشی (کار انلاین با گوشی) قابل اطمینان است؟ با پیشرفت د

نازنین بازدید : 106 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

آیا کسب درآمد با گوشی امکان پذیر است؟ چگونه کار اینترنتی با گوشی انجام دهیم؟ می توان کسب درآمد اینترنتی مطمئن با گوشی داشت؟ آیا کار اینترنتی با گوشی (کار انلاین با گوشی) قابل اطمینان است؟

با پیشرفت دنیای تکنولوژی و گسترش اینترنت کسب درآمد با گوشی و تلفن همراه و کار مجازی با گوشی بسیار رواج پیدا کرده است. مزیت مهم در کسب درآمد با موبایل این است که به هیچ هزینه ‌ی اولیه ‌ای نیاز ندارد. امروزه همه‌ ی افراد یک تلفن همراه هوشمند دارند و می‌ توانند با همان گوشی تلفن همراه‌ شان به یک درآمد سرشار برسند.

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که بسیاری از افرادی که با موبایل‌ درآمدزایی می‌کنند از طریق اعتبارشان در یک حرفه ‌ی دیگری این کار را می‌کنند. برای مثال افرادی مانند بازیگران و فوتبالیست‌ ها، در فضای مجازی درآمد زیادی کسب می ‌کنند و کار مجازی با گوشی می کنند اما موضوع آن است که این افراد اعتبارشان در فضای مجازی به واسطه‌ی شغل‌ دیگرشان است.

در ایران هم بازیگران، فوتبالیست ‌ها و همه‌ ی افراد مشهور دیگر، از طریق کار انلاین با گوشی و تلفن همراه‌ شان به درآمد زیادی می ‌رسند اما سوال اصلی این است که آیا فرصت کسب درآمد با موبایل (کسب درآمد با گوشی رایگان) برای دیگر افراد جامعه هم فراهم است؟

خوشبختانه جواب این سوال مثبت است و در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف کسب درآمد با گوشی یا کار با گوشی را به‌صورت کامل بررسی کنیم. دقت داشته باشید که کسب درآمد با موبایل یا همان تلفن همراه کار سختی نیست و فقط باید شما با روش ‌های این موضوع آشنایی داشته باشید و بتوانید از مسیر درست و اصولی به این درآمد برسید.

بسیاری افراد به کسب درآمد با گوشی به‌عنوان یک شغل پاره وقت نگاه می‌ کنند البته شاید این تفکر در شروع مسیر درآمدزایی اینترنتی درست باشد اما شما برای همیشه نمی ‌توانید این کار را به‌عنوان شغل دوم و پاره وقت درنظر بگیرید.

۱ـ تولید محتوا با تلفن همراه و کسب درآمد میلیونی

۲ـ در چه حوزه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم تا بیش‌ترین فروش را داشته باشیم؟

۳ـ راهنمای بلاگر شدن و مهم‌ترین نکات برای شروع اینفلوئنسرها

۴ـ همه چیز در مورد انتخاب نام مناسب کسب و کار

۵ـ اهمیت کار تیمی در کسب درآمد با موبایل

در مبحث کار انلاین با گوشی و کسب درآمد اینترنتی با گوشی باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از گذشت مدت زمانی که شناخته شدید، شما باید به‌شکل بسیار دقیق و حساب شده‌ای تولید محتوا کنید و این کار قطعا به زمان زیادی نیاز خواهد داشت. البته بعضی افراد هم سعی می‌کنند تا از یک نفر یا یک تیم در پشت صحنه برای کسب درآمد اینترنتی با گوشی استفاده کنند تا بتوانند زمان کافی بر روی کارشان بگذارند؛ البته فعلا این موارد مورد بحث ما نیست و در مکان مشخص این موارد نیز بررسی می‌شوند. در ادامه مقاله با آموزش کسب درآمد با گوشی رایگان، کسب درامد با گوشی به تومان، راه های کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان با ما همراه باشید.

راه های کسب درآمد از موبایل

آنچه در این مطلب خواهید خواند  نمایش فهرست محتوای این متن 
چرا با وجود داشتن یک شغل سنتی باید به فکر ”راه های کسب درآمد با گوشی” باشیم؟
یکی از سوالاتی که در موضوع کسب درامد موبایل و کار مجازی با گوشی مطرح می‌شود این است  چگونه با گوشی کسب درآمد کنیم و یا ما در حال حاضر یک درآمد کافی داریم اما این درآمد از طریق کسب و کارهای سنتی است و هیچ گونه ارتباطی با روش‌های اینترنتی ندارد. و حال قصد داریم کار اینترنتی با گوشی را شروع کنیم و کسب و کار اینترنتی با موبایل را تجربه کنیم.

خب این موضوع بسیار خوب است که شما توانسته‌اید در این شرایط اقتصادی، به‌ خوبی از پس هزینه‌های خود بربیایید اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر شما یک هفته به مسافرت بروید و جایگزینی برای سودآوری کسب و کارتان نداشته باشید احتمالا درآمد شما متوقف می ‌شود؛ اینجاست که موضوع کسب درآمد با گوشی یا کار اینترنتی با گوشی برای ما پررنگ می شود.

