loading...

لوازم آرایشی

نازنین بازدید : 594 سه شنبه 18 مرداد 1401 نظرات (0)

قالب سایت دندانپزشکی برای کلینیک های دندانپزشکی بسیار مهم است. دلیل این اهمیت این است که مشتریان بیشتری به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند زیرا خدمات دندانپزشکی متنوعی ارائه می دهند. بنابراین لازم است در طراحی سایت دندانپزشکی به این موضوع توجه شود. زیرا با طراحی سایت دندانپزشکی مناسب می توانید مخاطبان بیشتری را به کلینیک جذب کنید و آنها را به استفاده از خدمات خود تشویق کنید.
در طراحی سایت دندانپزشکی باید قسمت های مختلف سایت دندانپزشکی به وضوح مشخص و از یکدیگر جدا شوند. این بخش ها ممکن است شامل خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی مانند بخش های جراحی دهان و فک و صورت، بخش های ترمیمی و زیبایی، بخش دندانپزشکی کودکان و موارد مختلف دیگر باشد. بنابراین لازم است در ایجاد وب سایت دندانپزشکی تمامی خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی به صورت کامل وجود داشته باشد و اطلاعات مناسب در این زمینه در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

ساختن یک وب سایت دندانپزشکی می تواند کاملاً یک چالش باشد. دلیل این امر این است که هنگام ایجاد یک وب سایت دندانپزشکی باید تمام گروه های سنی مختلف را در نظر گرفت. برای طراحی یک سایت دندانپزشکی کامل و جامع، آشنایی با ویژگی هایی که در ساخت سایت دندانپزشکی باید رعایت شود، ضروری است.

سرعت در طراحی سایت دندانپزشکی
یکی از مهمترین معیارهایی که در طراحی سایت دندانپزشکی باید در نظر گرفت سرعت این سایت ها می باشد. در واقع در طراحی سایت دندانپزشکی باید دقت شود که به دلیل حجم زیاد داده، سرعت سایت دندانپزشکی کاهش یابد. در چنین حالتی باید طراحی سایت دندانپزشکی را به گونه ای انجام داد که به دلیل سرعت کم مخاطب خود را از دست ندهد.

استفاده از رنگ های زیبا در طراحی سایت دندانپزشکی
ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی

یکی از ویژگی هایی که در طراحی سایت دندانپزشکی باید در نظر گرفته شود، رنگ بندی مناسب است. همانطور که قبلا اشاره کردیم در طراحی سایت دندانپزشکی باید گروه های سنی مختلف را در نظر گرفت و انواع سلیقه ها را در نظر گرفت.
به طور کلی در ایجاد یک وب سایت دندانپزشکی بهتر است قسمت هایی مانند خدمات مختلف و بخش های مختلف در کلینیک های دندانپزشکی به رنگ های سبز و آبی نمایش داده شوند و برای ارائه مطالب مختلف از پس زمینه سفید استفاده شود تا در نهایت این موارد شده باشد. در طراحی سایت دندانپزشکی مشاهده می شود و محل خسته کننده نیست و چشم را آزار نمی دهد.

نازنین بازدید : 95 دوشنبه 06 دی 1400 نظرات (1)

بلندی صدای اسپیکر:
در اولین مرحله برای خرید اسپیکر خانگی دقت به بلندی صدای اسپیکر است. میزان بلندی صدا به توان خروجی آن مربوط می‌شود. هر چقدر این عدد بیشتر باشد، مطمئنا صدایی که از اسپیکر خارج می‌شود قیمت باند خانگی کوچک بیشتر و در محیط‌های بزرگتر قابل استفاده است. توان خروجی بر روی بسته‌بندی اسپیکر قابل مشاهده است. پس به راحتی می توان قبل از خرید بلندی صدا اسپیکر را تصور کرد.

قدرت اسپیکر:
یکی از ویژگی‌های اسپیکر خانگی قدرت آن است. اگر به شنیدن موسیقی های با پایه بیس علاقمند هستید و یا تصمیم دارید در خانه ورزش کنید، نیاز به یک اسپیکر قدرتمند دارید. هر چقدر قدرت اسپیکر بیشتر باشد، هیجان گوش دادن به موسیقی بیشتر شود. میزان بیس صدای اسپیکر در بازه فرکانسی مشخصی نشان داده می شود.

نحوه برقراری اتصال:
دوست دارید به چه شکل به اسپیکر متصل شوید؟ برقراری اتصال از طریق بی سیم برای شما راحت تر است یا از طریق کابل. اکثر مخاطبان دوست دارند از راه بلوتوث به اسپیکر متصل شوند تا به راحتی و بدون هیچ محدودیتی از راه گوشی به پخش موسیقی های مورد علاقه شان بپردازند. روش های مختلفی برای برقراری اتصال با اسپیکر وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودش است. پس برای انتخاب از میان روش‌های مختلف به راحتی کار خود توجه کنید.

قدرت باتری اسپیکر:
قدرت باتری اسپیکر یکی از نکات مهم خرید اسپیکر خانگی است. زمانی که بعد از خستگی روزانه دوست دارید به یک موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. اما در این میان ناگهان با کاهش شارژ اسپیکر مواجه می شوید مطمئنا این موضوع برایتان آزار دهنده خواهد بود. اما اگر اسپیکر خانگی که انتخاب می‌کنید دارای قدرت باتری متناسبی باشد، دیگر نیازی نیست  نسبت به کاهش شارژ باتری اسپیکر نگران باشید. با خیال راحت به پخش موسیقی می پردازید و خستگی روز را فراموش می کنید.

اسپیکر بوس

اسپیکر ارزان قیمت خانگی
اگر به دنبال خرید اسپیکر ارزان قیمت خانگی هستید، قبل از خرید به یک سوال پاسخ دهید. آیا دوست دارید بعد از مدتی دوباره نیاز به خرید اسپیکر خانگی پیدا کنید؟ و یا این که از شنیدن صدای بی کیفیت تنها بعد از چند دقیقه گوش دادن به موسیقی خسته شوید؟ در غیر این صورت باید از خریدن اسپیکر ارزان قیمت خانگی صرف نظر کنید یا این که برای اسپیکر بودجه بیشتری بپردازید.

ساختار اسپیکر بسیار حساس و ظریف است و بیشتر اسپیکرهای ارزان قیمت موجود در بازار دارای طول عمر بسیار کمی هستند و  بعد از مدتی با کاهش کیفیت صدای اسپیکر مواجه می شوند. به همین خاطر، هنگام گوش دادن به موسیقی خیلی سریع به خاطر عدم کیفیت صدا خسته می شوید.

اسپیکر بوز

قیمت اسپیکر خانگی چقدر است؟
اسپیکر خانگی در انواع مدل ها و برندهای مختلف در بازار موجود است که هرکدام دارای قیمت های متفاوتی هستند. هرچقدر مشخصات اسپیکر به روزتر و حرفه ای تر باشد، مطمئنا قیمت اسپیکر افزایش پیدا می‌کند. امروزه اسپیکرهای منحصر به فردی موجود در بازار از قیمت‌های بسیار بالایی برخوردار هستند. اما قیمتشان در مقابل کیفیت صدا و تکنولوژی  ارائه شده شان کاملا منطقی است. البته اگر به دنبال یک اسپیکر خانگی با کیفیت و قیمت مناسب هستید، نگران نباشید. به راحتی با مشخص کردن نیازتان و میزان قدرت اسپیکر می‌توان یک مدل مناسب با قیمت خوب تهیه کنید.

صفحه اسپیکر خانگی

چگونه یک اسپیکر خانگی خوب خریداری کنیم؟
برای خرید اسپیکر خانگی خوب باید ابتدا به فضای محیط توجه کنید. مثلا یک اسپیکر قدرتمند و حرفه ای  برای یک اتاق کوچک اصلا گزینه مناسبی نیست و بی شک با خرید آن بیشتر پول خود را هدر می دهید. در این شرایط اولین مشکلی که برای شما پیش می آید این است که اسپیکر برای فضای اتاق دست و پا گیر است و بخشی از فضا را در بر می گیرد. دوم مشکل صدای باس آزاردهنده در فضای بسیار کوچک اتاق است که موجب می شود  گوش دادن به موسیقی اصلا لذت بخش به نظر نرسد.

پس به یاد داشته باشید، اسپیکرهای حرفه ای و قدرتمند خانگی که دارای ابعاد بزرگ هستند و به صورت ایستاده قرار می گیرند، تنها برای فضاهای نشیمن و پذیرایی مناسب هستند. پیشنهاد ما برای تهیه اسپیکر مناسب اتاق اسپیکرهای رومیزی و اسپیکرهای قابل حمل است.

صفحه تاچ اسپیکر خانگی

بهترین برندهای اسپیکر خانگی کدام اند؟
در کنار در نظر گرفتن نکات و ویژگی های مهم اسپیکر خانگی باید با بهترین برندها هم آشنا شوید. زمانی که به بازار می رود و با برندهای معروف آشنا هستید و همچنین نقاط قوت و ضعف آنها را می دانید، انتخاب اسپیکر خانگی برایتان راحت‌تر خواهد بود. شاید بپرسید چه فرقی بین اسپیکر های معمولی با اسپیکرهای برند وجود دارد. اولین تفاوت اسپیکرهای برند نسبت به دیگر اسپیکرها کیفیت صدای آنهاست. معمولاً برندهای معروف برای ساخت اسپیکر به صورت کاملاً حرفه‌ای فعالیت انجام می دهند تا بهترین کیفیت صدا را در ارائه در اختیار مخاطب قرار گیرد.

 در موارد زیر بهترین برندهای اسپیکر خانگی معرفی شده است:

Bowers & wilkins
Harman kardon
JBL
KEF
Klipsch Professional
Focal
Yamaha Corporation
4 تا از اسپیکرهای خانگی قیمت مناسب
در ادامه به معرفی اسپیکرهای خانگی قیمت مناسب می پردازیم. اگر فکر می کنید هر کدام از مدل های معرفی شده متناسب با نیاز شماست، با خیال راحت  اقدام به خرید کنید.

اسپیکر بلوتوثی مدل TS 2305
اسپیکر بلوتوثی تسکو مدلTS 2305 یکی از معروف‌ترین اسپیکرهای برند تسکو است. با استفاده از اسپیکر بلوتوثی تسکو به موسیقی مورد علاقه خود با کیفیت چند برابر گوش دهید و یک شب به یاد ماندنی  برای خود و دوستانتان رقم بزنید. همچنین بدون هیچ دغدغه ای بابت کاهش باتری می‌‌توانید ساعات طولانی مدتی به موسیقی های مورد علاقه خود گوش دهید.

نازنین بازدید : 155 سه شنبه 25 آبان 1400 نظرات (0)

یخچال هتلی بدون برفک بر حسب لیتر یا فوت مکعب اندازه گیری می شود.

حجم کل معمولاً بر حسب لیتر بر روی برچسب انرژی محصول نشان داده می شود، اما اکثر تامین کنندگان در بازار از پایه برای ارائه محصول خود استفاده می کنند. اما به راحتی می توانید با تبدیل واحد زیر حجم کل یخچال را بر حسب لیتر به فوت مکعب تبدیل کنید.

حجم کل یخچال را بر اساس فوت مکعب محاسبه کنید:

لیتر تقسیم بر 28.3 = حجم کل در هر فوت مکعب

فنجان (محفظه فریزر):
 معمولا این یخچال ها فقط جای مناسبی برای خنک کردن نوشیدنی ها و مواد غذایی دارند و محفظه جداگانه با درب مجزا ندارند اما تعدادی یخچال کوچک وجود دارند که دارای یک محفظه فریزر کوچک هستند که می توانید از آن برای نگهداری چندین بستنی استفاده کنید. . اما به خوبی فریزرهای خانگی معمولی کار نمی کند، بنابراین نباید انتظار داشته باشید که غذا توسط یک مینی بار منجمد شود.

ابعاد و اندازه:
 افرادی که می خواهند برای مینی بار یخچال بخرند. عامل مهمی که برای آنها اهمیت دارد اندازه جمع و جور و فضای کوچک است.

بنابراین، بهتر است قبل از خرید، ابعاد (عرض، ارتفاع، عمق) مکانی را که می‌خواهید مینی بار را در آن قرار دهید، به دقت اندازه‌گیری و علامت بزنید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید.

کوچکترین یخچال کوچک 17 اینچ عرض و تقریباً 43 سانتی متر عرض (تقریباً 2.54 سانتی متر در هر اینچ) و حدود 18 اینچ (تقریباً 45 سانتی متر) عمق و 50 تا 85 سانتی متر ارتفاع دارد.

بزرگترین آن حدود 49 سانتی متر عرض، 51 سانتی متر عمق و 110 سانتی متر ارتفاع دارد.

انواع یخچال هتلی از نظر سیستم خنک کننده
1- ترموالکتریک
در این نوع یخچال از بخشی به نام ترموالکتریک استفاده می شود که در دستگاه های دیگر نقش ترموکوپل را ایفا می کند با این تفاوت که در ترموکوپل جریان الکتریکی به سرما یا گرما تبدیل می شود در حالی که در ترموکوپل گرما برق تولید می کند.

در این نوع یخچال ها از کمپرسور برای خنک سازی فضای تبرید استفاده نمی شود و بدون موتور کار می کنند، بنابراین صدای بسیار کمی دارند و تنها صدایی که از آنها شنیده می شود صدای گردش هوای فن در آنها است. این نوع یخچال های کوچک به دلیل سیستم خنک کننده ضعیف برای نگهداری مواد برای مدت کوتاهی مناسب هستند.

2- با کمپرسور
این نوع یخچال ها مانند یخچال های معمولی از کمپرسور و گاز برودتی برای خنک سازی استفاده می کنند. اکثر یخچال هایی که امروزه تولید می شوند با این سیستم کار می کنند.

این نوع مینی اغلب به دلیل موتور کمپرسور صدای کمی تولید می کند. بنابراین در هنگام خرید به تعداد نویز صدا که بر حسب db اندازه گیری می شود توجه کنید. لازم به ذکر است که نویز صدا در محدوده 40 دسی بل بسیار مناسب است. اکثر یخچال های موجود در بازار از این دسته هستند.

3- جذب
 در این مدل از یخچال ها مشابه نوع ترموالکتریک از آمونیاک به جای گاز برودتی استفاده می شود و از آنجایی که نوع موتوری وجود ندارد نسبت به هر دو نوع مینی کمپرسور و ترموالکتریک کم صداتر است. بنابراین این نوع مینی بار برای اتاق خواب مناسب است.

نازنین بازدید : 98 دوشنبه 17 آبان 1400 نظرات (0)

فرش بخشی از زیبایی و دکوراسیون خانه است; اما در مورد فرش کودک، علاوه بر زیبایی طرح و رنگ، باید به نکاتی توجه کنیم که قبلاً چندان برایمان مهم نبود. نوزاد از زمانی که شروع به حرکت کرده است دائماً با سطح فرش در تماس بوده است. بدن نوزاد اغلب روی فرش قرار می گیرد و هر نوع عفونتی خیلی سریع به بدن نوزاد منتقل می شود و می تواند باعث عفونت و حساسیت های پوستی شود.

اگر شما هم جزو والدینی هستید که اولین فرش با نقش سیندرلا یا میکی موس را خریدند، این مطلب برای شماست. در این مقاله تمام نکات مهمی که باید هنگام خرید فرش برای کودک خود بدانید را فهرست می کنیم. با دانستن این نکات انتخاب بهتری خواهید داشت تا کودک شما بتواند دوران کودکی خود را در آرامش و آسایش کامل سپری کند.

فرش اتاق کودک اولین نکته در انتخاب فرش کودک نرمی فرش است. وقتی کودک روی زمین بازی می کند، راه می رود، می نشیند و می خزد، بدن کودک با فرش در تماس است. فرش کودک سفت نمی تواند به کودک آسایش و رفاه بدهد. سعی کنید هنگام خرید، نرمی فرش را با کف دست خود بررسی کنید. نرمی یکی از عوامل مهم هنگام انتخاب فرش برای کودک شما است.

آیا فرش هایی با فرش های بلند انتخاب خوبی برای اتاق کودک هستند؟
هنگام خرید یک فرش نرم و ظریف حرف اول را می زند، اما نرمی فرش به این معنا نیست که فرش باید پرزهای بلند داشته باشد. موهای بلند خود عاملی برای جلوگیری از آلودگی و ذرات گرد و غبار هستند. تمیز کردن این نوع فرش ها نیز دشوارتر است.

توصیه ما این است که خزه فرش را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. هنگام کوتاه کردن موی فرش، عاملی که می تواند فرش نرمی به فرش بدهد، ظرافت و تراکم بالای فرش است. تراکم بالا می تواند راحتی بیشتری را برای کودک شما هنگام حرکت روی فرش فراهم کند. بنابراین بهترین، نرم ترین و با کیفیت ترین فرش را برای سلامت کودک خود انتخاب کنید.

نکته مهم: ریشه فرش یکی دیگر از عوامل کثیف ماندن فرش است. به قول معروف مخزن یا بانک فرش را آلوده می کند. توجه به این لحظه برای سلامت مهد موثر است شایان ذکر است امروزه اکثر فرش هایی که برای مصرف در مهد تولید می شوند بدون ریشه هستند.

چه نوع فرشی برای اتاق کودک من مناسب است؟
جنس فرش و اینکه از چه الیافی در تولید فرش استفاده شده بسیار مهم است. جنس فرش یکی دیگر از عواملی است که با سلامت کودک مرتبط است. پیشنهاد ما به شما خرید تشک های الیاف اکریلیک، پلی پروپیلن ترموفیکس برای اتاق کودک است. این نوع الیاف علاوه بر نرمی، محیط سالمی را برای بازی کودکان فراهم می کند.

نکته مهم 1: فرشی که برای اتاق کودک انتخاب می کنید باید کمی ضخیم باشد. فرش های نازک سرما را از کف به بدن کودک منتقل می کند و به خصوص در فصول سرد سال باعث بیماری کودک می شود.

نکته مهم 2: مواد فرشی که کف اتاق کودک شما را می پوشاند باید قابل شستشو باشد یعنی کیفیتی داشته باشد که با شستشو زیاد خراب نشود و فرسوده شود. برخی از فرش ها با شستن کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. هنگام خرید از کیفیت رنگ های استفاده شده در فرش اطمینان حاصل کنید. برای اینکه رنگ ها با شستشوی فرش ترکیب نشود و فرش جلوه خود را از دست ندهد.

نکته مهم 3: فرش کودک باید ضد حساسیت و ضد حساسیت باشد.

رنگ فرش اتاق کودک
اگر نکات قبلی را رعایت کردید، بیایید در مورد رنگ فرش در مهد کودک صحبت کنیم. رنگ فرش با روحیه کودک ارتباط مستقیم دارد. رنگ فرش معمولا با دکوراسیون مهد کودک ست می شود. با رنگ پرده، کمد، ملحفه، روتختی و ملحفه و حتی رنگ دیوارها. رنگ های شاد با اتاق کودک روح و طراوت خاصی می بخشد. اما به خاطر داشته باشید که فرش کودک به سرعت کثیف می شود. پس رنگ هایی را انتخاب کنید که به سرعت کثیفی را نشان ندهند و به قول خودشان کثیف باشند. آبی تیره، سبز تیره، قرمز تیره، بنفش پیشنهادهای جالبی هستند که طراوت خاصی به اتاق می دهند.

نازنین بازدید : 93 دوشنبه 17 آبان 1400 نظرات (0)

جراحی زیبایی واژن
یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در بین خانم ها، جراحی زیبایی واژن است و در سراسر کشور ما ایران نیز رواج دارد. علاوه بر زیبایی که برای همه قابل مشاهده است، خانم ها تمایل زیادی به زیباسازی ناحیه تناسلی خود دارند. جراحی زیبایی واژن برای جوانسازی، رفع خشکی، سفت و انقباض واژن، رفع بزرگی و رفع بی اختیاری ادرار انجام می شود. در این مقاله شما را با 10 مورد از بهترین جراحان زیبایی زنان در تهران آشنا می کنیم. بهترین جراح زیبایی زنان در تهران برخی معتقدند که جراحی زیبایی زنان میل جنسی آنها را کاهش می دهد. اما نه تنها تأثیر منفی بر میل جنسی ندارد، بلکه میل جنسی بین زوجین نیز افزایش می یابد.

انواع اعمالی که برای زیباسازی واژن و ترمیم واژن و جوانسازی واژن انجام می شود عبارتند از:

واژینوپلاستی: نوعی جراحی زیبایی برای زیباسازی واژن
لبیوپلیستی
نقطه G را افزایش دهید
برداشتن پوست یا غشای مخاطی کلیتوریس
فرونوپلاستی
پرینوپلاستی
مونسوپلاستی: عملی به نام افتادگی پوست شکم در ناحیه تناسلی یا به اندازه ناحیه فوقانی تناسلی زن.

جراحی زیبایی واژن
10 مورد از بهترین جراحان زیبایی زنان در تهران که باید آنها را بشناسید
دکتر مهشید کریمی
دکتر مهشید کریمی
دکتر مهشید کریمی که تحصیلات خود را در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1375 در مقطع ارشد آغاز کرد.
وی در سال 1383 در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و از سال 1385 تا 1389 در دوره تخصصی زنان در دانشگاه تهران تحصیل کرد.
پس از گذراندن دوره تخصصی و دریافت گواهینامه شورای تخصصی در رشته زنان و زایمان ابتدا در بیمارستان امام خمینی (ره) و سپس حدود 5 سال به عنوان کادر درمانی در طالقانی، بیمارستان های یک طرفه و بیمارستان کسری در خدمت مردم عزیز می باشند. کشور ما بودند. .
دکتر مهشید کریمی در سال 1397 برای افزایش دانش و توانایی خود در رفع نیازهای جامعه و همچنین به دلیل علاقه دیرینه به درمان ناباروری و ناباروری وارد رشته فوق تخصص ناباروری و IVF، تعیین جنسیت و میکرواینجکشن یا ICSI و با راهنمایی اساتید دانشگاه تهران عزیز و بیمارستان یاس، آموزش های تخصصی لازم را گذرانده و هم اکنون با استفاده از آخرین تجهیزات و دانش در این زمینه در خدمت هموطنان عزیز هستیم.

عضو انجمن باروری و ناباروری ایران (ISRM)
عضو انجمن باروری و ناباروری اروپا
عضو انجمن جراحان ایران
مقاله منتشر شده در مجلات isi
نفر برتر رتبه کنکور سراسری و دارای شورای تخصصی از دانشگاه تهران
بورسیه ناباروری و IVF از دانشگاه تهران
خدمات:

لابیاپلاستی با لیزر
لیپوساکشن و جوانسازی واژن
تعیین جنسیت
IVF و میکرواینجکشن
عمل های زیبایی زنان شامل: سفید کردن با کربوکسی تراپی و روش های نوین می باشد
سفت شدن واژن و پری نوروپاتی
درمان ناباروری در مردان و زنان
لاپاراسکوپی

نازنین بازدید : 89 دوشنبه 17 آبان 1400 نظرات (0)

با افزایش سن، عضلات پیشانی به دلیل افزایش سن و گرانش زمین شروع به ضعیف شدن می کنند. در نتیجه افتادگی ابروها ظاهر می شود در این شرایط چهره خسته و بی حال و یا حتی عصبانی به نظر می رسد.

به همین دلیل از لیفت ابرو برای ایجاد چهره ای جوان و درخشان استفاده می شود، در واقع با بالا کشیدن ابروها و ابروها حالت یکسان و جدید به خود می گیرند و چین و چروک های پیشانی از بین رفته و صورت جوان می شود. قیمت لیفت ابرو بدون جراحی این جراحی زیبایی امروزه طرفداران زیادی به خصوص در بین خانم ها پیدا کرده است.

با این حال بسیاری از داوطلبان در مورد نحوه انجام عمل قبل و بعد از مراقبت و عوارض آن سؤالاتی دارند و به دنبال پاسخ روشن و کامل برای این سؤالات هستند.در مورد این تکنیک زیباسازی بدن کم است.

هر چه اطلاعات بیشتری در مورد جراحی زیبایی لیفت ابرو داشته باشید نتایج رضایت بخش تر و عوارض احتمالی کمتری را به همراه خواهد داشت.بنابراین در این مقاله سعی شده است به سوالات رایج و مهم در مورد لیفت ابرو به صورت جامع و جامع پاسخ داده شود. با ما بمان.

بالا بردن ابرو
آیا لیفت ابرو یا جراحی پلک بالا مناسب است؟
بیش از 90 درصد افرادی که از پوست اضافی پلک بالایی شکایت دارند، مشکل اصلی افتادگی (پتوز) ابروها است نه پلک بالایی و اگر این افراد تحت عمل جراحی زیبایی پلک بالایی (بلفاروپلاستی بالا) و برداشتن آن قرار گیرند. بر روی پوست اضافی پلک ها اگر در بالا قرار گیرند، افتادگی ابروهای آنها افزایش یافته و فاصله بین ابروها و چشم ها کاهش می یابد و در نتیجه علائم پیری را در داخل و اطراف چشم مشاهده می کنند.
در واقع جراحی مناسب برای اکثر این افراد لیفت ابرو است و با کشیدن ابرو با جراحی، پوست اضافی پلک بالایی برداشته شده و چشم ها بازتر و زیباتر می شوند.
تکنیک های مختلفی برای لیفت ابرو و پیشانی وجود دارد که انتخاب تکنیک مناسب به ارتفاع پیشانی و وجود چین و چروک بین ابروها بستگی دارد.

 


 

تکنیک های مختلف برای بالا بردن ابرو و پیشانی چیست؟
تکنیک های مختلفی برای لیفت ابرو و پیشانی وجود دارد که انتخاب تکنیک مناسب به ارتفاع پیشانی و وجود چین و چروک بین ابروها بستگی دارد. در افرادی که پیشانی بلند دارند (ارتفاع پیشانی بیش از 7 سانتی متر) بهترین تکنیک بالا بردن ابروها با کوتاه کردن خط مو (محل تلاقی پوست سر پر مو و موهای بدون مو در پیشانی) علاوه بر بالا بردن ابرو است. ، پوست اضافی پیشانی برداشته می شود.

نازنین بازدید : 83 دوشنبه 17 آبان 1400 نظرات (0)

هزینه کربوکسی تراپی واژن در کرج
در این مقاله در مورد هزینه کربوکسی تراپی در کرج صحبت خواهیم کرد. امروزه کربوکسی تراپی یکی از روش های جوانسازی پوست است. این روش جدای از جوانسازی در درمان برخی از عوارض و بیماری های پوستی نیز کاربرد دارد. تاریخچه کربوکسی تراپی به دهه 70 و 80 میلادی و کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه برمی گردد که برای اولین بار در درمان بیماری های عروقی در درمان های قبلی مورد استفاده قرار گرفت. مدت کوتاهی پس از آن، آنها متوجه شدند که شنا در آب حاوی دی اکسید کربن می تواند به بهبود کیفیت بافت پوست و بهبود زخم ها کمک کند. این روش درمانی بعدها جای خود را در روش های جوانسازی پوست باز کرد و امروزه یکی از آسان ترین، با کمترین عوارض، ایمن ترین و موثرترین درمان ها برای برخی از عوارض پوستی است.

کربوکسی تراپی چیست؟
کربوکسی تراپی یک تزریق کنترل شده دی اکسید کربن به زیر پوست است. این روش با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می شود. این دستگاه از یک کپسول گاز و چندین لوله پلاستیکی تشکیل شده است. سر دیگر این لوله ها به یک پین مخزن متصل است. وجود فیلتر در جلوی مخزن سوزن باعث تجمع هرگونه ناخالصی احتمالی می شود. خود سوزن نیز برای تزریق توسط درمانگر استفاده می شود.

کربوکسی تراپی چیست؟
مزایای کربوکسی تراپی چیست؟
کربوکسی تراپی طیف وسیعی از کاربردهای درمانی و زیبایی دارد. جراحی قلب در ابتدا برای درمان بیماری های عروقی مورد استفاده قرار می گرفت و اکنون می توان از آن برای درمان بیماری های عروقی مرتبط با دیابت استفاده کرد. سپس با سوق دادن این روش به سمت اعمال و زیباسازی پوست، از کربوکسی تراپی برای رفع عیوب پوستی به ویژه در صورت استفاده می شود. کاربرد اصلی کربوکسی تراپی از بین بردن اثرات پیری بر روی صورت است، اما می توان از این روش درمانی در سایر نواحی بدن نیز استفاده کرد.

کربوکسی تراپی با حل برخی از مشکلات در زنان و زایمان سروکار دارد. تیره شدن پوست واژن یا سینه ها، خشکی یا ترشح بیش از حد واژن و برخی عفونت های رحم از مواردی است که در زنان در زنان بسیار شایع است. اثربخشی کربوکسی تراپی در درمان این بیماری ها به خوبی ثابت شده است. درمان این قسمت ها نیازی به بیهوشی ندارد و به صورت سرپایی قابل انجام است.

آلوپسی یا طاسی در پزشکی به ریزش مو در بدن و به خصوص سر اشاره دارد. ریزش مو دلایل مختلفی دارد، اما شایع ترین علل آن موارد زیر است:

میراث و ژنتیک
قرار گرفتن در معرض آلودگی
کمبود آهن و کم خونی
تغذیه نامناسب
موادی مانند ژل ها و قفل ها ماندگاری زیادی دارند و شستشو نمی شوند
استفاده زیاد از بابیلون، اتو مو، سشوار و مواد شیمیایی قوی مانند رنگ و دکلره و برخی شامپوها
قاعدگی نامنظم در زنان
علاوه بر این، ریزش مو به هر دلیلی با کربوکسی تراپی و تغذیه پوست سر قابل درمان است.

یکی دیگر از کاربردهای کربوکسی تراپی در درمان ترک های پوستی، پارگی یا خراش پوست و سلولیت است. ترک های پوستی بیشتر در ناحیه پاشنه پا دیده می شود. پارگی های پوست نیز در اثر بارداری در ناحیه شکم ظاهر می شود. سلولیت به پدیده چربی زیر جلدی نیز گفته می شود. این عارضه معمولاً در ناحیه ران ها ایجاد می شود و باعث ظاهر نامناسب پوست می شود که در برخی موارد باعث ایجاد واریس نیز می شود. کربوکسی تراپی به عنوان ایمن ترین و موثرترین راه برای درمان این سه بیماری شناخته شده است. معمولا اثر کربوکسی تراپی برای اهداف مختلف از 2 تا 6 ماه طول می کشد، اما در درمان سلولیت، پیروی از رژیم غذایی مناسب و ورزش، اثر این درمان می تواند چندین سال باقی بماند.

به دلیل جریان خون ضعیف در اطراف چشم، حلقه تیره و کبودی در اطراف چشم ایجاد می شود. از آنجایی که یکی از کاربردهای کربوکسی تراپی افزایش جریان خون در ناحیه است، این عارضه با کربوکسی تراپی قابل درمان است. کربوکسی تراپی همچنین برای کاهش چربی های موضعی استفاده می شود. همچنین در درمان پسوریازیس و اگزمای مکرر موثر است.

نازنین بازدید : 86 شنبه 08 آبان 1400 نظرات (0)

اتصالات دستگاه های Hemit

نوع اتصالات و کارت حافظه برای پخش صدای با کیفیت بسیار مهم است. بهتر است سیستمی بخرید که دارای اتصال بلوتوث و USB باشد. حافظه های سیستم صوتی اغلب Mini SD، SD و Micro SD هستند. علاوه بر این، نوع و کیفیت کابل ها بسیار مهم است.

اگر کابل ها محکم باشند در محکم نگه داشتن سایر اجزا و در نتیجه مهم ترین کابل سیستم صوتی یعنی. کابل رابط بین تقویت کننده و بلندگو باید قوی باشد و بهتر از فولاد و آلومینیوم ساخته شود. این کابل ها کمی دیرتر از مس گرم می شوند. بهترین سیستم صوتی خانگی همچنین به خاطر داشته باشید که هرچه خروجی و ورودی سیستم صوتی بیشتری را در نظر بگیرید، بهتر است، اما نباید زیاد باشند. توجه داشته باشید که بهترین برند سیستم صوتی خانگی حرفه ای مجهز به پورت کامپوننت، AVI و HDMI است.

شامل بهترین برند سیستم صوتی خانگی
سوال اول در مورد بهترین برند سیستم صوتی خانگی و تفاوت سینمای خانگی با ساندبار در این است که سینمای خانگی بخریم یا ساندبار. در این مورد، بهتر است به این فکر کنید که آیا دستگاهی می خواهید که فقط صدا را پخش کند یا می خواهید سی دی را نیز پخش کنید.

اگر Sandisk یا برخی از سیستم‌های صوتی را انتخاب کنید، دستگاه نمی‌تواند دیسک‌ها را پخش کند. سینمای خانگی می تواند دیسک ها را پخش کند و معمولاً دارای قابلیت های نوار شنی است. نکته دوم تعداد نوارهای دستگاه است و اگر می خواهید نوارها را در اطراف خانه قرار دهید بهتر است سینمای خانگی بسازید. قدرت صدای یک سیستم صوتی یا سینمای خانگی بسیار مهم است و احتمالاً مهمترین عامل در انتخاب دستگاه است.

اگر انتخاب شما ساندبار است، معمولاً می توانید از دستگاه هایی با 300، 320، 500 وات و قدرت صدای صدا استفاده کنید. و در مورد سینمای خانگی دستگاهی با حجم بالاتر انتخاب کنید. معمولا دستگاه های سینمای خانگی با توان صدای خروجی 1000، 1200 وات و در محدوده کم و بیش در بازار وجود دارند که بهترین برند سیستم صوتی خانگی هستند.

شامل بهترین برند سیستم صوتی خانگی

از جمله ویژگی های بهترین برند سیستم خانه خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بلندگوهای سینمای خانگی بی سیم
فرمت های پخش صدا
اتصال موبایل به سینمای خانگی یا نوار صوتی
اتصال سینمای خانگی سیار با گزینه Miracast
امکان کارائوکه در سیستم صوتی
صدا را از تلویزیون به سینمای خانگی منتقل کنید
حالت آماده به کار بلوتوث
فرصتی برای Simplink
قابلیت پخش فیلم های سه بعدی و کریستالی
صدای خانگی تسکو مدل TS 2182
صدای خانگی تسکو مدل TS 2182

اسپیکر خانگی تسکو، یکی از بهترین برندهای سیستم صوتی خانگی، از طریق فناوری بلوتوث به تلفن همراه یا پخش کننده صوتی شما متصل می شود و در هنگام گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما را همراهی می کند. اگر تلفن همراه یا پخش کننده صوتی شما از بلوتوث پشتیبانی نمی کند، لازم نیست نگران باشید.

زیرا علاوه بر بلوتوث، از جک 3.5 میلی متری صدا نیز پشتیبانی می کند که در بسیاری از دستگاه های صوتی به خوبی پشتیبانی می شود.

اسپیکر Tesco TS 2182 از سه قسمت شامل یک ساب ووفر و دو بلندگو تشکیل شده است که می تواند صدای بیس و صدای بالا را در اختیار کاربر قرار دهد. خروجی بلندگو میزان صدای بلندگو را نشان می دهد. این اسپیکر که بهترین برند سیستم صوتی خانگی است، از شیار کارت حافظه و پورت USB قابل اتصال به فلش مموری و کارت حافظه نیز بهره می برد.

نازنین بازدید : 106 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

آیا کسب درآمد با گوشی امکان پذیر است؟ چگونه کار اینترنتی با گوشی انجام دهیم؟ می توان کسب درآمد اینترنتی مطمئن با گوشی داشت؟ آیا کار اینترنتی با گوشی (کار انلاین با گوشی) قابل اطمینان است؟

با پیشرفت دنیای تکنولوژی و گسترش اینترنت کسب درآمد با گوشی و تلفن همراه و کار مجازی با گوشی بسیار رواج پیدا کرده است. مزیت مهم در کسب درآمد با موبایل این است که به هیچ هزینه ‌ی اولیه ‌ای نیاز ندارد. امروزه همه‌ ی افراد یک تلفن همراه هوشمند دارند و می‌ توانند با همان گوشی تلفن همراه‌ شان به یک درآمد سرشار برسند.

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که بسیاری از افرادی که با موبایل‌ درآمدزایی می‌کنند از طریق اعتبارشان در یک حرفه ‌ی دیگری این کار را می‌کنند. برای مثال افرادی مانند بازیگران و فوتبالیست‌ ها، در فضای مجازی درآمد زیادی کسب می ‌کنند و کار مجازی با گوشی می کنند اما موضوع آن است که این افراد اعتبارشان در فضای مجازی به واسطه‌ی شغل‌ دیگرشان است.

در ایران هم بازیگران، فوتبالیست ‌ها و همه‌ ی افراد مشهور دیگر، از طریق کار انلاین با گوشی و تلفن همراه‌ شان به درآمد زیادی می ‌رسند اما سوال اصلی این است که آیا فرصت کسب درآمد با موبایل (کسب درآمد با گوشی رایگان) برای دیگر افراد جامعه هم فراهم است؟

خوشبختانه جواب این سوال مثبت است و در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف کسب درآمد با گوشی یا کار با گوشی را به‌صورت کامل بررسی کنیم. دقت داشته باشید که کسب درآمد با موبایل یا همان تلفن همراه کار سختی نیست و فقط باید شما با روش ‌های این موضوع آشنایی داشته باشید و بتوانید از مسیر درست و اصولی به این درآمد برسید.

بسیاری افراد به کسب درآمد با گوشی به‌عنوان یک شغل پاره وقت نگاه می‌ کنند البته شاید این تفکر در شروع مسیر درآمدزایی اینترنتی درست باشد اما شما برای همیشه نمی ‌توانید این کار را به‌عنوان شغل دوم و پاره وقت درنظر بگیرید.

۱ـ تولید محتوا با تلفن همراه و کسب درآمد میلیونی

۲ـ در چه حوزه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم تا بیش‌ترین فروش را داشته باشیم؟

۳ـ راهنمای بلاگر شدن و مهم‌ترین نکات برای شروع اینفلوئنسرها

۴ـ همه چیز در مورد انتخاب نام مناسب کسب و کار

۵ـ اهمیت کار تیمی در کسب درآمد با موبایل

در مبحث کار انلاین با گوشی و کسب درآمد اینترنتی با گوشی باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از گذشت مدت زمانی که شناخته شدید، شما باید به‌شکل بسیار دقیق و حساب شده‌ای تولید محتوا کنید و این کار قطعا به زمان زیادی نیاز خواهد داشت. البته بعضی افراد هم سعی می‌کنند تا از یک نفر یا یک تیم در پشت صحنه برای کسب درآمد اینترنتی با گوشی استفاده کنند تا بتوانند زمان کافی بر روی کارشان بگذارند؛ البته فعلا این موارد مورد بحث ما نیست و در مکان مشخص این موارد نیز بررسی می‌شوند. در ادامه مقاله با آموزش کسب درآمد با گوشی رایگان، کسب درامد با گوشی به تومان، راه های کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان با ما همراه باشید.

راه های کسب درآمد از موبایل

آنچه در این مطلب خواهید خواند  نمایش فهرست محتوای این متن 
چرا با وجود داشتن یک شغل سنتی باید به فکر ”راه های کسب درآمد با گوشی” باشیم؟
یکی از سوالاتی که در موضوع کسب درامد موبایل و کار مجازی با گوشی مطرح می‌شود این است  چگونه با گوشی کسب درآمد کنیم و یا ما در حال حاضر یک درآمد کافی داریم اما این درآمد از طریق کسب و کارهای سنتی است و هیچ گونه ارتباطی با روش‌های اینترنتی ندارد. و حال قصد داریم کار اینترنتی با گوشی را شروع کنیم و کسب و کار اینترنتی با موبایل را تجربه کنیم.

خب این موضوع بسیار خوب است که شما توانسته‌اید در این شرایط اقتصادی، به‌ خوبی از پس هزینه‌های خود بربیایید اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر شما یک هفته به مسافرت بروید و جایگزینی برای سودآوری کسب و کارتان نداشته باشید احتمالا درآمد شما متوقف می ‌شود؛ اینجاست که موضوع کسب درآمد با گوشی یا کار اینترنتی با گوشی برای ما پررنگ می شود.

اما در کسب‌ و کارهای جدید اینترنتی (کسب و کار اینترنتی با موبایل) این‌گونه نیست و شما حتی در خواب هم می‌توانید به یک درآمد پایدار برسید . رسیدن به این‌گونه درآمدها واقعا کار سختی نیست کافی است به این فکر کنید که شما یک محصول آموزشی تولید کرده ‌اید و آن را در وب‌ سایت‌تان عرضه کرده ‌اید حالا ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید محصولات‌ تان را بفروشید و راه های درامد زایی با گوشی را تجربه کنید. به گفته بیل‌ گیتس کسب و کارهای سنتی اگر راهی برای ورود به بستر اینترنت نکنند به ‌زودی شکست تلخی را تجربه می ‌کنند.

  ۶۳ پیشنهاد "ایده استارت آپ" خانگی [بدون نیاز به سرمایه اولیه]
این گفته نشان می‌دهد که بیل گیتس سال‌ ها پیش شکست کسب و کارهای سنتی را در آمریکا پیش بینی کرده بوده است. برای جلوگیری از این شکست باید از امروز به فکر احیای کسب و کارتان در فضای مجازی باشید و سعی کنید کسب درآمد از تلفن همراه (کار با گوشی) را جز یکی از مهم‌ترین کارهای امسال خود قرار دهید.

راز موفقیت بیل گیتس را در مقاله اختصاصی ما بخوانید.

شروع کسب درآمد از گوشی این نکته را هم می ‌طلبد که شما از قبل بستری مناسب را ایجاد کرده‌ باشید تا محصولات و خدمات ‌تان در آن‌ ها به فروش برسد.

متاسفانه افراد این ‌گونه فکر می‌ کنند که برای ورود به بازار اینترنتی حتما باید سراغ بازار و مهارت جدیدی بروند اما در اصل این‌گونه نیست و شما می ‌توانید همین مهارت و شغل کنونی ‌تان را به بستر اینترنت بیاورید و فروش خود را چند برابر کنید و کسب درامد با گوشی به تومان اینجا برای شما اتفاق می افتد. میشود

تحقیقات این مرحله به ‌شدت دقیق و حساس است و شما باید سعی کنید اعتبارسنجی درستی از وضعیت شغلی ‌تان در اینترنت داشته باشید.

این کار به شما کمک تا با خیالی مطمئن به هدف‌تان فکر کنید. اگر بتوانید کسب و کارتان شخصی‌تان را به بستر اینترنت انتقال دهید می‌توانید از تجربه‌های ‌تان استفاده کنید و سریع ‌تر به پیشرفت برسید.

نکات مهم برای شروع و راه اندازی

برای کسب درآمد میلیونی با گوشی به چه چیزهایی نیاز است؟
شاید از خودتان پرسیده باشید که برای کسب درآمد با موبایل به مواردی نیاز است؟ آیا می‌توان صرفا با کار با گوشی همه ‌ی کارها را انجام داد یا نیاز به لپ تاپ و موارد نرم افزاری هم هست؟

 اگر بخواهیم دقیق ‌تر به این موضوع نگاه کنیم و بخواهیم رقبای کسب و کار را هم به چالش بکشید بهتر است سعی کنید غیر از موبایل، یک لپ تاپ و یک وب سایت هم داشته باشید تا بتوانید به شکل کامل مدیریت کارهای ‌تان انجام دهید. البته قرار نیست همه‌ ی کارها را خودتان انجام دهید؛ شما می‌توانید مدیریت کارها را با موبایل انجام دهید، اما باید در تیم کاری ‌تان همه‌ ی تخصص ‌های لازم را داشته باشید.

اولین موردی که در کسب درآمد با موبایل بسیار مهم است داشتن یک وب سایت است تا مخاطبان بتوانند با شما و کسب و کارتان آشنایی پیدا کنند. داشتن یک وب سایت هزینه‌ی چندانی برای شما نخواهد داشت.

سعی کنید برای شروع از یک سیستم ساده‌ی وردپرسی استفاده کنید تا متحمل هزینه‌های زیاد و سنگین نشوید. طراحی و ساخت سایت برای شروع کسب درآمد از گوشی، نهایت یک میلیون تومان برای شما هزینه دارد اما مطمئن باشید به‌زودی این هزینه به شما باز خواهد گشت.