اما در کسب‌ و کارهای جدید اینترنتی (کسب و کار اینترنتی با موبایل) این‌گونه نیست و شما حتی در خواب هم می‌توانید به یک درآمد پایدار برسید . رسیدن به این‌گونه درآمدها واقعا کار سختی نیست کافی است به این فکر کنید که شما یک محصول آموزشی تولید کرده ‌اید و آن را در وب‌ سایت‌تان عرضه کرده ‌اید حالا ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید محصولات‌ تان را بفروشید و راه های درامد زایی با گوشی را تجربه کنید. به گفته بیل‌ گیتس کسب و کارهای سنتی اگر راهی برای ورود به بستر اینترنت نکنند به ‌زودی شکست تلخی را تجربه می ‌کنند.

  ۶۳ پیشنهاد "ایده استارت آپ" خانگی [بدون نیاز به سرمایه اولیه]
این گفته نشان می‌دهد که بیل گیتس سال‌ ها پیش شکست کسب و کارهای سنتی را در آمریکا پیش بینی کرده بوده است. برای جلوگیری از این شکست باید از امروز به فکر احیای کسب و کارتان در فضای مجازی باشید و سعی کنید کسب درآمد از تلفن همراه (کار با گوشی) را جز یکی از مهم‌ترین کارهای امسال خود قرار دهید.

راز موفقیت بیل گیتس را در مقاله اختصاصی ما بخوانید.

شروع کسب درآمد از گوشی این نکته را هم می ‌طلبد که شما از قبل بستری مناسب را ایجاد کرده‌ باشید تا محصولات و خدمات ‌تان در آن‌ ها به فروش برسد.

متاسفانه افراد این ‌گونه فکر می‌ کنند که برای ورود به بازار اینترنتی حتما باید سراغ بازار و مهارت جدیدی بروند اما در اصل این‌گونه نیست و شما می ‌توانید همین مهارت و شغل کنونی ‌تان را به بستر اینترنت بیاورید و فروش خود را چند برابر کنید و کسب درامد با گوشی به تومان اینجا برای شما اتفاق می افتد. میشود

تحقیقات این مرحله به ‌شدت دقیق و حساس است و شما باید سعی کنید اعتبارسنجی درستی از وضعیت شغلی ‌تان در اینترنت داشته باشید.

این کار به شما کمک تا با خیالی مطمئن به هدف‌تان فکر کنید. اگر بتوانید کسب و کارتان شخصی‌تان را به بستر اینترنت انتقال دهید می‌توانید از تجربه‌های ‌تان استفاده کنید و سریع ‌تر به پیشرفت برسید.

نکات مهم برای شروع و راه اندازی

برای کسب درآمد میلیونی با گوشی به چه چیزهایی نیاز است؟
شاید از خودتان پرسیده باشید که برای کسب درآمد با موبایل به مواردی نیاز است؟ آیا می‌توان صرفا با کار با گوشی همه ‌ی کارها را انجام داد یا نیاز به لپ تاپ و موارد نرم افزاری هم هست؟

 اگر بخواهیم دقیق ‌تر به این موضوع نگاه کنیم و بخواهیم رقبای کسب و کار را هم به چالش بکشید بهتر است سعی کنید غیر از موبایل، یک لپ تاپ و یک وب سایت هم داشته باشید تا بتوانید به شکل کامل مدیریت کارهای ‌تان انجام دهید. البته قرار نیست همه‌ ی کارها را خودتان انجام دهید؛ شما می‌توانید مدیریت کارها را با موبایل انجام دهید، اما باید در تیم کاری ‌تان همه‌ ی تخصص ‌های لازم را داشته باشید.

اولین موردی که در کسب درآمد با موبایل بسیار مهم است داشتن یک وب سایت است تا مخاطبان بتوانند با شما و کسب و کارتان آشنایی پیدا کنند. داشتن یک وب سایت هزینه‌ی چندانی برای شما نخواهد داشت.

سعی کنید برای شروع از یک سیستم ساده‌ی وردپرسی استفاده کنید تا متحمل هزینه‌های زیاد و سنگین نشوید. طراحی و ساخت سایت برای شروع کسب درآمد از گوشی، نهایت یک میلیون تومان برای شما هزینه دارد اما مطمئن باشید به‌زودی این هزینه به شما باز خواهد گشت.

در آینده ‌ی خیلی نزدیک، شما به یک فرد هم نیاز دارید تا بتوانید وب سایت ‌تان را به خوبی پشتیبانی کنید و به شکل منظم آن را به ‌روزرسانی کنید. می ‌توانید این فرد را با خود شریک کنید و از آن در این مورد استفاده کنید و یا حتی می ‌توانید به شکل ماهیانه به او حقوق بدهید.

این مورد کاملا بستگی به شما و کار شما دارد اما اگر احساس می‌کنید هزینه ‌ی حقوق به او برای شما سنگین است می ‌توانید با او وارد شراکت شوید. البته شراکت در کسب و کار نکات بسیار زیادی دارد که باید به شکل جدی بررسی شود و بهتر است قبل از شراکت از شرایط شراکت در کسب و کار مطلع باشید.

در یکی از مقالات قبلی دکتر ویز به شکل کامل شراکت در کسب و کار توضیح داده شده است و شما با مراجعه به آن می‌توانید شراکت در کسب و کار را به‌عنوان یکی از نقاط قوت تیم‌تان داشته باشید. کسب درآمد اینترنتی رایگان به چه صورتی است؟ در ادامه به مبحث کسب درامد با گوشی بدون سرمایه می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 143
 • بازدید امروز : 77
 • باردید دیروز : 246
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 565
 • بازدید ماه : 1,209
 • بازدید سال : 7,913
 • بازدید کلی : 17,924