در آینده ‌ی خیلی نزدیک، شما به یک فرد هم نیاز دارید تا بتوانید وب سایت ‌تان را به خوبی پشتیبانی کنید و به شکل منظم آن را به ‌روزرسانی کنید. می ‌توانید این فرد را با خود شریک کنید و از آن در این مورد استفاده کنید و یا حتی می ‌توانید به شکل ماهیانه به او حقوق بدهید.

این مورد کاملا بستگی به شما و کار شما دارد اما اگر احساس می‌کنید هزینه ‌ی حقوق به او برای شما سنگین است می ‌توانید با او وارد شراکت شوید. البته شراکت در کسب و کار نکات بسیار زیادی دارد که باید به شکل جدی بررسی شود و بهتر است قبل از شراکت از شرایط شراکت در کسب و کار مطلع باشید.

در یکی از مقالات قبلی دکتر ویز به شکل کامل شراکت در کسب و کار توضیح داده شده است و شما با مراجعه به آن می‌توانید شراکت در کسب و کار را به‌عنوان یکی از نقاط قوت تیم‌تان داشته باشید. کسب درآمد اینترنتی رایگان به چه صورتی است؟ در ادامه به مبحث کسب درامد با گوشی بدون سرمایه می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

نازنین بازدید : 88 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

گاهی برای شما پس از استفاده از مسنجری دیگر تمایل به استفاده از آن را ندارید به همین منظور تمایل ندارید اطلاعاتی که از ثبت نام شما در این شبکه اجتماعی یا مسنجر هست باقی بماند و دوست دارید اطلاعات خود را برای همیشه از سرور برنامه حذف کنید در این پیام رساننیز شما امکان حذف اکانت تلگرام را دارید و به راحتی میتوانید اطلاعات خود را به صورت کامل حذف کنید ولی توجه داشته باشید که با پاک کردن اکانت تلگرام دیگر هیچ گونه نمیتوانید اطلاعات خذف شده را بازیابی کنید پس قبل از انجام این کار اطلاعات مهم خود را ر محلی ذخیره کنید همچنین در صورتی که گروه یا کانال داشته باشید باید قبل از دیلیت اکانت اطلاعات گروه یا کانال را به حساب دیگر منتقل کنید .
آموزش حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی
برای دلیت اکانت حساب خود ابتدا باید وارد سایت تلگرام شوید برای این کار آدرس زیر را باز کنید در کادر باید شماره تلفن خود (شماره ثبت شده در تلگرام) را به همراه پیش شماره تلفن کشور وارد کنید که برای ایران ۹۸+ میباشد به عنوان مثال شماره را بباید به صورت زیر وارد کنید ( ۹۸۹۱۷۶۵۴۳۲۱+ ) و سپس Next را انتخاب کنید
آدر سایت دیلیت اکانت تلگرام : my.telegram.org
آموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندروید
دیلیت اکانت تلگرام اندروید
پس از وارد کردن شماره برای شما در تلگرام یک کد ارسال می شود که شما باید کد ارسال شده را در قسمت Confirmation code وارد کنید تا بتوانید حساب خود را دیلیت کنید توجه کنید که حرف بزرگ و کوچک با یکدیگر متفاوت می باشد یعنی عبارت n با N متفاوت است و باید دقیقا مثل عبارت ارسال شده را در کادر وارد کنید پس از وارد کردن کد گزینه Sing In را انتخاب کنید .
آموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندرویدآموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندروید
پاک کردن اکانت تلگرام فارسی
در صفحه جدید گزینه delete account را انتخاب کنید .
آموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندروید
حذف اکانت تلگرام طلایی
در صفحه جدید از پایین صفحه گزینه Delete My Account را انتخاب کنید
آموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندروید
دیلیت اکانت موبوگرام
در آخرین مرحله شما باید گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account را انتخاب کنید تا حساب شما برای همیشه حذف گردد.
آموزش کامل حذف اکانت تلگرام - دیلیت اکانت تلگرام اندروید
حذف اکانت تلگرام بدون خواستن پسورد
حذف اکانت تلگرام بدون نیاز به کد ؟
امکان حذف حساب کاربری شما بدون کد دریافتی وجود ندارد و برای اینکه بتوانید حساب خود را غیر فعال کنید باید حتما وارد حساب کربری خود شده باشید تا بتوانید کد را دریافت کنید و بتوانید مراحل را دنبال کنید . 

نازنین بازدید : 44 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

آیا به دنبال بهترین خرد کن  برقی موجود در بازار هستید؟ آیا شما هم به دنبال وسیله ای برای سرعت بخشیدن به امر آشپزی هستید؟ اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که زمان زیادی را برای خرید محصولات آشپزی صرف می کنید و همواره زمان زیادی را در فروشگاه ها و یا سایت های خرید آنلاین صرف می کنید، بهتر است ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید تا شما را با بهترین برند ها و مدل های موجود در بازار آشنا کنیم.

خرد کن برقی یکی از پر کاربرد ترین لوازم برقی های موجود در بازار است که بسیار مورد نیاز افراد خانه می باشد. این وسیله می تواند تمامی نیاز های شما را برطرف کند و امر آشپزی را سهولت بخشد. خرد کردن چیزهایی مانند خیار و گوجه و یا سبزیجات بسیار زمان خواهد گرفت و ممکن است منجر به اتفاقی مانند بریدن انگشت هم شود.

بهتر است بدانید که دستگاه خردکن‌ برقی در اندزه ها و شکل های مختلف عرضه خواهند شد. اما تمامی آنها یک کاربرد و یک عملکرد را به دنبال خواهند داشت. این محصول به گونه ای طراحی شده است که می تواند سبزیجات و میوه جات را در اندازه های ریز و درشت خرد کند.

دستگاه خردکن برقی دستگاهی کم وزن و مناسب در آشپزخانه می باشد که با آسانتر کردن مراحل ریز کردن مواد غذایی، امر آشپزی را سرعت می بخشد. خرد کن های سنتی از کیفیت کمتری برخوردار می باشند. چرا که دارای تیغه هایی هستند که با گذشت زمان باید تعویض و یا تیز تر شوند.

و یا دارای اهرمی می باشند که نیاز به کشیدن  و یا مصرف انرژی دارند. اما امروزه با تولید و ساخت دستگاه خرد کن برقی دیگر احتیاجی به صرف انرژی زیادی نیست و شما به سرعت می توانید مواد مورد نیاز خود را خرد کنید. دستگاه خردکن برقی از گروه دستگاه الکتریکی پر مصرف در آشپزخانه‌ به شمار می آید ک هدر طبخ غذا خیلی موثر می باشد، این محصول سبب بهتر شدن مطلوبیت غذای دلخواه هم خواهند شد.

راهنمای خرید خرد کن برقی
خردکن های برقی دارای اشکال و مدل های  متنوعی می باشند.  این محصول دارای سایز  های بزرگتری هم می باشد و از سرعت و قدرت بیشتری نیز دارا می باشد. این وسایل برقی نیاز به برق برای کار کردن دارند و به افرادی که دارای عارضه های عضلانی می باشند استفاده از مدل برقی خردکن ها توصیه می شود. خردکن های برقی از نظر امنیت هم بدون ریسک می باشند.

دستگاه خردکن برقی یکی از وسایل و تجهیزات پر مصرف و پرکاربرد در آشپزخانه می باشد. در حال حاضر برندها و مدل‌های زیادی از این دستگاه در بازار وجود دارد. در واقع هر چقدر قدرت و توان موتور دستگاه بالاتر باشد، سرعت آن نیز افزایش پیدا می کند. بهتر است بدانید که  این محصول به گونه ای طراحی شده است که در مدت زمان کوتاه تری سبزیجات و میوه‌ها را خرد می‌کند.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بهترین خرد کن برقی را دارید بهتر است قبل از انجام هر اقدامی اطلاعات کافی در زمینه ی محصول خود کسب نمایید. اولین نکته ای که در خرید خرد کن بسیار حائز اهمیت است سرعت و قدرت موتور می باشد.

سرعت بالای دستگاه خردکن برقی به مفهوم انجام سریعتر کارها می باشد. هر چقدر دستگاه سرعت بالاتری داشته باشد در فاصله زمانی کمتری مواد غذایی آماده می شود.و انرژی کمتری صرف خواهد کرد. بهتر است بدانید که بعضی از دستگاه‌های خردکن دارای چند سرعت هستند و می‌توانید با توجه به نیاز خود سرعت مناسب خود را تنظیم کنید.

در میان این مدل ها، مدل هایی از خرد کن وجود دارد که دارای تنها یک درجه برای سرعت می باشند. بنابراین در زمان خرید به این موضوع دقت کنید که دستگاه خردکن شما دارای چند وضعیت سرعت باشد تا بتوتنید انتخابی مناسب و بهتری را داشته بلاشید.

تعداد وضعیت‌های سرعت خردکن زمانی مناسب است که شما می‌خواهید میزان خرد یا ریز شدن مواد غذایی را کنترل و تنظیم کنید. در این شرایط مواد غذایی به اندازه نیاز شما خرد خواهند شد. اگر اندازه ریز و درشتی مواد غذایی برای شما اهمیتی ندارد می‌توانید یک دستگاه خردکن برقی با یک سطح  از سرعت تهیه کنید.

خردکن برقی بوش (Bosch)
خردکن برقی بوش

این خردکن برقی توسط برند قدرتمند بوش (Bosch) طراحی و ساخته شده است. و  این محصول دارای قدرت بالا و طراحی زیبایی می‌باشد. دستگاه خردکن بوش با قدرتی بالا و ظرفی با گنجایش قابل‌توجه می باشد. این محصول علاوه بر خرد کردن گوشت و سبزیجات، می‌تواند به شما در میکس یا هم زدن موادی چون خامه، تخم‌مرغ و همچنین خرد کردن یخ کمک کند.

طراحی تیغه‌های این دستگاه در کنار گنجایش ظرف اصلی، شما را قادر می‌سازد  که در هر بار استفاده از این محصول ، میزان زیادی از مواد را با کیفیت مطلوب خرد کنید. این محصول دارای تیغه‌ی اضافی و مخصوص خرد کردن یخ می باشد. این محصول می تواند به بهترین شکل یخ را برایتان خرد کند.

سری دیگری که به همراه این دستگاه عرضه شده است. یک دیسک با طراحی منحصربه‌فرد برای هم زدن موادی چون خامه یا تخم‌مرغ است که به‌جای تیغه‌ی اصلی مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌طور کلی این دستگاه در گروه بهترین خرد کن برقی موجود در بازار به شمار می‌رود.

اگر قصد خرید بهترین خرد کن برقی موجود در بازار را دارید می توانید از این محصول خریداری کنید. توان این دستگاه 550 وات می باشد. این محصول دارای سیستم قفل ایمنی می باشد. و  ظرفیت ظرف خرد کن آن دارای 1.5 لیتر می باشد.

خردکن برقی فیلیپس (Philips)
خردکن فیلیپس

این خردکن محصولی حرفه‌ای و قدرتمند است. تیغه‌های تیز این دستگاه، انواع میوه و سبزیجات را خرد می‌کند. این دستگاه مناسب خرد کردن پیاز، گوشت، انواع سبزیجات، میوه‌جات، پنیر و حتی مواد سختی مانند دانه‌های روغنی می باشد.

بهتر است بدانید که خرد کردن مواد در این دستگاه با پایین‌ترین و بهینه‌ترین سرعت ممکن انجام می‌گیرد تا این اطمینان حاصل شود که مواد بدون له‌شدگی و کاملاً خشک خرد می‌شوند.  این محصول دارای دو تیغه‌ی کوتاه (با سه پره) و بلند (با دو پره) دستگاه برای استفاده در سبد و استفاده‌ی معمولیمی باشد.

این محصول دارای توان قدرتی 500 وات می باشد. ظرفیت ظرف خردکن این محصول 1.1 لیتر می باشد. این محصول دارای  دو تیغه ی متفاوت می باشد. بهتر است بدانید که جنس تیغه های این محصول از استیل ضد زنگ می باشد.

این محصول دارای سبد مخصوص برای نگینی کردن پیاز و دیگر سبزیجات می باشد. خردکن فیلیپس، بهترین خردکن  برقی موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین خردکن برقی موجود در بازار هستید، می توانید از این برند خریداری کنید.

نازنین بازدید : 401 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

بهترین دکتر جراح متخصص فک و صورت با توجه به نظرات کاربران بادرمان تهیه شده است  در ایران – ترکیه – تهران – مشهد – شیراز
انتخاب جراح متخصص فک و صورت قابل اعتماد
جراح متخصص فک و صورت ، خواه به منظور زیبائی یا با هدف درمانی ، نیازمند انتخاب های فراوانی است . نخستین و مهمترین آنها ، انتخاب یک جراح قابل اعتماد است . یکی از بهترین شاخص های آموزش یک پزشک ، دارابودن دانشنامه بورد می باشد . از جراح خود در مورد داشتن دانشنامه بورد جراح متخصص فک و صورت سوال نمائید ، چرا که این دانشنامه تنها مدرکی است که نمایانگر صلاحیت فرد برای انجام جراح متخصص فک و صورت است .

انواع جراحی فک
فک فوقانی (maxillary osteotomy)

فک پایین (mandibular osteotomy)

جراحی چانه (ژنیوپلاستی)

در لیست زیر اسامی بهترین جراح متخصص فک و صورت آمده است

دکتر وحید دهقان - متخصص جراحی فک و صورت
آدرس مطب: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان هشتم، پلاک 28،مرکز ایمپلنت دکتر دهقان
تماس: ۰۲۱۲۲۱۴۰۳۴۸
۰۹۳۹۷۵۹۰۷۸۲
۰۲۱۷۹۶۵۸

شماره واتساپ مطب:۰۹۳۹۷۵۹۰۷۸۲
اینستاگرام: drdehghan_implant@

سایت: http://tehranimplant.com

دکتر ابوالحسن مسگرزاده - جراحی دهان، فک و صورت
آدرس مطب: خ افريقا – بلوار گلشهر – شماره 1/37 روزهاي زوج ( 4 – 7 ) عصر شماره تماس: 86084180 - 86082068
دکتر سحر خانچی - دندانپزشک زیبایی
آدرس: سعادت آباد بالاتر از چهارراه شهرداری خ سپیدار تقاطع سپیدار و صدف پلاک ۲۱ ساختمان جامعه طبقه ۴ واحد ۴۵ تلفن: 02122091313
اینستا: dr_khanchi

دکتر حامد کرمانی - متخصص جراح دهان ، فک و صورت در تهران
تهران - بلوار کشاورز ، بین خیابان کارگر شمالی و جمالزاده ، پلاک 119 مجتمع پزشکی کوثر ، طبقه سوم واحد 12 66921500
دکتر حسین حیدر - متخصص جراح دهان ، فک و صورت
تهران - خیابان پاسداران، گل نبی، برج زمرد 23 88888360 - 22895300 - 22895468
دکتر امیرجلال عباسی - فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
آدرس مطب: تهران - خیابان جردن- بالاتر از چهار راه جهان کودک - خیابان پديدار - پلاک 62 - ساختمان شهروز - واحد 41 تلفن تماس: 021-88856429
دکتر علیرضا پرهیز - متخصص جراحی دهان فک و صورت
خ شریعتی ، خ ظفر، نرسیده به نفت شمالی ، ساختمان بانک اقتصاد نوین ، طبقه اول، واحد ۳
دکتر شهرام شیرانی - متخصص جراحی عمومی
آدرس بیمارستان: تهران - تهران: اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج، خیابان 22 بهمن، شماره 6 شماره تلفن: 02129121900 - 02129121060 - 02129121070 - 02122980082
دکتر حمید محمود هاشمی - جراحی دهان، فک و صورت
آدرس مطب: تهران - میرداماد - نرسیده به مسجد الغدیر - پلاک 125 شماره تماس: 22226565 22279186
دکتر حسین بهنیا - متخصص جراح دهان ، فک و صورت
خیابان دوم گاندی ساختمان پزشکان دی 02188773500
دکتر محمد بیات - جراحی دهان، فک و صورت
نشانی: تهران خیابان ولی عصر خیابان شهید عباسپور( توانیر) ساختمان پزشکان شماره 4 طبقه سوم واحد 17 شماره تماس : 982188777073+
دکتر بهمن درخشان - متخصص جراحی دهان، فک و صورت
زعفرانيه، تقاطع بلوار بهزادى و ماکویی‌پور، پلاک۱۹ ٢٦٨٠٢۴۸۰
اسامی بهترین پزشکان جراح متخصص فک و صورت

دربباره جراحی فک
بی نظمی استخوان های فک را اصلاح می کند

فک ها و دندان ها را اصلاح می کند

انجام این اصلاحات همچنین ممکن است ظاهر صورت شما را بهبود بخشد.

اگر مشکلات فکی دارید که تنها با ارتودنسی قابل حل نیست ، جراحی فک ممکن است گزینه اصلاحی باشد. 

جراحی فک بعد از قطع رشد مناسب است ، معمولاً در سنین ۱۴ تا ۱۶ سال برای زنان و سنین ۱۷ تا ۲۱ سال برای مردان.

مواردی که با جراحی فک بهبودی حاصل می گردد
به طور کلی جویدن را بهبود می بخشید
مشکلات بلع یا گفتار را اصلاح می کند
سایش بیش از حد و خراب شدن دندان ها را به حداقل میرساند
مشکلات ناشی از عدم صحیح بسته شدن فک را برطرف می کند
عدم تعادل صحیح صورت (عدم تقارن) را بهبود می بخشد
توانایی بسته شدن کامل لب را بهبود بخشید
درد ناشی از اختلال در مفصل گیجگاهی فکی (TMJ) و سایر مشکلات فک را تسکین دهید
آسیب های صورت یا نقایص هنگام تولد را ترمیم کنید

انواع جراحی فک

نازنین بازدید : 39 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

برای دوستداران آشپزی، بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای در آشپزخانه حرف اول را می زند. قبل از استفاده از همزن برقی کاسه دار حرفه ای و بدون کاسه در خانه برای پخت یک کیک ساده، باید سفیده ها را مدت زیادی هم می زدیم، مثلاً تا کیک به شیرینی پفکی و بافت مورد نظر برسد. با ظهور همزن برقی بدون کاسه، کارها کمی راحت تر شده و ، پخت بسیار لذت بخش تر از قبل شده است.

اما اگر سری به بازار زده باشید با انواع همزن های برقی کاسه دار حرفه ای و بدون کاسه آشنا شده اید ولی اما یکی از همزن های برقی کاسه دار حرفه ای نسبت به مدل دستی این است که نیازی به دست ندارد و در حالی که میکسر شما کیک خامه ای را شکل می دهد می توانید کار دیگری انجام دهید. علاوه بر این ، موتور پایه مخلوط کن پایه بسیار بهتر از همزن دستی برقی مواد را مخلوط کرده

همزن برقی جزء محبوب ترین لوازم آشپزی هر آشپزخانه مجصوب میشود بخصوص اگر خانم خونه اهل کیک درست کردن و شیرینی پزی باشه اگه سری به بازار زده باشید با انواع همزن برقی آشنا شدید و حتما برای خرید همزن برقی کاسه دار و بدون کاسه درچار سردرگمی میشود

انواع همزن برقی
همزن برقی ساده:
این محصول سالیان سال در بازار عرضه شده و دارای دسته و پره‌های همزن هستند. البته برخی از آن‌ها یک پره داشته که به آن تک موتوره می‌گویند و برخی دیگر دو پره بوده که دو موتوره هستند. نحوه کار این دستگاه به گونه‌ای است که شما آن را روشن کرده و در ظرفی که مواد را در آن ریخته‌اید می‌چرخانید.

همزن برقی کاسه دار:
این دستگاه دارای کاسه بوده و پره‌های همزن به طور اتومات در آن می‌چرخند. بنابراین دیگر نیازی نیست تا شما آن را در کاسه مورد نظرتان حرکت دهید. برخی از همزن‌های برقی کاسه دار پیشرفته‌تر بوده و به غیر از سری‌های همزن، کاسه آن هم می‌چرخد.

این مزیت کمک می‌کند تا همه مواد داخل کاسه به صورت یکپارچه و یک دست هم بخورد. می‌توان ادعا کرد که اگر به دنبال بهترین همزن برقی هستید، این نوع محصول می‌تواند حسابی به کارتان آید.

بیشتر بخوانید
بهترین مارک آب مرکبات گیری موجود در بازار
چرا همزن برقی بخریم؟
در زمان های قدیم که کارها معمولاً بسیار مشکل بود، مردم مجبور بودند زمان زیادی را برای تهیه غذا صرف کنند. بشر همیشه به فکر روش هایی برای سهولت زندگی بوده است. این امر منجر به اختراع بسیاری از دستگاه ها شد که یکی از این وسایل کاربردی همزن برقی بود.

از آنجا که زمان پخت و پز بسیار بالا بدون دردسر نبود، وسایلی مانند میکسر برقی به راحتی و به همراه سایر وسایل آشپزخانه به راحتی قابل طبخ بودند. به این فکر کنید که غیر از کارهایی که در بیرون از خانه برای تهیه وعده های غذایی انجام می دادند، زنان در گذشته چه دردسری داشته اند.

امروز باوجود همزن برقی درست کردن خمیر نان، درست کردن کیک، هم‌زدن تخم مرغ و … بسیار راحت شده است و در زمان بسیار صرفه جویی میکنیم.

میکسر برقی علاوه بر کارکردهایی که دارد، می تواند در دکوراسیون منزل شما نیز نقش مهمی داشته باشد. اگر همه وسایل آشپزخانه شما به سبک خاصی چیده شده و رنگ بندی خاصی دارند، با انتخاب میکسر متناسب با دکوراسیون خود می توانید محیط زیبایی را ایجاد کرده و از آشپزی در حالی که در آشپزخانه هستید لذت ببرید.

همزن برقی معمولی بخریم یا همزن کاسه‌ دار؟
همزن برقی کاسه دار

اگر عادت به پخت و پز زیاد ندارید و گاهی تخم مرغ می شکنید، برای تزیین کیک خامه درست می کنید یا کیک می پزید، یک همزن دستی ساده می تواند نیاز شما را به راحتی برطرف کند. یک میکسر دستی ساده نسبت به میکسر برقی فضای کمتری در آشپزخانه اشغال می کند. همچنین نسبت به مدل های دیگر بسیار ارزان تر است. اگر شما نیز نگران مخلوط کردن غذا به طور مساوی هستید، می توانید در حین مخلوط کردن کاسه را با حرکات چرخشی تکان دهید.

با این حا ، مخلوط کردن غذا با یک مخلوط کن ساده دشوار و زمان بر است و مجبورید دائما کاسه و همزن را تکان دهید. میکسرهای دستی ارزانتر و ارزانتر فقط یک انتهای صاف برای مخلوط کردن غذا دارند، اما مدلهای کمی گرانتر نیز می توانند دارای یک سر گرد به شکل بالونی و یک نوار خمیر نان باشند.

بیشتر بخوانید
بهترین آنتن هوایی تلویزیون موجود در بازار
علاوه بر این، برخی از مدل های ساده میکسر محدودیتی در مقدار غذای شما و مدت زمان استفاده از میکسر دارند. برای جلوگیری از سوختن موتور همزن کوچک این میکسرها معمولاً 5 مدل مختلف کنترل سرعت دارند، در حالی که یک همزن برقی حرفه ای می تواند تا ده مدل مختلف کنترل سرعت داشته باشد.

همچنین، وقتی غذا را با میکسر معمولی مخلوط می کنید ، احتمال آلودگی اطراف آن بیشتر است. از آنجا که کاسه بزرگ است، سر میکسر کوچک است و هیچ محافظی در اطراف آن وجود ندارد که از پاشیدن غذا جلوگیری کند.

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار و بی کاسه چیست؟
برای خرید همزن برقی با قیمت روز باید بهترین همزن برقی که در بازار جزء پرفروش ترین و بهترین همزن های برقی موجود در بازار را بشناسید که از بهترین مارک همزن برقی میتوان به برندهای همچون: گوسونیک (Gosonic)؛ دسینی (Dessini)؛ بوش (Bosch)؛ المپیا (Olympia)؛ کیچن اید (Kitchen Aid)؛ کنوود (Kenwood)؛ فیلیپس (Philips)؛ فلر (Feller)؛ فکر (Fakir)؛ میگل (Migel)؛ و…. اشاره کرد.

لیست قیمت روز بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای و بدون کاسه
قیمت روز بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای و بدون کاسه به عوامل مختلفی بستگی دارد که هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید که عبارت اند از:

قابلیت چرخش اتوماتیک کاسه و یا عدم وجود این امکان
توجه به مارک تولید کننده محصول و ایرانی و خارجی بودن همزن
میزان توان مصرفی همزن برقی که معمولا در حدود 100 تا 160 وات، 160 تا 200 وات، 200 تا 300 وات و 300 تا 400 وات است

نازنین بازدید : 40 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

اندازه بخاری برقی
قبل از خرید بخاری برقی باید اندازه مورد نیازتان را با توجه به ابعاد محیطی که می‌خواهید فضای آنجا را گرم کنید، در نظر بگیرید. اگر برای یک فضای کوچک، بخاری بزرگ خریداری کنید، انرژی بسیاری هدر می‌دهید و مجبور به پرداخت هزینه اضافی غیرضروری می‌شوید. برعکس نصب بخاری کوچک در اتاق بزرگ، شما را گرم نگه نمی‌دارد. برای محاسبه اندازه بخاری، فرمول ساده‌ای وجود دارد. بخاری برقی خوب چی بخرم؟ بنابر قاعده‌ای که وجود دارد، برای گرم نگهداشتن حدود ۳۰ سانتی‌متر مربع به ۱۰ وات نیروی گرمایی نیاز است. بنابراین بخاری برقی ۱۵۰۰ واتی می‌تواند یک فضای حدود ۴,۵ متری را گرم نگهدارد. با توجه به مقدار حرارتی که بخاری برقی می‌تواند تولید کند و فرمول محاسبه آن، اندازه بخاری مورد نیازتان را محاسبه کنید.

فناوری‌های به کار رفته در بخاری‌ برقی
فناوری‌های به کار رفته در بخاری‌های برقی

بخاری‌ برقی با استفاده از فناوری‌های مختلف، اتاق‌ها را گرم می‌کند. برخی از آنها برای گرم کردن کل اتاق و برخی دیگر برای گرم نگهداشتن افراد یا اجسام مقابل‌شان، مناسب هستند. بهتر است پیش از خرید، بدانید کدام بخاری با چه نوع فناوری مناسب شماست. از این فناوری‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

گرمایش همرفتی
یکی از رایج‌ترین روش‌های گرم کردن اتاق‌‌ها، فناوری گرمایش همرفتی است. در این حالت کل اتاق به خوبی گرم شده و گرمای آن به مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند. در بخاری برقی مدل گرمایش همرفتی، جریان گرما از طریق یک وسیله تولید حرارت (مانند سیم‌پیچ برقی، روغن یا سیم برق) عبور کرده و کل محیط را گرم می‌کند. بیشتر مدل‌های بخاری برقی مدل گرمایش همرفتی به فن نیز مجهز هستند و هوای گرم را در کل فضای اتاق به جریان می‌اندازد. از معروف‌ترین بخاری برقی‌های مجهز به گرمایش همرفتی، می‌توان به بخاری‌های دلونگی (Delonghi) اشاره کرد.

گرمایش تابشی
بخاری برقی‌ مجهز به گرمایش تابشی، روی گرم کردن فضای دقیقا مقابل خود متمرکز است. این بخاری‌ها بیشتر برای اتاق‌های خواب و مقابل رختخواب، اتاق‌های اداری یا دیگر اتاق‌های کوچک، مناسب هستند. البته برخی از این نوع بخاری‌ها وجود دارد که می‌توان آنها را زیر میز کار قرار داد و هنگام کار، گرم ماند. بخاری برقی‌های مادون قرمز شبیه بخاری‌های تابشی کار می‌کنند و آنها هم فقط فضای مقابل خود را گرم نگه می‌دارند. این بخاری‌ها به لامپ‌های کوارتزی مادون قرمز مجهز هستند و می‌توانند گرمای مطلوبی فراهم کنند.

گرمایش Micathermic
در این فناوری از هر دو نوع گرمایش همرفتی و تابشی استفاده می‌شود. حرارت از طریق پانل‌ها بیرون فرستاده می‌شود و جریان همرفتی طبیعی، هوای گرم را در کل فضای اتاق به گردش درمی‌آورد. این نوع بخاری، اتاق را نه تنها گرم نگهداشته، بلکه جلوی حرکت گردوغبار و دیگر حساسیت‌زاها را در اتاق گرفته و برای افراد مبتلا به حساسیت و آسم، ایده‌آل است. این نوع بخاری، بدون فن است و به همین دلیل بی‌صداست. بیشتر این مدل‌ها دیواری یا زمینی هستند.

انواع بخاری برقی
انواع بخاری‌ برقی وجود دارد که با توجه به نوع و مدل آنها می‌توانید، مناسب‌ترین‌شان را انتخاب کنید. در این بخش به انواع بخاری از نظر مکانیزم تولید حرارت به طور مختصر اشاره شده است.

بخاری برقی‌ سرامیکی
بخاری برقی‌ سرامیکی

این بخاری‌ها مجهز به اجزای گرمایشی سرامیکی درونی هستند و بدون استفاده از سیم و سیم‌پیچ می‌توانند حرارت تولید کنند. این بخاری مقدار تولید حرارت را به خوبی تنظیم می‌کند و می‌تواند گرمای مناسب و طولانی مدتی برای فضای اتاق تامین کند.

بخاری برقی‌ روغنی
بخاری برقی‌ روغنی

این نوع بخاری برقی با فناوری گرمایش micathermic،‌ کار می‌کند. در واقع گرمایش‌های تابشی و همرفتی، با استفاده از روغن گرمابر درون بخاری، تولید می‌شود. این روغن وارد تمام تیغه‌های بخاری شده و گرما را به کل اتاق منتشر می‌کند.

بخاری برقی‌ مادون قرمز
بخاری برقی‌ مادون قرمز

همانطور که گفته شد این بخاری‌ها، گرمایش تابشی تولید می‌کنند و بر دو نوع هستند:

بخاری‌های دارای لامپ‌های کوارتزی، که سیم حرارتی آن متشکل از ۸۰درصد نیکل و ۲۰ درصد کرومیم است و درون یک لامپ کوارتزی قرار دارد.
بخاری‌های دارای المنت‌ حرارتی میله‌ای، این بخاری‌ها با استفاده از المنت فلزی جامد که شبیه سیم حرارتی درونی است، تولید حرارت کرده و فضای اتاق را گرم می‌کند.
مدل‌های مختلف بخاری برقی
بخاری‌های برقی در سبک و طراحی متفاوتی در بازار وجود دارند و با توجه به نیازتان می‌توانید یکی از آنها را خریداری کنید.

بخاری‌ برقی زمینی
بخاری‌های زمینی

این بخاری‌ها به‌راحتی حمل می‌شوند، به‌صورت عمودی هم وجود دارند و چندان جاگیر نیستند. آنها را می‌توان در کف اتاق قرار داد و معمولا فن‌دار هستند و گرما را به کل اتاق منتشر می‌کنند.

بخاری‌ برقی کوچک
این بخاری‌ها هم که قابل حمل هستند، به راحتی روی هر نوع میز یا حتی کف اتاق قرار می‌گیرند و مناسب فضاهای کوچک هستند. با استفاده از این بخاری‌های می‌توانید در مصرف انرژی و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. زیرا می‌توانید فقط فضایی را که استفاده می‌کنید، گرم کنید و انرژی برای بخش‌های دیگر ساختمان که مورد نیازتان نیست، هدر نرود. این بخاری‌ها با سیستم‌های مختلف گرمایشی تولید شده‌اند و از نظر ایمنی باید به راهنمای ارائه شده توسط سازنده‌اش، توجه کنید.

بخاری‌ برقی دیواریبخاری‌ برقی دیواری
این نوع بخاری‌ها را می‌توان درون یا به روی دیوار نصب کرد و می‌توان از آنها در محیط‌های کاری باز مانند کارگاه‌ها استفاده کرد.

بخاری‌ برقی قرنیزی
بخاری‌ برقی قرنیزی

این بخاری‌ها مناسب ساختمان‌های قدیمی که سیستم لوله‌کشی گرمایشی و تهویه هوا ندارند، است. همچنین می‌تواند به عنوان مکمل سیستم گرمایشی خانه‌‌های جدید به‌کار برده شود. این بخاری‌ها، هوای اتاق را از کف به سقف گرم می‌کنند. در ضمن به‌راحتی نصب می‌شوند و حرارت خوبی تولید می‌کنند.

همچنین به دلیل روکار بودن لوله‌های انتقال آب گرم، تبادل حرارت بهتری با محیط دارند. در این سیستم، لوله‌ها نقش رادیاتور را دارند و با استفاده از این نوع بخاری‌ها می‌توان تا ۵۰ درصد در سیستم لوله‌کشی ساختمان، صرفه‌جویی کرد.

البته یکی از مشکلات بخاری‌های قرنیزی این است که نمی‌تواند هوا را به خوبی به جریان درآورد. بنابراین با روشن کردن بخاری قرنیزی درون اتاق، نمی‌توان امیدوار بود که سالن و فضاهای مجاور اتاق نیز گرم شوند. بخاری‌های قرنیزی از نظر ایمنی، بخاری‌های خوبی هستند.

نازنین بازدید : 37 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

بهترین برندهای ماشین ریش تراش مردانه :
 
کارخانه موزر(MOSER)

خرید ماشین ریش تراش موزر
کارخانه موزر(MOSER) در سال ۱۹۴۶ در کشور آلمان و در جنوب شهر اشتوتکارت تاسیس گردید. موزر(MOSER) اولین کارخانه تولیدکننده دستگاه های پیرایش مو در دنیا میباشد تا آنجا که در ایران به تمام دستگاه های پیرایشگر مو فارغ از برند و کارخانه تولیدکننده با نام دستگاه موزر شناخته میشوند.کمپانی موزر با بکارگیری از بروزترین تکنولوژی ها محصولات خود را تولید کرده تا آنجا که توانسته بالاترین استانداردهای کیفیتی در دنیا را برای محصولات خود کسب نماید.

روغن کنجد رو گرون نخر!(تخفیف ویژه اسنپ مارکت)
پیراهن دلخواهتو با یک هدیه از بانی‌مد بخر!
ریاضی خوشمزه! بسته آموزشی، ریاضی رو آسان‌تر یادبگیر | اول تا ششم
اقساطی موهاتو بکار | فقط ماهی 700 هزار تومان
ماشین-اصلاح--موزر

در نظرسنجی های انجام شده این برند توانسته بالاترین سطح رضایتمندی در رسته کالایی خود را در جهان کسب نماید.مدل ۰۰۵۰-۱۴۰۰ به عنوان شناخته شده ترین محصول این کمپانی در ایران میباشد که در بین مردم ایران با نام مستعار ۵ دنده شناخته میشود.این محصول دارای ۵ درجه تنظیم تیغه میباشد که امکان پیرایش مو را در ۶ اندازه برای شما فراهم میسازد. دستگاه مذکور دارای تیغه ها ی فولادی ( استیل ضد زنگ ) بوده که دارای طول عمر بالایی میباشد.

ریش تراش فیلیپس
ریش-تراش-فیلیپس

اگر به دنبال رسیدن به یک اصلاح مو تخصصی هستید، باید یکی از ریش تراش‌های فیلیپس را انتخاب کنید تا علاوه بر اصلاح صورت بتوانید آنکارد کردن ریش را هم انجام دهید. برای شما در این سبک، می‌توانیم آخرین مدل از ریش تراش‌های فیلیپس سری ۹۰۰۰ را پیشنهاد دهیم.

ماشین ریش تراش براون
براون-ریش-تراش

ریش تراش بعدی و خوب بازار که از یک شرکت قدیمی آلمانی در زمینه تولید وسایل برقی و آرایشی است، سری ۹ از شرکت براون است. اصلاح موی راحت و بدون دردسر را با این ریش تراش تجربه خواهید کرد.

ماشین ریش تراش رمینگتون
ریش -تراش -رمینگتون

رمینگتون یکی از معروف‌ترین‌ها در کشور آمریکا است که در زمینه تولید ریش تراش‌های مردانه چیزی کم و کسر ندارد. از این شرکت مدل XR1410 با اندازه مناسب و کوچک را به شما توصیه می‌کنیم که در کنار خودش وسایل جانبی زیادی هم به همراه دارد.

استفاده درست از ماشین ریش تراش
همان‌طور که رانندگی در جاده نیاز به آموزش دارد، اصلاح موهای صورت با ریش تراش نیز اصولی دارد که باید آن را بدانید.

گرم شدن ریش تراش
هر چقدر که ریش تراش‌تان خوب هم باشد، هنگام استفاده گرم خواهد شد. گرم شدن ریش تراش قسمت‌های حساس صورت را تحریک می‌کند. پس کار اصلاح صورت خودتان را از قسمت‌های حساس صورت، همانند زیر گردن شروع کنید و به سمت روی صورت پیش روی کنید.

کشیدن پوست هنگام اصلاح صورت با ریش تراش
برای اصلاح صاف و بدون زخمی شدن، مقداری از پوست که قرار است با ماشین ریش تراش اصلاح شود را بکشید. این کار باعث خواهد شد اصلاح تمیزتر و بدون هیچ دردسری پیش برود. لازم نیست ریش تراش را به صورت خودتان فشار دهید. این ابزار برقی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما نیاز به فشار آوردن به آن‌ها نخواهید داشت. اما تماس مداوم آن با صورت می‌تواند مفید باشد.

مهارت اصلاح صورت با ماشین ریش تراش
استفاده از هر نوع ریش تراشی، مهارت خاص خودش را دارد. اگر ماشین ریش تراش شما فویلی است باید آن را روی صورت به جلو و عقب بکشید و اگر ماشین ریش تراش چرخشی است، باید به صورت یک دایره آن را روی پوست حرکت دهید. همیشه بعد از هر اصلاح، تیغ ریش تراشی را تمیز کنید تا مواد موجود در خمیرریش یا آب باعث خرابی و کندی آن‌ها به مرور زمان نشود.

استفاده درست از ریش تراش
همان‌طور که رانندگی در جاده نیاز به آموزش دارد، اصلاح موهای صورت با ریش تراش نیز اصولی دارد که باید آن را بدانید.

خرید ماشین ریش تراش ؛ مزایا و معایب:
امروزه در طراحی ریش تراش‌ها سعی شده است که بیش از پیش به اصلاح تمیز و دقیق صورت نزدیک شوند. با این وجود باید هنگام خرید ریش تراش واقع‌بین باشیم. ریش تراش هم دارای مزایا و معایبی است:

مزایای استفاده از ماشین ریش تراش
از آنجایی که ریش تراش‌های تماس مستقیم با پوست صورت ندارند ، به عنوان یک گزینه مناسب برای اصلاح ریش افرادی که داری پوست حساس هستند مطرح می‌شوند. همچنین با گذشت سن، خطوط صورت، چین‌وچروک‌ها اصلاح با تیغ را مشکل می‌سازند که راه‌حل این مشکل، ریش تراش است. همچنین بر خلاف تیغ، ریش تراش موها را از ریشه و نزدیک به پوست قطع نمی‌کند و این به معنی اصلاح صورت بدون درد است. علاوه بر موارد گفته‌شده استفاده از ریش تراش عموماً نیاز به وسایل جانبی حتی آب ندارد.

معایب استفاده از ماشین ریش تراش
ارزان‌ترین ریش تراش موجود در بازار حداقل ۵۰ دلار (قیمت اصلی) خواهد بود و بر اساس تکنولوژی مورد استفاده در آن، قیمت بالاتر هم می‌رود. صرف نظر از هزینه‌ای که می‌کنید، تصور نداشته باشید که این وسایل تا آخر عمر خدمتگزار شما باشند، هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. بدترین قسمت همین برقی بودن است که شما را محدود به پریز و باتری می‌کند.

خرید ریش تراش فویلی یا چرخشی مسئله این است!
ریش تراش به دو دسته بر اساس نوع تیغه دسته بندی می‌شود: فویلی و چرخشی. با توجه به اینکه عملکرد هر دو نوع خوب است، باید به تفاوت‌های اندک آن‌ها اشاره کنیم تا شما در انتخاب هر کدام از آن‌ها آگاهی کافی داشته باشید.

خرید ماشین ریش تراش فویلی
ویژگی این ریش تراش‌ها وجود یک فویل آلومینیومی منعطف و سوراخ‌دار روی تیغه‌های اصلی دستگاه است که مو را به روی تیغه هدایت و آن را اصلاح می‌کند. این ماشین‌های ریش تراش برای کسانی که ته ریش نرم دارند یا هر روز می‌خواهند صورتشان را اصلاح کنند و مدل خاصی به ریش خود بدهند مناسب است. ایده کار کردن با این ریش تراش بسیار ساده است و کافی است که ریش تراش را روی صورت فشار دهید تا کارش را انجام دهد. برای افرادی که مبتدی هستند، استفاده از این مدل توصیه می‌شود. ریش تراش فویلی عملکرد نزدیک به تیغ را در مورد اصلاح صورت دارد.

خرید ماشین ریش تراش چرخشی
همان‌طور که از اسم ریش تراش مشخص است، این مدل دارای دو یا سه سر چرخان و تیغه‌های درون آن‌ها است که در جهت‌های مختلف روی صورت، تارهای مو را به دام می‌اندازند و آن را اصلاح می‌کنند. این ریش تراش‌ها برخلاف ریش تراش فویلی، موهای بلند و زمخت را به خوبی می‌توانند اصلاح کنند. علاوه بر این، دسترسی شما به تمام صورت با این ریش تراش بیشتر است هر چند تماس نزدیک‌تری با پوست دارد.

ریش‌تراش باتری‌دار بخریم یا سیمی
ریش‌ تراش‌هایی که باتری دارند و قابل شارژ شدن هستند بسیار کاربردی‌تر از ریش‌تراش‌های سیمی هستند. مهم‌ترین مزیت این ریش‌تراش‌ها قابل حمل بودن آن‌ها است که باعث می‌شود در زمان سفر هم نگران چیزی نباشید. برخی از مدل‌های ریش‌تراش شارژی قابل استفاده در حمام و محیط‌های مرطوب هم هستند که یک مزیت به شمار می‌آید. تنها ایرادی که شاید بتوان به مدل‌های شارژ شونده ریش‌تراش گرفت این است که این ریش‌تراش‌ها ممکن است از نظر قدرت در مقابل ریش‌تراش‌های سیمی ضعیف‌تر عمل کنند.

نازنین بازدید : 38 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

یکی دیگر از ساندویچ‌سازهای پرفروش‌ بازار ایران، این مدل از شرکت بلک اند دکر است که برخلاف دستگاه قبلی که معرفی کردیم توانسته رضایت خریداران را هم کسب کند. این دستگاه دارای ظرفیت ۴ نان تست در هربار استفاده است که برای درست کردن یک شام خانوادگی گزینه خوبی است.۲ صفحه مخصوص هم برای گریل‌کردن مواد‌غذایی مانند همبرگر، فیله مرغ و استیک دارد. با توجه به ظرفیت بیشتر، این دستگاه توان مصرفی بالاتری معادل با ۱۴۰۰ وات دارد. ساندویچ ساز پارس خزر را چه بخریم؟ در این دستگاه هم صفحات، قابلیت جدا شدن دارند و پس از استفاده می‌توانید صفحات را از دستگاه جدا کرده و با آب بشوید. جنس صفحات این ساندویچ‌ساز نچسب است و موادغذایی به‌راحتی از آن جدا می‌شود. دستگاه به‌سرعت گرم می‌شود اما نداشتن تایمر و دکمه خاموش و روشن از معایب اصلی آن است که باعث می‌شود مجبور باشید وقت بیشتری برای چک کردن وضعیت پخت ساندویچ‌تان صرف کنید. برای این کیفیت مناسب باید هزینه‌ای حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان صرف کنید.

۳- ساندویچ‌ساز پارس خزر مدل SM-850P
ساندویچ ساز پارس خزر

شرکت پارس خزر با مدل SM-850P توانسته نظر درصد قابل توجهی از خریداران را به خود جلب کند. این دستگاه دارای ظرفیت ۲ نان تست است و صفحه مخصوص گریل هم دارد. توان مصرفی دستگاه ۸۵۰ وات است. اکثر خریداران در نظرات خود به مزایای این دستگاه اشاره کرده‌اند که عبارتند از: سیستم قطع خودکار، کیفیت خوب و نچسب بودن صفحات، صفحات جدا شدنی و راحتی شست‌وشو، سرعت مناسب پخت و سبک بودن دستگاه.

اما برخی هم از سیم کوتاه این دستگاه که ۸۵ سانتی‌متر است گلایه کرده‌اند. دستگاه قفل درب هم دارد اما این قفل از کیفیت کافی برخوردار نیست و خریداران را در باز و بسته کردن درب با مشکل مواجه کرده است. نکته قابل توجه در مورد این دستگاه این است که با وجود کیفیت مناسبی که دارد در حال حاضر قیمت کمتری نسبت به رقبای هم‌‌تراز خارجی خود دارد و با مبلغی حدود ۲۵۰ هزار تومان می‌توانید آن را تهیه کنید.

 

۴- ساندویچ‌ساز سه کاره دسینی مدل 300
ساندویچ‌ساز سه کاره دسینی مدل 300

اگر از علاقه‌مندان به وافل هستید این ساندویچ‌ساز سه‌کاره که صفحه مخصوص پخت وافل دارد را در نظر داشته باشید. برند نام‌آشنای دسینی مدل سه کاره خود را با ظرفیت چهار نان تست وارد بازار کرده است. دستگاه ساندویچ‌ساز این شرکت ایتالیایی صفحه مخصوص گریل هم دارد. توان مصرفی این دستگاه ۱۰۰۰ وات است که با توجه به ظرفیت و کاربرد آن و در مقایسه با مدل‌های مشابه بهتر به نظر می‌رسد. اما این دستگاه سیستم قطع خودکار ندارد و هنگام کار با آن باید بیشتر مواظب ساندویچ‌های‌تان باشید!
 قیمت این دستگاه بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.
۵- ساندویچ ساز متئو مدل MSM70
ساندویچ ساز متئو 

شاید اسم برند متئو «Matheo» به گوشتان نخورده باشد اما تجربه خریداران نشان می‌دهد که دستگاه ساندویچ ساز این شرکت یک پیشنهاد مقرون به صرفه و مناسب به حساب می‌آید. قیمت حدود ۲۰۰ هزار تومانی این محصول باعث نشده تا با یک ساندویچ‌ساز بی‌کیفیت مواجه باشیم. با توجه به ظریف ۲ عددی این دستگاه توان مصرفی ۷۰۰ وات مقدار کاملا مناسبی است. شاید مهمترین نکته‌ای که باید به آن دقت کنید این است که صفحات این دستگاه ثابت هستند و قابل جداسازی نیستند و این موضوع شست‌وشوی صفحات را کمی دشوار می‌کند. البته اگر طول سیم دستگاه برای‌تان مهم است باید بدانید که طول سیم این دستگاه ۷۰ سانتی‌متر است. به طور کلی اگر بخواهید نسبت کیفیت به قیمت را در نظر بگیرید این دستگاه گزینه جذابی برای شما خواهد بود.

نازنین بازدید : 36 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

خرید زودپز برقی ویداس مدل VIR-5410 هم زودپز است، هم پلوپز، آرام‌پز و بخار پز! ظرفیت آن ۱/۸ لیتر است که هرچند برای یک پلوپز ظرفیت مناسبی است اما برای عملکرد زودپز مقدار نسبتا کمی به حساب می‌آید. توان مصرفی آن ۱۰۰۰ وات است.

با استفاده از کلیدهای لمسی و صفحه نمایشگر آن می‌توانید از تایمر آن استفاده کنید و زمان شروع پخت را به دلخواه مشخص کنید. گرم‌کن این محصول هم پس از پایان پخت غذا آن را تا موقع صرف کردن برای‌تان گرم نگه می‌دارد.

فشار بخار این دستگاه قابل تنظیم است و با استفاده از تنظیمات و متناسب با غذایی که می‌خواهید بپزید می‌توانید آن را تنظیم کنید. اگر علاقه‌ای به شنیدن صدای سوت و خروج هوای زودپزتان ندارید جالب است بدانید که خروجی هوای این دستگاه بی‌صداست!

قیمت این دستگاه به طور قابل توجهی پایین است و می‌توانید با مبلغ بسیار مناسبی آن را خریداری کنید . همین موضوع باعث شده خریداران از نسبت کیفیت به قیمت آن کاملا راضی به نظر برسند.

مشاهده قیمت زودپز آویداس vir-5410 در دیجی‌کالا
۲-  زودپز یونیک مدل UN-8616


یونیک یکی از برندهایی است که ضمن داشتن کیفیت مطلوب قیمت نسبتا مناسبی‌ هم دارد. زودپز یونیک مدل UN-8616 ، سه و نیم کیلوگرم وزن و ۶ لیتر ظرفیت دارد که برای خانواده‌های ۳ تا ۶ نفره گزینه کاملا مناسبی است. جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ است و استحکام کافی دارد.

این مدل دو دستگیره دارد و حتی زمانی که کاملا پر است و وزن بالایی هم دارد برای جابه‌جایی آن مشکلی نخواهید داشت.  اما برخی از خریداران معتقدند که جنس قطعات استفاده شده در قسمت در و دستگیره‌ها می‌توانست از چیزی که هست بهتر باشد.

اگر از طرفداران غذاهای بخارپز شده هستید باید بدانید که این زودپز با توجه به سبد مخصوصی که دارد گزینه خوبی برای بخارپز کردن غذاها هم هست. درب پیرکس اضافه‌ای که همراه با این محصول عرضه می‌شود یکی دیگر از مزایای آن به شمار می‌رود. قیمت این محصول حدود ۸۰۰ هزار تومان است.

۳- زودپز برقی سام مدل PC-5733WS
زودپز برقی سام

زودپز برقی سام مدل PC-5733WS چندکاره است و عملکردهای زودپز، بخارپز، آرام‌پز، کیک‌پز و ماست‌ساز را هم دارد. از نظر ظرفیت ۸نفره به حساب می‌آید و کل دستگاه حدود ۷ کیلوگرم وزن دارد. جنس بدنه دستگاه از پلاستیک است و رنگ سفیدش باعث شده برخی از خریداران از دشواری تمیز نگه داشتن آن و لکه‌هایی که روی آن می‌افتد گلایه داشته‌ باشند. این مدل هم مانند دیگر مدل‌های برقی تایمر و گرم‌کن دارد که فرآیند درست کردن غذا را ساده‌تر و کوتاه‌تر می‌کند.

قبل از توضیحات بیشتر لازم است یادآور شوم که این زودپز یک محصول ایرانی به شمار می‌رود و همان‌طور که در مطالب دیگر هم گفته‌ام تولیدات با کیفیت داخلی را فراموش نمی‌کنم. توان مصرفی زودپز سام ۹۰۰ وات است که نسبت به زودپز ویداس کم‌مصرف‌تر است.

تنظیمات و صفحه نمایش دیجیتال دستگاه کار کردن با آن را ساده‌تر کرده است. خریداران این مدل از نسبت قیمت به کیفیت آن راضی‌اند هرچند برخی از آن‌ها انتظار داشته‌اند که کیفیت ساخت بدنه آن بیشتر باشد. قیمت این محصول مناسب است.

مشاهده قیمت زودپز سام pc-5733ws
۴- زودپز هاس جوهر مدل Galaxy
زودپز هاس جوهر 

مدل «Clipso Galaxy» از برند «هاس جوهر» محصول کشور ترکیه است. شرکت هاس جوهر‌ که در سال ۱۹۹۳ کار خود را آغاز کرده توانسته طی بیست‌وچند سال گذشته اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

این زودپز ۵ لیتری گنجایش نسبتا کمی دارد و با اینکه قاعدتا باید پاسخگوی نیاز خانواده‌های پنج نفره باشد، برخی از خریداران معتقدند برای خانواده‌های بیش از چهار نفر کوچک به حساب می‌آید. به جز این مورد خریداران این محصول گلایه‌‌ دیگری نداشته‌اند و اکثر آن‌ها از مبلغی که برای خریدش هزینه کرده‌اند کاملا راضی به نظر می‌رسند.

مشاهده قیمت زودپز هاس جوهر Clipso Galaxy
این زودپز از جنس استیل با کیفیت و ضخامت آن به گونه‌ای است که قدرت ضربه‌پذیری بالایی به این محصول داده است. کف آن هم از سه لایه تشکیل شده  که بر استحکام آن افزوده است. در قسمت در دارای دو سوپاپ بخار است و در طراحی آن اصول ایمنی به خوبی رعایت شده است.

دو دستگیره هم از جنس پلاستیک در طرفین محصول تعبیه شده که کیفیت قابل قبولی دارند. حداکثر فشار بخار تولید شده در این زودپز ۷۰ کیلوپاسکال است که مقدار متوسط رو به پایینی به حساب می‌آید اما برای اکثر غذاها کافی‌ است و بعید است که در پخت‌وپز برای‌تان مشکل‌ساز شود.

۵- زودپز برقی فلر مدل PC165
 زودپز برقی فلر مدل PC165برند نام‌آشنای فلر در تولید زودپز برقی هم دستی دارد. زودپز برقی فلر مدل PC165، توان مصرفی معادل با ۱۰۰۰ وات دارد و در رده مصرف انرژی B تا A قرار می‌گیرد که نشان‌دهنده مصرف نسبتا پایین این دستگاه است. این زودپز که از جنس استیل ضد زنگ و دارای ظرف با روکش نچسب است، ۵.۳ کیلوگرم وزن دارد.

۶ لیتر هم ظرفیت دارد که گنجایش کافی برای مصرف یک خانواده ۳ تا ۶ نفره به حساب می‌آید. در این مدل با تنظیم میزان فشار بخار در سه حالت کم، استاندارد، زیاد می‌توان مقدار فشار داخل دستگاه را تنظیم کرد که البته متناسب با میزان فشار بخار، مدت زمان پخت هم تغییر می‌کند و قابل کنترل است. مثل دیگر زودپزهای برقی تایمر هم دارد که در مدیریت زمان پخت و پز به شما کمک می‌کند.

این زودپز دارای تنظیمات پیش‌فرض برای پخت آبگوشت، انواع خورش، سوپ، حلیم، مرغ و گوشت، ماهیچه، حبوبات و حتی برنج با ته‌دیگ، ماست و پنیر است که تنها با یک دکمه قابل انتخاب هستند. قابلیت پخت کیک و سرخ کردن هم در این دستگاه وجود دارد. در دستگاه به راحتی بسته می‌شود و اصول ایمنی هم در طراحی آن به‌خوبی رعایت شده است.

نازنین بازدید : 44 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو
هر یک از آینه های دکوراتیو زیر را باید براساس مقدار بودجه و سبک دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید:

1- آینه با طرح گلبر‌گ‌های گیاهان
آینه دکوراتیو

این آینه دیواری الهام گرفته از عناصر گل و گیاه است که با داشتن ترکیبی از گلبرگ‌های آینه‌ای و توخالی، طراحی زیبا و فانتزی را ایجاد کرده است. این آینه برای اتاق خواب نوجوان یا هر فضای دیگری مناسب است زیرا به تازگی و سرزندگی فضا کمک می‌کند.

مطلب پیشنهادی: چگونگی نصب آینه های دکوراتیو در منزل و محل صحیح نصب آن‌ها

برآورد هزینه ساخت
2- آینه دکوراتیو با طرح خورشید تابان
زیباترین آینه های دکوراتیو

با استفاده از عناصر طلایی رنگ در اطراف آینه که بیشتر شبیه به تابش نور مستقیم خورشید هستند، آینه با طرح خورشید تابان، جلوه‌ای از زیبایی را به فضا می‌دمد. این طراحی آینه دکوراتیو هم برای محیط‌های مسکونی و هم تجاری عالی است.

3- آینه‌های کوچک ستاره‌ای شکل
زیباترین آینه دکوراتیو

سه آینه دیواری کوچک که تداعی کننده شکل ستاره هستند، در فاصله‌ای کم از یکدیگر قرار گرفته‌اند. حالت فانتزی و توجه به جزئیات باعث می‌شود آینه کوچک ستاره‌ای همیشه توجه افراد را به خود جلب کند.

4- آینه مدرنِ تار عنکبوتی
آینه دکوراتیو زیبا

این آینه با شمایل تارهای عنکبوت، ظاهری مدرن را به فضا می‌بخشد. آینه در میان یک قاب پیچیده از تارهای طلایی قرار گرفته است و ترکیبی از هنر و عملکرد را نمایان می‌سازد. آینه‌ای که با شیشه و چوب ساخته شده باشد، سبکی منحصر به فرد  را نمایش می‌دهد.

5- آینه دکوراتیو به شکل گل
آینه دکوراتیو تزئینی

رنگ‌های طلایی و سیاه با هم برخورد می‌کنند و یک گل زیبا را به عنوان آینه دیواری تزیینی به ارمغان می‌آورند. این آینه به هر دیوار خالی، ظاهری زنده می‌دهد و یادآور عناصر موجود در طبیعت است.

6- آینه طلایی به شکل آفتابگردان
آینه دکوراتیو تزئینی

با یک آینه دیواری طلایی درخشان کمی آفتاب را وارد فضای زندگی و کار خود کنید. این آینه یک اِلمان ضروری برای همه عاشقان گل آفتابگردان است. ظرافت و جذابیت بالای این مدل آینه دکوراتیو می‌تواند بدون فکر زیاد، افراد را برای خرید متقاعد کند.

7- آینه گِرد مدرن با شبکه فلزی
نصب آینه های دکوراتیو

یک شبکه هندسی یک آینه گرد را در هسته خود نگه داشته است تا یک شاهکار فلزی ایجاد کند. قطعه‌ای پویا که به عنوان نقطه کانونی محسوب می‌شود و افراد را به سرعت به خود جلب می‌کند. این آینه برای فضای نشیمن انتخابی عالی است.

8- آینه هشت ضلعیِ هندسی
خرید آینه های دکوراتیو

این آینه هشت ضلعی که با عناصر طلایی رنگ زینت داده شده‌اند، جذابیتی مدرن را تداعی می‌کند. برای ساختن این مدل آینه دکوراتیو با ظاهری پر زرق و برق از میله‌های باریک و مستحکم استفاده شده است.

9- آینه دکوراتیو با پَرهای آبی


این آینه در رنگ آبی و با ترکیبی از پرها و گلبرگ‌های زیبا تزیین شده است. تمام قسمت‌های کار از فلز ساخته شده است و به دلیل جزئیات طراحی زیبا، می‌تواند برای کاربری‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

10- آینه گِرد کریستالی


آینه گرد با این ویترین تزیینی از کریستال‌های زیبا و درخشان باعث افزایش و انعکاس نور در فضای داخلی می‌شود. طرحی غریب که بر روی یک دیوار خالی بسیار خیره‌کننده و زیبا به نظر می‌رسد.

11- آینه دکوراتیو به شکل گل کوکب
آینه دکوراتیو به شکل گل کوکب

آیا می‌دانید گل‌های کوکب به طور سنتی نمادی از پیوند و تعهد بین مرد و زن هستند؟ این آینه دیواری زیبا به شکل گل کوکب درآمده است که برای زوج‌های جوان و خانواده‌ها و در محیط گرم خانه، انتخابی عالی است.

12- آینه با چهار دایره تودرتو
آینه دکوراتیو خانگی

این آینه دکورایتو با طرحی ساده و مدرن باعث می‌شود که همیشه در خاطر افراد باقی بماند. چهار دایره تودرتوی زیبا که در ابعاد خاص تزیین شده‌اند، نمادی از بی‌نهایت و گردش جهان را در خود دارند.

13- آینه بیضی شکل با برگ زیتون طلایی
آینه بیضی شکل با برگ زیتون طلایی

کمی زرق و برق از عناصر یونان باستان را به فضای داخلی خود وارد کنید! این آینه برنجی که با برگ‌های زیتون تزیین شده است، تجلی زیبایی باستانی است. نه تنها سرشار از انرژی و بازیگوشی است بلکه می‌تواند بسیار لوکس نیز به نظر برسد.

14- آینه مسی رنگ به شکل لب
آینه بیضی شکل با برگ زیتون طلایی

یک آینه دیواری به رنگ مسی که شکل لب‌ها را به خود گرفته است؛ بهترین انتخاب برای اتاق بانوان و دختران جوان است. این لب‌ها با رنگ مسی تزیین شده‌اند تا تداعی‌کننده محیطی دخترانه و فانتزی باشند.

15- آینه دکوراتیو با طرح گلبرگ
آینه دکوراتیو با طرح گلبرگ

تأثیر سبک آرت دکو (یک سبک هنری) در این آینه تزیینی طلایی، روح زندگی را بخشیده است. یک آینه بی‌نظیر با طرح گلبرگ‌های گل که هم به عنوان یک آینه و هم به عنوان یک اثر هنر دیواری شیک، قابل استفاده است.

16- آینه تزیینی با سبک کاشی شکسته
آینه تزئینی با سبک کاشی شکسته

این آینه زیبا با قاب ساخته شده از کاشی‌های شکسته شیشه‌ای، ظاهری منحصربه فرد و پویا دارد. این آینه برای مواردی مناسب است که هدف برجسته کردن یک دیوار خالی به رنگ سفید با یک اثر هنری ساده و پُر جنب‌وجوش است.

17- آینه خاتم کاری شده شرقی
آینه خاتم کاری شده شرقی

این آینه دکوراتیو با خاتم‌های طلایی خود، روح هنری خاورمیانه را نشان می‌دهد. طرحی پیچیده که در واقع ترکیبی از هنر خاتم کاری ایرانی– اسلامی است. این آینه یک اثر هنری است که برای اکثر فضاهای موجود در خانه قابل استفاده می‌باشد.

18- آینه چوبی با سبک روستایی
آینه چوبی با سبک روستایی

این آینه دارای سبک طراحی روستایی است که جذابیت‌های آثار چوبی را به نمایش می‌گذارد. این آینه با چوب‌های هم اندازه و به صورت عمودی در کنار هم ساخته شده است که هنر مدرن و کلاسیک را با هم ادغام کرده است.

19- آینه دکوارتیو با طرح رودخانه‌ای
آینه دکوارتیو با طرح رودخانه‌ای

یک رودخانه شیشه‌ای که از وسط چوب گذشته است، طرح منحصربه‌فرد و زیبایی به این آینه بخشیده است. شکل رودخانه می‌تواند به صورت افقی یا عمودی زینت داده شود تا سبک‌هایی الهام گرفته از طبیعت را نشان دهد.

20- آینه به سبک آرت دکو مستطیلی
آینه به سبک آرت دکو مستطیلی

این آینه به سبک آرت دکو و با استفاده از میله‌های طلایی که قاب هندسی آن را تشکیل داده‌اند، ساخته شده است. این یک آینه خارق العاده برای افزودن سبک مدرن و توهم فضای بزرگ در حمام، اتاق خواب، راهرو و ورودی خانه است.

21- آینه دکوراتیو مکرومه‌ای
آینه دکوراتیو مکرومه‌ای

این آینه دیواری زیبا دارای قاب مکرومه است که هنر کلاسیک را نشان می‌دهد. جنس مکرومه می‌تواند از نخ، پنبه و هر متریال دیگری باشد. ظاهر گرم و خانگی این آینه باعث شده است تا محصولی عالی برای دکوراسیون منزل با سبک سنتی باشد.

22- آینه گِرد آویزان با برگ‌های گیاهان
آینه گِرد آویزان با برگ‌های گیاهان

یک آینه ساده با قاب نازک طلایی است که به شکلی آویزان بر روی دیوار قرار می‌گیرد. جذابیت بی‌انتهای این آینه به برگ‌های کوچک مصنوعی است که در یک طرف خودنمایی می‌کنند. این مدل از آینه ظاهری مدرن و الهام گرفته از طبیعت دارد.

23- آینه تزیینی با طرح گل داوودی
آینه تزئینی با طرح گل داوودی

این آینه دیواری فلزی با پالت رنگی کاملاً گرم خود، گزینه مناسبی برای یک خانه با دکوراسیون سنتی است. از طرح گل داوودی برای این آینه استفاده شده است، گلی که به طور سنتی نمادی از شادی، عشق و طول عمر است.

نازنین بازدید : 35 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

امروزه استفاده از ابزار ذخیره سازی اطلاعات دیجیتالی بسیار رایج شده است و می توان هزار و یک جور حافظه جانبی برای هر کدام از گجت های هوشمندی که بصورت روزانه از آنان استفاده می کنیم، نام برد. هارد اکسترنال ارزان یکی از همین ابزارهای قوی و البته قابل حمل است که سبب می شود شما بتوانید از هر نوع فایل صوتی و تصویری که می خواهید یک نسخه را در آن کپی نمایید تا بتوانید در صورت نیاز از اطلاعات داده های انتقال یافته به هارد اکسترنال مورد نظرتان، استفاده کنید و از قرمز شدن ظرفیت آبی تک تک درایوهای کامپیوتر شخصی تان، جلوگیری کنید! پس اگر احساس نیاز به یک حافظه ذخیره کننده جانبی دارید و می خواهید یک هارد اکسترنال مناسب با نیازتان را خریداری نمایید، حتما در ادامه این مطلب با ما همراه باشد.

نکات مهم هنگام خرید هارد اکسترنال
ظرفیت حافظه: قطعا نخستین چیزی که در هنگاتم خرید هارد اکسترنال باید به آن توجه کنید, ظرفیت حافظه این ابزار قدرتمند ذخیره سازی اطلاعات می باشد. هاردهایی که از ظرفیت ذخیره سازی بیشتری برخوردار هستند، به مراتب دارای قیمت های بالاتری نیز می باشند و هاردهایی هم که از ظرفیت حافظه ای کمتری برخوردار باشند، منطقی است که خیلی گرانقیمت بحساب آورده نشوند! عزیزان توجه داشته باشید که انتخاب یک هارد با یک میزان حافظه مشخص تنها بستگی به اطلاعاتی دارد که شما می خواهید آن ها را به این وسیله برای خود تا مدت ها نگهداری کنید.

سرعت انتقال اطلاعات: توجه به میزان توانایی یک هارد جهت انتقال هر چه سریعتر اسناد و فایل های دیجیتالی شما از جمله دیگر موارد مهمی است که هنگام خرید این قبیل لوازم رایانه ای باید به آن توجه نمایید! سرعت انتقال داده یا همان اطلاعات یک هارد اکسترنال به دو عامل حائز اهمیتی نظیر: تکنولوژی به کار رفته در ساخت محصول و همچنین نوع درگاه (پورت) هایی است که برای آن در نظر گرفته شده است. علاقه مندان به خرید هارد اکسترنال سعی کنند همیشه به سراغ هاردهایی بروند که در آن ها از تکنولوژی SSD و پورت های USB 3.0 و حتی بالاتر استفاده شده است که البته این موارد بر روی قیمت نهایی محصول نیز تاثیر مستقیم دارند.

امنیت آن: از دیگر نکاتی که در خرید یک هارد اکسترنال بایستی به آن توجه داشته باشید، امنیت آن بحساب می آید. امروزه روش های بسیاری جهت سرقت اطلاعات شما از هر فضایی که دلتان بخواهد وجود دارد و همیشه بهتر است برای جلوگیری از دزدی و هک شدن اطلاعاتتان از نرم افزارها و یا حتی سخت افزارهای امنیتی قابل قبولی استفاده نمایید که خوشبختانه امروزه از این قبیل حریم های دفاعی در ساخت و ارائه انواع هاردهای اکسترنال نیز استفاده می کنند.

سهولت در حمل و نقل: هادرهای اکسترنال بصورت رومیزی (دسکتاپ) و قابل حمل (portable) از سوی کمپانی های مختلف، تولید و به بازار عرضه می شوند. کسانی که قصد استفاده از هارد جانبی خود را در محیط های مختلف خانگی و کاری ندارند؛ بهتر است همیشه از هاردهای رومیزی استفاده کنند و در غیر این صورت به فکر خرید یک هارد اکسترنال با قابلیت حمل و نقل ساده و آسان باشند. ناگفته نماند هاردی مناسب حمل و نقل است که از ابعادی کوچک و وزنی ناچیز برخوردار باشد.

قیمت هارد اکسترنال: قیمت هارد اکسترنال با توجه به عوامل زیادی که در ساخت این نوع از محصولات الکترونیکی به کار رفته است، تعیین می شود. یادتان باشد این شما هستید که باید تشخیص دهید برای ثبت و اطلاعات شخصی خود نیاز به یک هارد حرفه ای و قطعا گرانقیمت دارید و یا اینکه می توانید با داشتن یک هارد معمولی نیز مشکل عدم وجود فضای کافی در سیستم های هوشمند خود همچون: رایانه شخصی تان را برطرف کنید!

نازنین بازدید : 39 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

لپ ­تاپ مخصوص ادیت فیلم و انتخاب آن، همواره یکی از دغدغه های اساسی افرادی که قصد دارند در زمینه تدوین فیلم فعالیت نمایند، است. در انتخاب لپ تاپ مناسب تدوین باید در نظر داشت که همواره قیمت بالا نشانه کیفیت عالی نیست. یک لپ تاپ که برای میکس فیلم و جلوه های ویژه کاربرد دارد، می بایست حرفه ای بوده و کاربرد عملی داشته باشد. بهترین لپ تاپ برای انیمیشن سازی چی بخرم؟ سیستم مناسب تدوین فیلم بسیار متفاوت و متنوع می باشند. برای مثال لپ تاپ مخصوص افتر افکت سخت افزار های خاصی دارد و همین تفاوت ها منجر می شود تا انتخاب بین این گزینه ها دشوار شود. باید در نظر داشت که تعداد کمی از لب تاپ ها مخصوص تدوین در بازار وجود دارند که در کنار قیمت بالا، قدرت و توان بالایی نیز برای میکس، مونتاژ و تدوین فبلم دارند.

معرفی لپ تاپ مناسب افتر افکت و پریمیر
تدوین فیلم و انتشار آن در فضای مجازی، یکی از پرطرفدارترین روش های تولید محتوا است و بسیاری از افراد به این کار روی آورده اند؛ از طرفی برخی دیگر از اشخاص به طور حرفه ای کار تدوین فیلم انجام می دهند و از این رو به دنبال لپ تاپ مناسب برای تدوین فیلم هستند.

بسیاری دیگر از افراد، از لپ‌ تاپ برای ساخت موشن گرافیک و … استفاده می کنند و به دلیل این که نرم افزار اصلی برای ساخت این نوع محتوا افتر افکت است، می بایست با سیستمی مناسب کار کنند تا بتوانند به راحتی با این نرم افزار به اصطلاح سنگین محتوای مناسب را تولید کرده و خروجی مطلوبی بگیرند.

مدل های مختلفی از لپ ­تاپ مناسب ادیت فیلم معرفی شده و کاربر بنا به نیاز و بودجه، می تواند از بین این مدل ها، مدل مورد نظر را انتخاب و خریداری کند. برای این که در مورد لپ تاپ مناسب افترافکت و تدوین فیلم اطلاعات بیشتری بدانید، همراه گرافیستار باشید.

قبل از خرید یک لپ تاپ مخصوص تدوین به چه نکاتی می بایست دقت نمود ؟
حتما شما هم می­دانید که با نصب یک برنامه ادیت فیلم روی سیستم خود بخش زیادی از حافظه سیستم اشغال می­شود و سرعت پردازش پایین می­­آید. به نظر می­رسد که باید بگوییم بهترین لپ ­تاپ برای ادیت فیلم را در لیست لپ­ تاپ­ های گیمینگ پیدا خواهید کرد. زیرا مهمترین فاکتورهای لپ­ تاپ گیمینگ و ادیت فیلم که عمر باتری، فن ­های خنک­ کننده، فضای درایو و رزولوشن می­باشد، یکسان است. در ادامه این مقاله از گرافیستار مهمترین فاکتورهای یک لپ­ تاپ مناسب برای ادیت فیلم را با همدیگر خواهیم دید.

مقدار RAM

رم یک حافظه موقت است و محلی می باشد که برنامه ها در آن اجرا می شوند. این مورد با حافظه که اطلاعات در آن ذخیره می شود متفاوت است. هر اندازه که ظرفیت رم کمتر باشد امکان اجرای همزمان برنامه ها کمتر است. در مقابل رم بیشتر گواه این مطلب است که امکان اجرای برنامه های همزمان در آن بهتر ممکن خواهد بود. اگر قصد انتخاب بهترین لپ ­تاپ برای ادیت فیلم را دارید، پیشنهاد می­شود که داشتن حداقل RAM 16 را برای سیستم انتخابی خود در نظر بگیرید، هرچند RAM سیستم بعد از خرید هم قابل ارتقا خواهد بود.

صفحه‌نمایش

داشتن یک نمایشگر FULL HD و بزرگ هم فاکتور مهمی برای لپ ­تاپ ادیت فیلم محسوب می­شود. این فاکتور تنها برای نمایش دقیق رنگ­ها کاربرد ندارد، بلکه نمایشگر بزرگ می­تواند امکان Playback را برای شما ساده­ تر خواهد کرد و همچنین کنترل  و تمرکز روی همه عناصر ریز و درشت در هنگام ادیت فیلم امکان­پذیر خواهد بود. امروزه استاندارد رایج برای صفحه نمایش ۱۶:۹ می­باشد.

فاکتور مهم دیگر در این خصوص، کیفیت صفحه نمایش می­باشد که برخی مواقع این کیفیت برای پایین آوردن قیمت نهایی توسط تولیدکننده پایین می­آید. کاهش کیفیت در مواردی مانند وضوح و روشنایی و دقت رنگ بیشتر است. اما اگر فقط برای ادیت فیلم­های شخصی نیاز به لپ­ تاپ دارید، می­توان از این مورد چشم ­پوشی نمود. ولی در پروژ­ه های حرفه­ ای نمی­توان این امر را نادیده گرفت و نیاز شما با نمایشگرهایی که رزولوشن بالاتری دارند و طیف وسیعی از رنگ­ ها را نمایش می­دهند برطرف می­شود.

وزن و مقاومت

اگر در یک مکان ثابت کار می­کنید، وزن و مقاومت لپ ­تاپ چندان اهمیت ندارد. ولی برای استفاده در حین سفر فاکتور وزن و دوام اهمیت پیدا می­کند. سنگین نبودن لپ ­تاپ ادیت فیلم در این شرایط می­تواند آزاردهنده شود! همچنین اگر از دوام کافی برخوردار نباشد در حین جابجایی دچار آسیب می­شود. بنابراین انتخاب لپ­ تاپی با بدنه مقاوم­تر توصیه می­شود.

حافظۀ جانبی

فایل­های ویدئویی همواره حجم زیادی را اشغال می­کنند و اگر بخواهید دائما ویدئوهایی که توسط دوربین گرفته شده را به لپ­ تاپ منتقل کنید به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت. اگر ادیتور آماتور هستید، ۱ ترابایت حافظه برای شما کافی است، ولی یک ادیتور حرفه ­ای نیاز به یک هارد اکسترنال خواهد داشت.

نازنین بازدید : 35 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

کفپوش بیشتر آشپزخانه ها در ایران سنگ،کاشی و یا سرامیک است. این کفپوش ها برای آشپزخانه زیادی سخت هستند. آشپزخانه تنها جایی است که بانوان به معنای واقعی، چندین ساعات پشت سرهم سرپا هستند. خرید فرش آشپزخانه تهیه و سرو غذا زمان زیادی می برد که باعث می شود به پاها ، پشت یا کمر آسیب بزند و در دراز مدت در این نقاط از بدن احساس خستگی کنند. پهن کردن فرش و قالیچه روی این کف پوش های سخت بستر نرم تری ایجاد می کند و فشار کمتری به پاها وارد می آورد. بنابراین می تواند یک راه حل مناسب و ساده باشد ولی دردسرهای فراوانی هم با خود به همراه می آورد. (چگونه یک فرش ماشینی خوب بخریم؟)

آشپزخانه مانند جزیزه ای است که پر شده از وسایل مربوط به روزمره ی زندگی؛ کابینت ها، یخچال، گاز، ظرفشویی، ماشین لباسشویی و...همگی در کنار هم دور تا دور آشپزخانه را پوشانده اند.

در این بین بسیاری مدت زمان زیادی را در آشپزخانه میگذرانند، سه وعده اصلی غذا در آن جا درست میشود و گه گاه حتی میز غذا و سفره در آن جا پهن میشود؛ به همین دلیل گرم و صمیمی بودن محیط و زیبایی های بصری این بخش از خانه به شدت روی اشتهای افراد و در زندگی آنها تاثیرگذار است. اضافه کردن یک فرش خوشرنگ و زیبا به آشپزخانه میتواند یک راه عالی برای افزودن رنگ، بافت و راحتی به این بخش باشد.

گذشته از آن با وجود اهمیتی که یک فرش آشپزخانه خوب در ایجاد زیبایی دارد عدم انتخاب صحیح آن نیز دردسر خواهد شد.فضای آشپزخانه همیشه مستعد ریخت و پاش ، کثیفی ها و کوهی از ظروف نشسته است و اگر نوع صحیحی از جنس و بافت فرش برای این محیط انتخاب نشود، تمیز کردن فرش و رسیدگی به امورات آشپزخانه امکان پذیر نیست.

مقاله مرتبط: دانستنی هایی در مورد فرش

بسیار مهم است فرش آشپزخانه آنقدر هوشمندانه انتخاب شده باشد که بتواند بدون اضافه کردن حجم کار شما، فضا را برای راحتی بیشتر شما مهیا کند. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله ای جداگانه در مورد یک فرش آشپزخانه خوب و ویژگی های مختص به آن صحبت کنیم؛ عناوینی که در این مقاله مورد بررسی قرار میگیرند عبارتند از:

چه فرشی برای کجا مناسب است؟
بین فرش و موکت، کدام گزینه مناسب تری برای آشپزخانه است؟
رنگ و طرح مناسب برای فرش آشپزخانه
فرش آشپزخانه ارزان قیمت تهیه کنید
سایز مناسب برای فرش آشپزخانه
بهترین فرش برای آشپزخانه فرشی است که شما را به دردسر نیندازد...
بهترین جنس الیاف برای فرش آشپزخانه چه می باشد؟
 

چه فرشی برای کجا مناسب است؟
در ابتدای کار باید تصمیم بگیرید قصد خرید چه چیزی را دارید، خوشبختانه این روزها بازار پر از انواع فرش ها در رنگ ها و طرح های مختلف است؛ این شما هستید که باید تصمیم بگیرید اصلا قصد دارید آشپزخانه ای بدون فرش داشته باشید یا حتی موکت و فرش ماشینی استفاده کنید. بسیار مهم است که کف آشپزخانه را بررسی کنید، نوع کف پوش یتواند مشخص کننده باشد که چه نوع فرشی برای آن مناسب است.

 

بین فرش و موکت، کدام گزینه مناسب تری برای آشپزخانه است؟
در وهله ی اول باید به این نکته دقت کنید که کف خانه شما از چه نوعی است، موزاییکی، سرامیکی یا پارکت است که انتخاب فرش یا موکت آشپزخانه شما بسته به سبک زندگی شما دارد. اگر درخانه ای زندگی میکنید که کف آشپزخانه موزاییک است بنابراین یک تکه فرش  برای  خانه شما مناسب نیست. بهترین گزینه برای خانه شما موکت است. اما اگر خانه شما به سبک امروزی است و معمولا خانه ها همه کف سرامیک هستند لازم به موکت ندارید تنها کافیست یک تکه فرش وسط آشپزخانه بیندازید که زیبایی بیشتری برای آشپزخانه های امروزی دارد. فرش آشپزخانه شما میتواند به شکل های فرش گرد و بیضی، مستطیل یا شکل های دیگر باشد که پیشنهاد ما به شما استفاده از فرش های گرد است که جلوه ی بیشتری نسبت به بقیه ی اشکال فرش دارد..

 

 

رنگ و طرح مناسب برای فرش آشپزخانه
با توجه به این نکته که آشپزخانه منزل شما مکانی است که در آن فعالیت های زیادی در طول روز صورت میگیرد و به دلیل اینکه همیشه در معرض مواد غذایی است سریع تر از مکان های دیگر منزل کثیف می شود، بنابراین، بهتر است از مدل های رنگ تیره استفاده کنید چون چرک تاب بوده و لکه ها را به نمایش نمی گذارند.اما اگر می خواهید آشپزخانه ی شما به علت کاغذ دیواری های ساده، لوازم داخلی آشپزخانه یا به هر دلیل دیگری خسته کننده به نظر نرسد، میتوانید از طرح و رنگ های شاد و هیجان انگیز برای فرش آشپزخانه ی منزل خودتان استفاده کنید تا شادی و انرژی را به محیط آشپزخانه اضافه کنید.

 و حالا نوبت به انتخاب طرح فرش آشپزخانه میرسد که میتوانید به جای استفاده از فرش های مستطیلی، از فرش های گرد، بیضی با فرش هایی که به شکل مربع هستند استفاده کنید. شکل غیر معمول یک فرش به یک نقطه ی کانونی در فضا تبدیل می شود و نتیجه ی تاثیرگذار بر کل دکوراسیون منزل شما دارد. صرف نظر از نوع متریال کف آشپزخانه شما میتوانید با فرش های کوچک و هماهنگ تم، طرح و رنگ اجزا را با هم متناسب کنید. در حقیقت اضافه کردن یک فرش میتواند انتخاب خوبی باشد تا هیجان را وارد آشپزخانه خود کنید.

 

فرش آشپزخانه ارزان قیمت تهیه کنید
در هنگام خرید فرش آشپزخانه به این نکته توجه کنید که لازم نیست از فرش بسیار گران قیمت و لوکسی استفاده کنید چرا که فرش در آشپزخانه با توجه به فعالیت های زیاد ممکن است زود تر آسیب ببیند و فرسوده شود. مثلا پوسیدگی، آسیب ناشی از مواد شوینده ، سوختگی و … با این کار از هزینه زیاد نیز جلوگیری کرده اید و در صورت آسیب می توانید فرش دیگری تهیه کنید.

 

سایز مناسب برای فرش آشپزخانه
اگر از فرش آشپزخانه برای زیر میز نهارخوری استفاده می کنید سعی کنید فرش را کمی بزرگتر از میز انتخاب کنید، این کار در حالی که نمای زیبا تری به آشپزخانه شما می دهد، فضا را نیز بزرگ تر نشان می دهد. البته به خاطر داشته باشید لازم نیست تمام سطح آشپزخانه را بپوشانید. بهتر است از فرش خیلی بزرگ هم استفاده نکنید، فرش را طوری انتخاب کنید که از لبه قفسه ها و کابینت ها کمی فاصله داشته باشد تا برای نظافت زیر کابینت ها به مشکل برنخورید.

نازنین بازدید : 40 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

فر توکار چی بخرم؟ همه‌ی ما ساعاتی از روز را به پختن غذا اختصاص می‌دهیم. با توجه به مشغله‌های روزانه بهتر است از شیوه‌های سنتی آشپزی فاصله بگیریم و به وسایل جدیدتر رو بیاوریم. به این ترتیب هم در زمان صرفه‌جویی کرده‌ایم، هم غذاهای متنوع‌تر و خوشمزه‌ای آماده کرده‌ایم. یکی از این وسایل که به شما کمک می‌کنند سریع‌تر و با کیفیت‌تر آشپزی کنید خرید فر توکار است.

از فر توکار می‌توانید برای تهیه‌ی انواع غذاها، شیرینی‌ها و نان‌ها استفاده کنید. هر آشپزخانه‌ی مدرنی به یک فر توکار احتیاج دارد. اگر مشغول خواندن این مقاله هستید، یعنی شما هم به یک فر توکار احتیاج دارید یا به فکر خرید آن هستید. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا شما را در خرید فر توکار راهنمایی کنیم. به‌علاوه، با بهترین مارک فر توکار موجود در بازار بازار که می‌توانید خریداری کنید هم آشنا خواهید شد.

فر توکار اخوان مدل F28
فر توکار اخوان مدل F28
مشخصات محصول

رتبه‌ی مصرف انرژی: A
نحوه عملکرد: گاز
صفحه نمایش: دارد
 نقاط قوت
کیفیت ساخت خوب
طراحی زیبا
قیمت مناسب
فن قوی
پخش یکنواخت حرارت
اولین محصولی که در این بخش به شما معرفی می‌کنیم، محصولی از برند ایرانی اخوان است. فر توکار اخوان مدل F28 از نمونه فرهای توکار برقی است. این محصول با رتبه‌ی مصرف انرژی A در گروه محصولات کم‌مصرف قرار می‌گیرد.

این فر دارای ۶ عدد برنامه‌ی پخت است. اگر اهل درست کردن غذاهای کبابی و گریل هستید، این محصول با داشتن گریل و جوجه‌گردان برای شما مناسب است.

این فر توکار دارای یک صفحه نمایش و تایمر تاچ‌اسکرین است که به کمک آن می‌توانید تنظیمات مورد نظر را اعمال کنید. وجود فن داکتی در این فر باعث می‌شود حرارت به‌طور یکنواخت پخش شود. ترموکوپل دو زمانه، شلنگ ایمنی استنلس استیل و شیشه‌ی ایتالیایی از دیگر ویژگی‌های این محصول هستند.

فر توکار اخوان مدل F4
فر توکار اخوان مدل F4
مشخصات محصول

رتبه‌ی مصرف انرژی: A
نحوه عملکرد: گاز و برق
صفحه نمایش: دارد
 نقاط قوت
طراحی شیک
کیفیت ساخت خوب
قیمت مناسب
 نقاط ضعف
فاقد برنامه پخت
فر توکار اخوان مدل F4 از نمونه فرهای گازی و برقی است. این فر یکی از محصولات کارآمد و خوب این برند ایرانی به‌شمار می‌رود. این فر با داشتن رتبه‌ی مصرف انرژی A در گروه محصولات کم‌مصرف قرار می‌گیرد.

فر توکار اخوان مدل F4 دارای ۶ عدد برنامه‌ی پخت به همراه گریل و جوجه‌گردان است. این محصول به‌ شما کمک می‌کنید به‌راحتی انواع غذاها را آماده کنید. گریل این محصول برقی است و شعله پخش‌کن آن با گاز کار می‌کند.

صفحه‌ی نمایش LCD و تایمر تاچ‌اسکرین از دیگر ویژگی‌های این فر هستند. به کمک صفحه‌نمایش و تایمر می‌توانید تنظیمات دلخواه یا برنامه‌ی پخت مورد نظر را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به ترموکوپل دو زمانه، شیر ترموستاتیک و شلنگ ایمنی استنلس استیل اشاره کرد.

فر توکار ولکر مدل New
فر توکار ولکر مدل New
مشخصات محصول

رتبه‌ی مصرف انرژی: A+++
نحوه عملکرد: برق
صفحه نمایش: دارد
 نقاط قوت
پنل لمسی
قیمت مناسب
طراحی زیبا و شیک
کیفیت ساخت خوب
حرارت یکنواخت
محصول بعدی که در این قسمت به شما معرفی می‌کنیم، فر توکار ولکر است. این محصول در گروه فرهای توکار برقی قرار دارد. البته نیازی نیست نگران مصرف برق بالا باشید؛ زیرا این فر دارای رتبه‌ی مصرف انرژی A+++ است. بنابراین مصرف انرژی و هزینه‌های آن تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

محفظه‌ی داخلی این فر ۴۲ لیتر گنجایش دارد و حداکثر تا ۲۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد گرم می‌شود. فر توکار ولکر دارای ۱۲ عدد برنامه‌ی پخت مختلف است. به‌علاوه، گریل، جوجه‌گردان و پخت ترکیبی هم در میان ویژگی‌های آن به‌چشم می‌خورند. کانوکشن و قابلیت یخ‌زدایی از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

جنس سطح داخلی این فر لعاب سلف کلین (Self clean) است. همچنین دارای صفحه‌ی نمایش و تایمر لمسی است. تایمر این فر را می‌توانید تا ۹۰ دقیقه تنظیم کنید. این محصول دارای ایمنی بالایی است و قفل کودک آن از خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند.

نازنین بازدید : 41 دوشنبه 22 شهریور 1400 نظرات (0)

امروزه باتوجه‌به مشغله‌های زندگی و سرعت گرفتن روزمرگی همه در تلاش هستند زمان خود را برای انجام فعالیت خود مختصر زمانی را صرف کنند و تأثیر این نوع زندگی باعث شده روزبه‌روز علم برای این منظور به کمک ما بیایید و ابزار مختلف را برای صرفه‌جویی در زمان به ما ارائه دهد.

یکی از این ابزارها که مورداستفاده هر خانم خانواده هست، غذا سازها (Food processor) هستند.

غذاساز وسیله‌ای برای مخلوط کردن مواد غذایی، پوره کردن، خرد کردن انواع سبزی، خرد کردن گوجه و صیفی‌جات مختلف است، هم زدن مایع کیک، رنده کردن سیب‌زمینی، تهیه انواع سالاد، سالاد سزار، سالاد فصل، سالاد کلم مورداستفاده قرار می‌گیرد

سؤالاتی که بسیار مطرح هستند شامل:

غذاساز آیا خوبه؟، غذاساز چه مارکی خوبه؟، آیا همه غذاسازها یک نوع کارای دارند؟

ما در این مطلب علاوه بر معرفی 9 مدل از بهترین و پرفروش‌ترین غذاساز به شما کمک خواهیم کرد که باتوجه‌به نیاز خود غذاساز مناسب را تهیه کنید و پاسخ سؤالات را که مطرح هستند را بدهیم

غذاساز خوبه؟ پاسخ این سؤال بسیار آسان است، باتوجه‌به نیاز شما برای هر نوع کاری غذاسازها می‌تواند مفید فایده باشند

غذا سازها چه نیازی را برطرف می‌کنند؟ گرفتن کره با غذاساز، چرخ گوشت با غذاساز، کوکو و کوفته با غذاساز، تهیه سوپ و سالاد با غذاساز، خرد کردن سبزی با غذاساز، خمیر کیک با غذاساز، تهیه بستنی با غذاساز، تهیه لواشک با غذاساز

غذاساز چه مارکی خوبه؟ پاسخ به این سؤال شاید امروز که باتوجه‌به تحریم‌های که بر واردات انواع وسایل برقی بر کشور حاکم هست کمی مشکل باشد چرا که انتخاب بین مارک‌های موجود و بهترین مارک الزاماً باعث نمی‌شود ما بتوانیم آن را تهیه کنیم به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی بهترین مارک غذاساز موجود در کشور می‌پردازیم

بهترین مارک غذاساز موجود در بازار ایران:
غذاساز فیلیپس ساخت کشور هلند 🇳🇱
غذاساز بوش ساخت کشور آلمان 🇩🇪
غذاساز مولینکس ساخت کشور 🇫🇷
غذاساز تفال ساخت کشور 🇫🇷
غذاساز براون ساخت کشور آلمان 🇩🇪
غذاساز بوش ساخت کشور آلمان 🇩🇪
غذاساز فلر ساخت کشور آلمان 🇩🇪
غذاساز کنوود ساخت کشور ژاپن 🇯🇵
با توجه به سیاست‌های شرکت‌های تولیدکننده ممکن است اقلام در کشورهای دیگری تولید شده باشند ولی با تحت لیسانس قرارگرفتن محصول شرکت اصلی تولید شده باشند و این امر دلیل بر بی‌کیفیت بودن اجناس نیست
 

در میان مارک‌های ایرانی 🇮🇷 هم غذا ساز پارس خز را میتوان جزو غذا سازهای ایرانی و تولید داخلی با کیفیت مناسب نام برد

برای بررسی بیشتر میتوانید از این لینک استفاده نمایید  مشاهده غذاسازهای پارس خزر

انواع غذا سازها: غذاسازها دارای انواع مختلف باتوجه‌به نیاز خانم‌های خانه تولید شده‌اند که به‌تناسب کارای آنها قیمت آنها هم متغیر است

غذاسازهای همه‌کاره، غذاسازهای 5 کاره، غذاسازهای تک کاره، غذاسازهای بدون چرخ گوشت، غذاسازهای بدون خردکن و …


غذاساز فیلیپس مدل HR7778
نظرخریداران
واقعا وسیله خوب و کاربردی هستش ولی متاسفانه قیمت اون بخاطر دلار خیلی بالا رفته با این حال اگر با قیمتش مشکل ندارید یک گزینه کامل و بی عیب و نقص محسوب میشه.

نظرخریداران
از همه نظر عالیه من برای جهیزیه م خریدم از همه قسمت هاش استفاده کردم اسیاب، ابمیوه گیری با گرانول میوه فوق العاده س، خمیرزن و همزن، رنده، خردکن جهت انواع سبزی ها هویج و.... در یک کلام لازمه ی هر اشپزخونه ی کدبانوی ایرانیه


نظرکاربران
از سال ۹۴ دارم استفاده میکنم، برای خواهرم هم از این مدل خریدم خیلی خوب و عالی، ولی خیلی گرون شده

نظرکاربران
دوستانی ک میگن هنزنش برا کیک خوب نیس، اون جیزی ک شما میگید فقط باید باهاش تخم مرغ و شیر و روغن و هم بزنید بعد عوضش کنید خمیر زن و بزارید و آرد و اضافه کنید اونوقت می‌بینید چقد خوب هم میخوره مواد باهم، حتی رو خود هم زنش زده ک فقط باید تخم مرغ هم بزنید باهاش

بررسی و خرید این محصول
نکات مثبت +

خردکن (ظرف اصلی) دارد
مخلوط کن دارد
یخ خردکن دارد
آب مرکبات گیری دارد
آبمیوه گیری دارد
نکات ضعف -

چرخ گوشت ندارد
خردکن کوچک ندارد
رنده نگینی ندارد
پوره ساز و رب ساز ندارد
مشخصات

ابعاد 436 × 254 × 289 میلی‌متر
وزن 11.5 کیلوگرم
جنس بدنه استیل ضد زنگ
توان 1300 وات
جنس تیغه استیل ضد زنگ

نازنین بازدید : 35 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

آموزش اضافه کردن فالوور فیک (fake) به اینستاگرام
در این مقاله میخواهیم به شما افزایش فالوور فیک را آموزش دهیم.
شما با خواندن این مقاله به راحتی خواهید توانست به پیج اینستاگرام خود فالوور فیک یا غیرواقعی اضافه کنید.

نرم افزار افزایش فالوور رایگان
نرم افزارهای زیادی برای افزایش فالوور رایگان و فیک وجود دارند.
ما در اینجا به بهترین نرم افزاری که خودمان نیز از آن استفاده کردیم اشاره میکنیم.
نرم افزار فالوئر بگیر اینستاگرام (سازنده اندرومدا) یکی از بهترین نرم افزار افزایش فالوور فیک است که در زیر میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار افزایش فالوور فیک
روی اسم فالوئر بگیر اینستاگرام بزنید تا مستقیمأ این نرم افزار را از بازار دانلود کنید.

آموزش استفاده از نرم افزار افزایش فالوور رایگان یا فالوور فیک
برای اینکه شما فالوور غیرواقعی بسازید باید چند اکانت فیک در اینستاگرام نیز بسازید.که در تیتر بعدی دلیل آن را به شما میگوییم.
بعد از اینکه چند اکانت فیک (هرچه تعداد اکانت فیک بیشتر باشد بیشتر میتوانید فالوور دریافت کنید) ساختید.
مراحل زیر را انجام دهید.

نرم افزار را از لینک بالا دانلود کنید.
وارد نرم افزار شوید و افزودن اکانت جدید را بزنید.
روش اول یا روش دوم را بزنید (در بعضی گوشی ها یکی از روش ها کار نمیکند).
نام کاربری و رمز عبور اکانت فیک ، که در اینستاگرام ساخته بودید را وارد نمایید و Login شوید.
بعد از وارد شدن به اکانت میتوانید از قسمت بالا سمت راست روی آیکون سه خط بزنید و از قسمت بالا اکانت های دیگرتان را نیز به آن اضافه کنید.
حال روی فالوو خودکار بزنید تا نرم افزار شروع به فالو کردن دیگران کند (اگر صفحه گوشی خاموش شود فالو خودکار قطع میشود).
توجه کنید که برای هر اکانت حداکثر روزی 600 فالوور بگیرید تا ریپورت نشوید و از هر 200 فالو که کردید اکانت خود را تغییر دهید.
در قسمت فالوئر بگیر تعداد سکه های مورد نیاز برای فالو کردن را مشخص کرده است (با اکانت فیک فالوئر نگیرید).
بعد از اینکه سکه جمع کردید روی آیکون سه خط قسمت بالا سمت راست بزنید و از لیست باز شده انتقال سکه را بزنید.
در صفحه باز شده دوباره روی گزینه انتقال سکه بزنید.
نکات: – برای انتقال سکه باید حداقل 100 سکه داشته باشید.
– باید در پیج های فیک حداقل 5 عکس متفاوت وجود داشته باشد (در هر انتقال 10% کارمزد سکه از دست میدهید).
– اگر در پیج فیک 10 عکس داشته باشید (کارمزد 5% میشود).
– با داشتن 22 عکس در پیج فیک کارمزد انتقال سکه 0% میشود (تمام سکه ها بدون کم شدن به اکانت اصلی شما انتقال داده میشود).
در قسمت یوزر نیم اینستاگرام ، آیدی اصلی اینستاگرام خود را انتخاب کنید (قبلا باید با اکانت اصلی وارد شوید تا از اینجا آن را انتخاب کنید).
تعداد سکه هایی که میخواهید انتقال دهید را بنویسید و روی انتقال سکه بزنید تا سکه ها انتقال بیایبد.
به اکانت اصلی خود رفته و در قسمت فالوئر بگیر با توجه به نیازتان و سکه هایتان فالوئر دریافت کنید.
نکته: بعد از درخواست فالو دیگر نیازی نیست در برنامه باشید و میتوانید از آن خارج شوید.
چرا باید در اینستاگرام اکانت های فیک (غیرواقعی) بسازیم؟
در این نرم افزار شما باید دیگران را فالو کنید و سکه بگیرید.با داشتن این سکه ها میتوانید درخواست فالوور کنید.
سکه ها در این نرم افزار رایگان بوده و با فالو کردن دیگران در این نرم افزار سکه رایگان دریافت میکنید.
وقتی تعداد سکه های شما زیاد شد میتوانید درخواست فالوور رایگان کنید.
با این کار ، فالووینگ (Following) و فالوور (Follower) شما هر دو زیاد میشود.

نازنین بازدید : 46 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

اگر به دنبال خرید دستگاه میوه خشک کن خانگی هستید و در حال حاضر در حال بررسی بازار و پیدا کردن بهترین مارک میوه خشک کن خانگی می‌گردید، این راهنمای خرید می‌تواند به شما کمک کند.

در این مطلب نکاتی که باید هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن در نظر داشته باشید را به شما گفته‌ایم و در ادامه ۱۰ مدل پرفروش میوه خشک کن خانگی را بررسی کرده‌ام. همراه باشید.

تماشا کنید: خشک کردن میوه با دستگاه میوه خشک کن هامسول ( که در ادامه معرفی شده است)


 

انواع دستگاه میوه خشک کن کدامند؟
میوه خشک کن های خانگی در دو نوع جریان عمودی و جریان افقی در بازار موجود هستند. اما تفاوت این دو در چیست؟

در جریان عمودی حرارت از طریق کف دستگاه وارد محفظه می‌شود و به گردش درمی‌آید، این نوع میوه خشک کن ها معمولا به شکل دایره ای هستند و حرارت از پاین به سینی های روی هم چیده شده وارد می شود.

این نوع میوه خشک‌کن ها با جریان عمودی معمولا قیمت مقرون به صرفه تری دارند اما در انتقال حرارت به اندازه مدل های جریان افقی نیستند، اما برای خشک کردن بیشتر میوه ها می توان از آنها استفاده کرد.

نوع دیگر میوه خشک کن ها جریان افقی هستند، درست مانند تصویر زیر شبیه به یک فر می‌مانند که فن انتقال حرارت در پشت دستگاه قرار دارد و سینی به صورت کشویی در طبقات مختلف قرار می‌گیرند و مانند مدل های دایره برای بیرون آوردن سینی نیاز به جا به جایی دیگر سینی‌ها نیست.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگیاین مدل حرارت را بهتر منتقل می‌کنند و عملکرد بهتری دارند، اما برای جا دادن آنها در آشپزخانه باید فکری بکنید، چرا که نسبت به میوه خشک کن های عمودی فضای بیشتری اشغال می‌کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک آبمیوه گیری در بازار

برای خرید میوه خشک کن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
۱- توجه به توزیع گرما در دستگاه

مهترین مسئله در دستگاه میوه خشک کن توزیع مناسب گرماست، چرا که انتقال گرما به روش های دیگری هم امکان پذیر است، اما چالش اصلی انتقال و توزیع یکسان گرما به همه نقاط است تا قسمتی از میوه تر و قسمتی بیش از اندازه خشک نشود.

حتما در زمینه نحوه توزیع گرما دستگاه مورد نظر را بررسی کنید و دقت داشته باشید که از این نظر میوه خشک کن ها با جریان افقی عملکرد بهتری دارند.

۲- گنجایش و سایز دستگاه

بهتر است ابتدا مشخص کنید که میزان استفاده شما از دستگاه چقدر خواهد بود، اگر فقط در بازه های زمانی مشخصی در سال از این دستگاه استفاده می‌کنید، مسلما خریدن مدل های افقی که هم گنجایش زیادی دارند و هم فضای بیشتر از آشپزخانه را اشغال می‌کنند گزینه مناسبی نیست.

حتی اگر مصرف شما خیلی کم است، می‌توانید از گرمای تابستان استفاده کرده با حرارت یکسان خورشید میوه های تابستانی را برای زمستان خشک کنید.

۳- توان مصرفی میوه خشک کن

میوه خشک کن ها در توان های مصرفی متفاوتی از ۲۵۰ الی ۱۰۰۰ وات هستند که البته بیشترشان در رنجی زیر ۵۰۰ وات می‌باشند، هرچه توان دستاگه بیشتر باشد زودتر گرم می‌شود و به حرارت لازم می‌رسد اما در مقابل برق بیشتری هم مصرف می‌کند.

نازنین بازدید : 34 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

قبل از خرید قطعی، از زیر و بم مدل انتخابی برند مورد نظر، اطلاعات جامع داشته باشیم. تنها فاکتوری که راهنمای راه شما برای انتخاب مدل یخچال، قبل از خرید است، تکمیل فرآیند نیازسنجی خود به عنوان خریدار است، پس قبل از اقدام به خرید یخچال باید بدانید که چه می‌خواهید!

یخچال الکترواستیل را از کجا بخریم؟

این مقاله به شما کمک خواهد کرد بیشتر با محصولات دو برند پرقدرت و باکیفیت ایرانی یعنی الکترواستیل و هیمالیا آشنا شوید که می‌تواند در تصمیم شما برای خرید یک یخچال فریزر باکیفیت و  کارآمد تاثیرگذار باشد

خلاصه‌ای از یخچال هیمالیا
اگر به دنبال یک برند ایرانی با سابقه درخشان در حوزه محصولات برودتی می‌گردید، شرکت هیمالیا با بیش از 50 سال سابقه، صدرنشین برندهای هم سطح خود می‌باشد. یک یخچال با کیفیت و زیبا به همراه امکانات منطبق با نیاز روز، تمام آن چیزی است که یک آشپزخانه ایرانی نیاز دارد.


می‌توان از یخچال هیمالیا جزو با کیفیت‌ترین یخچال فریزر‌های ایرانی در رده یخچال فریزر کُمبی (بالا یخچال و فریزر پایین)  و یخچال و فریزر دوقلو  نام برد.

از مهم‌ترین نکاتی که شرکت هیمالیا را در تیتر برندهای منتخب ایرانی قرار داده است، می‌توان فعالیت به پشتوانه کیفیت و امکانات خوب آن نام برد. یخچال هیمالیا بیش از نیم قرن سابقه برند ایرانی هیمالیا را در خود جای داده و قابلیت ها و کیفیت بسیار خوب را در آن به نمایش گذاشته است.

اگر در آشپزخانه خود فضای زیادی دارید یا اینکه خانواده پر جمعیتی هستید یکی از گزینه‌هایی که در اختیار دارید خرید یخچال دوقلو است. یخچال فریزر دوقلو هیمالیا، انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

یخچال فریزرهای دوقلوی هیمالیا در بازار محبوب خریداران است. این محبوبیت بر اساس امکانات بروز، داشتن یخساز اتوماتیک و اتصال به آب شهری، و گنجایش بسیار بالا است. محصولات دوقلوی شرکت هیمالیا به 3 مدل پانوراما پلاس، دلتا پلاس و آیس پول تقسیم می‌شود. در این بین آیس پول دارای یخساز اتوماتیک داخلی است.

یخچال فریزرهای دوقلوی هیمالیا یک دستگاه همه فن حریف برای کاربری خانواده‌های متوسط و پرجمعیت هستند که در قیاس با محصولات مشابه خارجی کارایی چشمگیری را ارائه می‌دهند. امکانات و ویژگی‌هایی که برای این محصولات در نظر گرفته شده گاها ازبرندهای خارجی ببیشتر است.

چه قدر فضا برای قرارگیری یخچال در آشپزخانه در نظر گرفته‌اید؟ اگر آشپزخانه کوچکی دارید و فضای کافی برای مانور مکانی یخچال فریزر در دسترس شما نیست، بهتر است به فکر خرید یخچالی باشید که در عین زیبایی و کارایی، فضای کمی در آشپزخانه اشغال کند.

در رده یخچال فریزر بالا پایین هیمالیا محصولات پرقدرتی ارائه داده است که مناسب آشپزخانه‌های کوچک است. محصولات سری کُمبی هیمالیا علاوه بر کیفیت مناسب، امکانات بسیار جالبی هم ارائه داده است. همچنین گنجایش و فضای داخلی این مدل یخچال فریزرها نسبت به محصولات دیگر شرکت‌ها کمی بیشتر است.

کمپرسورهایی که هیمالیا برای یخچال فریزرهایش استفاده می‌کند در شرایط آب و هوایی مناطق گرم و نیمه گرمسیری ایران مانند ساعت کار می‌کند. گارانتی 30 ماهه هیمالیا به لطف بیش از 400 نمایندگی در سراسر کشور می‌تواند خدامات بسیار خوبی به خریداران ارائه دهد.

بررسی یخچال الکترواستیل
اگر قصد خرید یخچال فریزر برای منزلتان را دارید اما از طرفی، بین انبوهی از مدل‌ها و برندهای ایرانی و خارجی گرفتار تردید شده‌اید، بهتر است نیم نگاهی به تنوع محصولات الکترواستیل ایرانی تبار بیاندازید و مطمئن باشید حاصل 50 سال تجربه این کمپانی شما را ناراضی برنمی‌گرداند.

 مقایسه یخچال هیمالیا با یخچال الکترواستیل

در حال حاضر با تلاطم قیمت محصولات برقی آشپزخانه، انتخاب یک محصول باکیفیت و در عین حال کاربردی، کمی مشکل‌تر شده است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دغدغه انتخاب یک یخچال فریزر کاربردی بین انواع و اقسام مدل‌های بازار ذهنتان را درگیر کرده است، بهتر است به 50 سال تجربه غنی شرکت الکترواستیل در زمینه تولید محصولات برودتی اعتماد کنید.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان یخچال فریزر در ایران الکترواستیل است. یخچال الکترواستیل کیفیت، امکانات و تنوع محصولات را در ذهن تداعی می‌کند. برند الکترواستیل در حوزه تولید یخچال و دستگاه‌های برودتی چندین دهه تجربه را به نام خود ثبت و با محصولات باکیفیت تجلی کرده است.

شرکت الکترواستیل با تنوع بالای محصولات برودتی، منطبق با هر نوع سلیقه و نیاز مشتری، اقدام به طراحی یخچال فریزرهای خود کرده است.

ساید بای ساید الکترواستیل جزو پرفروش‌ترین محصولات این شرکت و ساید های بازار محسوب می‌شود. امکانات آن در سطح محصولات خارجی اما با قیمت مقرون بصرفه باعث شده تا بسیاری از افراد این ساید بای ساید 27 فوتی را جزو خریدهای خود قرار دهند. 

در یخچال فریزر دوقلو، الکترواستیل نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد. 2 مدل یخچال فریزر تولیدی این شرکت معمولا خریداران زیادی را به خود جذب می‌کند. یک مدل دارای امکاناتی همانند یخساز اتوماتیک قابل اتصال به آب شهری، درب بار، مصرف انرژی A و مدل دیگر فاقد امکانات یخساز اتوماتیک و قابلیت اتصال به آب شهری است. گنجایش هر دو مدل 34 فوت است و میتواند پاسخگوی نیاز بسیار از خریداران باشد.

تنوع یخچال فریزرهای بالا و پایین الکترواستیل به حدی است که در این مقاله نمی‌گنجد. برای بررسی بیشتر اول باید فضا و مکان آشپزخانه خود را در نظر بگیرید در ثانی باید امکاناتی که از یک یخچال فریزر معمولی انتظار دارید را هم در نظر بگیرید. می‌توانید برای مشاهده تمام مدل‌های یخچال فریزر الکترواستیل از فروشگاه اینترنتی بهار استفاده کنید.

برند الکترواستیل برای مکان‌های بسیار کوچک مانند هتل، خوابگاه، دفتر و فروشگاه‌ها محصولات کوچک و قابل حملی را که مناسب این فضاها باشد هم به صورت یخچال و هم به صورت فریزر یا ترکیبی از هر دو تولید می‌کند.

میزان مصرف انرژی هر دستگاه برقی از جمله یخچال، علاوه بر تاثیر مستقیم بر بهینه سازی مصرف انرژی، در هزینه‌های جاری خانوار نیز تاثیر مستقیم دارد. اگر به دنبال یک یخچال کم مصرف هستید، برچسب انرژی A در اکثر یخچال‌‌های الکترواستیل نشان از مصرف اقتصادی این محصولات این شرکت دارد.

اگر نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با محصولات الکترواستیل دراید و می‌خواهید نیم نگاهی هم به قیمت‌های روزانه یخچال الکترواستیل بیندازید می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی بهار اقدام کنید

https://bahar.store/خرید-یخچال-الکترواستیل/

حضور کمپرسور اروپایی ACC یا سکاپ ایتالیایی در یخچال فریزرهای الکترواستیل، علاوه بر افزایش طول عمر مفید یخچال، مصرف انرژی را بهینه‌سازی کرده و شدت صداهای مزاحم را تا حدی کاهش می‌دهد که به 39 دسی‌بل برسد.

قطعا سیستم نوفراست (بدون برفک)، گل سرسبد مشخصه‌های فریزر این یخچال فریزر الکترواستیل است. واقعیت این است که مهندسان ایرانی شرکت الکترواستیل، اولین مهندسان پیشرو در فناوری نوفراست در ایران بودند که سنگینی دغدغه برفک یخچال را از دوش خریداران ایرانی برداشتند. محصولات این شرکت دارای 40 ماه گارانتی هستند و در اکثر شهرهای کشور نمایندگی پس از فروش این شرکت وجود دارد.

یخچال هیمالیا و یخچال الکترواستیل را از کجا بخریم؟
تنوع حیرت انگیز انواع یخچال‌ها در بازار، انتخاب و خرید این محصول را کمی مشکل کرده است. بهترین انتخاب، انتخابی است که بر اساس تکنولوژی روز دنیا، طراحی زیبا و نیازهای شما باشد.

خرید از یک جای خوب که محصولات را با قیمت مناسبی ارائه دهد وتمامی مدل ها را موجود داشته باشد می‌تواند یک خرید خوب را کامل‌تر کند. فروشگاه اینترنتی بهار تمام سعی خود را کرده است خاطره یک خرید ماندگار را در ذهن مشتریان خود حک کند. این مجموعه فروشگاه در کنار قیمت‌های رقابتی و ارزان خود، محصولات را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل خریداران می‌هد. تمامی محصولات این محموعه آکبند و نو و داری گارانتی اصل شرکتی هستند. ما پیشنهاد میکنیم قیمت‌ها و خدمات این مجموعه را مقایسه نماید.

نازنین بازدید : 53 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

محل قرار گرفتن جاکفشی می تواند بیرون از درب ورودی ساختمان و در محل ورودی باشد و یا اینکه در داخل خانه و کنار درب ورودی قرار گیرد. انواع جاکفشی های موجود در بازار از تنوع زیادی برخوردار هستند. کاربری آنها نیز به مرور زمان گسترش یافته و می توان انواع وسایل مربوط به آنها را در آن قرار داد. در نظر گرفتن کشو، کمد و محل آویز لباس موجب می گردد که از جاکفشی به عنوان محل آویزان نمودن لباس، قرار دادن واکس و سایر وسایل مرتبط استفاده شود. در ادامه به معرفی انواع جاکفشی های موجود در بازار خواهیم پرداخت. خرید جاکفشی داشبوردی سفید  یکی از اولین مدل های جاکفشی که به بازار عرضه شد، جاکفشی های فلزی ساده همانند قفسه است که تنها محلی برای قرار دادن کفش بودند. پس از آن به مرور انواع جاکفشی چوبی بصورت کمد و دراور جایگزین مدل های قبلی شد. جاکفشی های کمد مانند که دارای طبقات متعدد برای قرار دادن کفش است از دیگر مدل های جدیدتر جاکفشی محسوب می شوند. این جاکفشی ها دارای آینه و محل آویزان نمودن لباس هستند و همانند یک کمد در منزل قرار می گیرند.

جاکفشی های داشبوردی از دیگر انواع جاکفشی مدرن است که دارای ظرفیت زیاد برای کفش بوده و فضای کمی اشغال می نمایند. کارکردن با این جاکفشی آسان است و به راحتی باز و بسته می شوند. بعلاوه ظاهر این جاکفشی ها زیبا و قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون داخلی را دارند. در حالت عادی شما یک دراور زیبا را در کنار دیوار خواهید دید. از طرفی با فضای کمی که اشغال می کنند می توان آنرا در هر فضایی جای داد. بر روی این جاکفشی می توان گلدان، آینه و یا هر چیز دیگری قرار داد.

جاکفشی داشبوردی آینه دار
جاکفشی داشبوردی چوبی
جاکفشی داشبوردی کم جا
ویژگی های جاکفشی داشبوردی خوب
در مطلب فوق انواع جاکفشی های موجود در بازار را معرفی کردیم. نکته در اینجاست که یک جاکفشی ایده آل چه خصوصیاتی باید داشته باشد. یک جاکفشی خوب باید از استحکام فوق العاده برخوردار باشد تا بتوان با خیالی آسوده از آن استفاده نمود. جاکفشی های داشبوردی دارای تعدادی طبقات مختلف است که همانند داشبورد باز و بسته شده و کفش درون آنها قرار می گیرد.

لولای درب های کشویی و جنس درب باید به گونه ای باشد که با استفاده مداوم و روزمره خراب نشود. شما هر روز درب جاکفشی را باز و بسته می کنید لذا جنس بدنه جاکفشی باید استحکام لازم را داشته باشد. ارتفاع کشوها باید به اندازه ای باشد که انواع پوتین، بوت، کفش های پاشنه بلند زنانه، کتونی های ساق بلند و نظیر آن به سهولت در آن قرار گیرد. نکته مهم دیگر این است که کف کفش ها مملو از آلودگی و اشغال است که برخی موارد به کف کفش می چسبند. جاکفشی باید به گونه ای طراحی شود که از ریختن آشغال و خاک کف کفش به کف زمین جلوگیری کند. همچنین این خاک ها به کفش های طبقه زیرین نریزد.

جاکفشی های داشبوردی به گونه ای طراحی شده اند که دارای شیب بوده و هر گونه خاک کفش ها به بیرون نمی ریزد. همچنین معمولا یک یا چند طبقه از جاکفشی با ارتفاع بلند برای انواع کفش و بوت ساقه بلند در نظر گرفته می شود. جاکفشی های داشبوردی بدلیل طراحی منحصر بفرد خود ظرفیت کفش زیادی دارند و حداکثر استفاده از فضا را دارند. در ادامه به معرفی یکی از برترین تولید کننده های انواع جاکفشی خواهیم پرداخت.

نازنین بازدید : 35 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

نکاتی که باید هنگام خرید همزن برقی مورد توجه و دقت قرار گیرند
همراه داشتن سری‌ها( تیغه‌ها): این وسیله، تیغه‌های گوناگونی به همراه دارد که هر یک برای به هم زدن مواد خاصی پیش بینی شده‌اند برای نمونه می‌توان به: سری خمیر زن، تخم مرغ‌زن، ورز دهنده و … اشاره کرد.
قدرت و توان دستگاه: توان یک وسیله‌ی الکتریکی بیانگر قدرت آن است، هر مقدار این توان بالاتر باشد، مصرف انرژی که با واحد وات اندازه‌گیری می‌شود، بیشتر است.
همزن برقی باید قابلیت تنظیم سرعت داشته باشد: به منظور تهیه و هم‌زدن مواد مختلف به سرعت‌های متفاوتی از همزن نیاز است. برای مثال: اگر قصد دارید خمیر آماده کنید بایداز نهایت سرعت موتور دستگاه استفاده نمایید، در حالی‌که برای مخلوط کردن تخم‌مرغ، کم‌ترین چرخش موتور کفایت می‌کند.
محل نگه‌داری سیم دستگاه: برای اینکه سیم همزن هنگام عدم استفاده و جابجایی ایجاد مزاحمت نکند و دستگاه جای کمتری بگیرد، داشتن محفظه‌ی مخصوص نگه‌داری سیم که معمولا در پشت دستگاه تعبیه شده، الزامی است.
اهمیت جنس تیغه‌ها: تیغه‌های همزن برقی به صورت مکرر و مستقیم با مواد غذایی در تماس هستند، داشتن مقاومت، برندگی و ضدزنگ بودن، کمترین انتظاری است که از آنها داریم. جنس این تیغه‌ها از پلاستیک، کروم یا استیل ضدزنگ است، قدر مسلم، کیفیت و دوام استیل و کروم بالاتر است.
تمیز کردن و شستن دستگاه: دستگاه همزن برقی به دلیل استفاده‌ی زیاد، آلوده یا آغشته به مواد غذایی می‌شود، بنابراین شست‌و‌شوی آن اهمیت فراوانی دارد، پس تلاش کنید قطعات همزنی که خریداری می‌کنید، حتی‌الامکان قابلیت جداشدن داشته باشند تا ضمن بهتر شسته شدن، بهداشت و طول عمر دستگاه تضمین شود.
وزن دستگاه مهم است: سبکی یا سنگینی همزن‌هایی که دارای پایه و ظرف هستند، چندان مهم نیست، چرا که همزن داخل کاسه قرار می‌گیرد، اما وزن همزن‌های بدون پایه که با دست نگه‌داری و مورد استفاده قرار می‌گیرند باید سبک باشد تا موجب خستگی دست نشود و شما بتوانید به راحتی و با احساسی خوشایند به کار ادامه دهید.
جنس کاسه‌ی همزن‌های کاسه‌دار: این جنس از پلاستیک یا استیل است. نوع پلاستیکی به علت نرمی دوام کمتری دارند و به مرور زمان هم دچار خط و خش می‌شوند و ممکن است بعدا تهیه و جایگزینی آنها مشکل باشد.
جنس استیل با مقاومت بالا در برابر ضربه، دوام و عمر بیشتر گزینه‌ی ایده‌آلی است. بهتر است پارچ همزن‌های کاسه‌دار، دارای لبه باشد تا مواد داخل آن بعد از مخلوط شدن، به راحتی و بدون هدررفت با قدری خم شدن در ظرف دیگری ریخته شود.
قیمت دستگاه همزن برقی: نوع همزن، توان، تعداد سری، سرعت موتور، تولید صدا و شرکت سازنده از جمله عواملی هستند که بر تعیین قیمت دستگاه تاثیر می‌گذارند.
تفاوت همزن با دستگاه مخلوط کن: همزن برقی با سرعت بسیار پایین‌تر و به تناسب تنظیم و درخواست شما مواد را هم می‌زند، در حالی که مخلوط‌کن اینطور نیست. بر خلاف مخلوط کن، همزن تیغه‌ای برای بریدن و خرد کردن ندارد.

نازنین بازدید : 32 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

اولین و مهمترین گام برای تجهیز کردن محیط بهداشتی هر خانه خرید دستشویی فرنگی مناسب و استاندارد است. همانطور که میدانید استفاده از توالت فرنگی فواید زیادی برروی سلامتی کمر و زانو و بخصوص برای خانم های باردار که باعث میشود فشار کمتری بر رحم آنها وارد شود.

اما قبل از خرید توالت فرنگی باید به نکاتی توجه کنید تا انتخاب درستی داشته باشید ما در مجله اینترنتی لیموتاپ به این نکات پرداخته ایم و بهترین توالت فرنگی های موجود در بازار را معرفی کرده ایم باما همراه باشید. توالت فرنگی ارزان چه مارکی خوبه بعضی از خانه های ایرانی، دستشویی فرنگی ندارند. در بعضی از خانه های جدید نیز به دلیل کمبود فضا امکان وجود هر دو نوع توالت نیست. به همین جهت، تولیدکنندگان مختلف اقدام به ساخت دستشویی فرنگی تاشو کردند تا راحتی بیشتری را برای استفاده در فضاهای کوچک فراهم آورند. این نوع توالت، روی دیوار بالای دستشویی ایرانی نصب می شود و در هنگام استفاده از توالت ایرانی، روی دیوار جمع می شود.

توالت فرنگی دیواری
توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ در عین گرانی، لوکس و زیبا است. البته این نوع توالت ها که تمیز کردن آن ها نیز بسیار آسان است، فقط روی دیوارهای ضخیم نصب می شوند.

توالت فرنگی دو تکه
بعضی توالت ها دو تکه هستند و مخزن و کاسه آن ها از هم جداست. این نوع دستشویی فرنگی ها، ارزانتر از توالت های یک تکه هستند ولی به علت وجود درز بین مخزن و کاسه، تمیز کردن آن ها سخت تر از توالت یکپارچه است.

توالت فرنگی سیار
توالت فرنگی های سیار که معمولا پلاستیکی هستند، ارزانترین توالت های موجود هستند که به راحتی جا به جا می شوند، فقط باید مرتبا آن ها را به خوبی تمیز کنید.

توالت فرنگی یک تکه
توالت فرنگی یک تکه، مخزن و کاسه توالت به شکل سرهم و چسبیده قرار می گیرند که همین مسئله هم باعث می شود که در شستشوی آنها راحت تر باشید و دغدغه ی خاصی شما را آزار ندهد با این حال باید این را هم اعتراف کرد که دستشویی فرنگی یک تکه قیمت بالاتری نسبت به نمونه ی قبلی دارد.

توالت فرنگی هنگ
نوع سومی که از انواع دستشویی فرنگی (هنگ) وجود دارد به شکلی است که کاسه ی توالت بر روی دیوار نصب می شود. در این شکل، سیفون توالت در درون دیوار جاسازی شده و یا بهتر است بگوییم به شکل توکار به عمل آمده است. در رابطه با این نوع از توالت فرنگی باید بگوییم که برای دیوارهایی مناسب هستند که از استحکام بسیار بالایی برخوردارند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید انواع ماگ سرامیکی، حرارتی، فلاسکی در دار ارزان
مزایای استفاده از دستشویی فرنگیتوالت فرنگی
روند دفع مدفوع سریع تر، کامل تر و راحت تر است
مانع فشار آمدن بر روی زانو و کمر افرادی که در این نقاط بدن حس درد دارند می شود.
نقش مثبتی در نگهداری از اعصاب کنترل مثانه و رحم دارد
مانع از شل شدن عضلات مقعد می شود
فشار روی عضلات روده بزرگ کمتر است که این موضوع تا حد زیادی مانع ابتلا به فتق، دیورتیکولیت و پرولاپس ارگان های لگن می شود
در زنان باردار مانع وارد آمدن فشار بر رحم می شود
بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی کدام است؟
با خرید از برندهای ایرانی می‌توانید یک دستشویی فرنگی باکیفیت را به قیمتی بسیار کمتر از نمونه خارجی آن تهیه کنید. برندهای مروارید، گلسار فارس، گاتریا، چینی کرد، فلاش تانک ایران و مینا از تولیدکنندگان شناخته شده انواع چینی بهداشتی هستند. در ادامه دستشویی فرنگی ساخت هر کدام از این برندها را بیشتر بررسی می‌کنیم.

موارد مهمی که هنگام خرید توالت فرنگی باید به آن ها توجه داشته باشید:
ما قبلا در مقاله نکات خرید بهترین توالت فرنگی، همه موارد را مفصل برایتان توضیح دادیم. در اینجا فقط نگاه کوتاهی به خرید این وسیله بهداشتی می‌اندازیم. برای یک خرید فوق‌العاده لازم است به چند نکته توجه کنید:

سیستم تخلیه
تخلیه ریزشی و گردابی انواع قدیمی مکانیزم تخلیه هستند. برای یک مدل بروز ترمی‌توانید سیستم واترجت و توربوجت را انتخاب کنید.

ساختار و نصب
توالت فرنگی می‌تواند یک تکه، دو تکه یا وال هنگ باشد. مدلهای توکار یا وال هنگ جدیدترین نوع هستند که ساختارشان درون دیوار قرار میگیرد و حجم بسیار کمتری اشغال می‌کنند.

ابعاد و آکس
برای انتخاب ابعاد به مساحت سرویس بهداشتی و محل اتصالات دقت کنید. طول استاندارد چینی بهداشتی فرنگی معمولا بین ۵۵ تا ۷۵ سانتی‌متر است. آکس توالت انتخابی هم باید کمتر یا مساوی آکس فضای شما باشد.

فرم و لعاب
سنگ توالت در فرم‌های بیضی و مستطیل رایج است. از نظر لعاب نیز سطح باید یکنواخت و بدون خلل و فرج باشد.

آکس توالت فرنگی
یکی از مسائل مهم، آکس تخلیه است. آکس توالت فرنگی همان فاصله ی دیوار تا مرکز لوله ی فاضلاب است. باید بدانید که آکس توالت فرنگی معمولا چیزی حدود 18 تا 30 سانتی متر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
بهترین قهوه ساز و اسپرسو ساز دلونگی در بازار
سیستم فلاش تانک
مسئله مهم دیگر، سیستم فلاش است که یا تک زمانه است و یا دو زمانه. سیستم فلاش تک زمانه یک میزان آب را در هر بار مصرف تخلیه می کند اما سیستم دو زمانه می تواند دو صورت تخلیه ی آب را انجام دهد. بعضی از دستشویی فرنگی ها دارای سیستم خودشور هستند که همین مسئله نیز می تواند انتخاب بسیاری از افراد بنا به نیاز و شرایطشان باشد.

پایه ی توالت فرنگی
یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید هنگام خرید توالت فرنگی به آن توجه کنید، پایه ی دستشویی فرنگی است که اندازه ی استاندارد آن 40 سانتی متر است. معمولا توالت فرنگی با پایه های بلند برای کودکان مناسب نیستند ولی در عوض فشارر کمتری را به زانو و کمر افراد وارد می کنند.

ارتفاع صندلی توالت فرنگی
صندلی و ارتفاع آن از دیگر نکات مهمی است که باید هنگام خرید توالت فرنگی به آن توجه کنید. در اکثر خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌ها ارتفاع صندلی توالت فرنگی ۴۳.۱۸ سانتی‌متر است.

اما این ارتفاع معمولا برای افرادی که قد بلندی دارند، یا برای مسن‌ترها کمی ناراحت‌کننده است. در صورت تمایل شما می‌توانید، توالت فرنگی انتخاب کنید که ارتفاع صندلی آن بیشتر باشد. بلندترین ارتفاع صندلی توالت فرنگی ۴۸.۲۶ سانتی‌متر است که به «ارتفاع راحتی»، نامیده می‌شود.

جنس توالت فرنگی
بد نیست بدانید، تولیدکنندگان هر محصولی را با توجه به کاربردی که دارد، طراحی و تولید می‌کنند. جنس مواد اولیه‌ای هم که به‌کار برده می‌شود، رابطه مستقیم با کاربرد محصولات دارد.

توالت فرنگی هم در گروه مواد بهداشتی قرار دارد و از این رو به دلیل الزام رعایت نکات بهداشتی، نظافت، سلامتی و پاکیزگی بیشتر توالت‌ های فرنگی که در بازار وجود دارد، از جنس سرامیک بهداشتی و البته لعابی ساخته شده است. جالب است بدانید که هر تولیدکننده ممکن است، از تکنولوژی متفاوت در تولید لعاب و سرامیک بهداشتی محصولات خود، استفاده کرده باشد.

در بازار امروز شما می توانید با وجود ابعاد کوچک طراحی های دستشویی فرنگی به کارایی بالا هم دستیابی پیدا کنید. البته این را نباید نادیده بگیرید که اندازه لگن دستشویی فرنگی هم به نوبه ی خود اهمیت بسیاری دارد که معمولا یا بیضی و یا دایره ای شکل هستند. پیشنهاد ما انتخاب لگن های بیضی شکل است چرا که هم کمتر کثیف می شوند و هم به کمتر شدن بوی بد نیز به شدت کمک می کنند.

نازنین بازدید : 33 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

در حقیقت، ما در مورد کار صحبت می کنیم، نه بازی: برنامه هایی مانند طراحی به کمک کامپیوتر (CAD)، معماری، مهندسی، ویرایش و تولید ویدئو، طراحی و رندر انیمیشن سه بعدی، واقعیت مجازی و اکتشاف نفت و گاز و … لپ تاپ هایی که در بالاترین سطح قدرت پردازنده مرکزی و گرافیکی قرار دارند، می توانند مجموعه ای از داده های عظیم را پردازش و گرافیک فوق العاده پیچیده را تسریع کنند. چنین محصولاتی قدرتمندترین دستگاه ها در بخش تجاری هستند. آنها دارای سخت افزار قدرتمند و قابل اطمینان بوده که عملکردی پایدار و بهینه را به ارمغان خواهند آورد.

آیا یک لپ تاپ ورک استیشن برای شما مناسب است؟ صادقانه بگویم، برای اکثر کاربران لپ تاپ، جواب منفی است. اما اگر در یکی از زمینه های ذکر شده در بالا به صورت کاملا حرفه ای مشغول به کار هستید یا اگر شغل شما شامل محاسبات یا پردازش گرافیکی سنگین است که برای سیستم فعلی شما چندین ساعت یا حتی بیشتر طول می کشد، می توانید هزینه را توجیه کرده و به افراد حرفه ای بپیوندید.

لپ تاپ ۱۵ اینچی اچ پی مدل ZBook 15 G6 Mobile Workstation-B2
لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل ZBook 15 G6 Mobile Workstation-B2

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت

صفحه نمایش مناسب
قدرت سخت افزاری فوق العاده
 پردازنده گرافیکی  قدرتمند
حافظه داخلی عالی
دارای سنسور تشخیص چهره و حسگر اثر انگشت
 سیستم خنک کننده نسل جدید Intel با بهره مندی از گاز هالوژن
نقاط ضعف

قیمت بالا
 باتری متوسط
 نبود درایو نوری
لپ‌تاپ اچ پی مدل «ZBook 15 G6 Mobile Workstation-B2» یکی از مدل‌های قدرتمند و ورک‌ استیشنی در ابعاد ۳۷۵ x 264 x 25 میلی‌متر و وزن ۲٫۶ کیلوگرمی می باشد که به گفته HP پرفروش ترین ورک استیشن کاری در جهان است. در داخل این محصول سخت افزار بسیار قدرتمندی نهفته است. یکی از  قوی ترین پردازنده های مرکزی Core i7 اینتل مدل H9850 به همراه ۱۲ مگابایت کش در کنار ۶۴ گیگابایت رم از نوع حافظه ۴DDR قدرت زیادی را به این سیستم بخشیده است. پردازنده گرافیکی این لپتاپ Quadro T2000 انویدیا با ۴ گیگابایت حافظه‌ی ۵GDDR اختصاصی می باشد. حافظه داخلی این محصول از نوع SSD با ظرفیت حافظه داخلی یک ترابایت بوده که این میزان ظرفیت و سرعت مناسبی را برای کاربران فراهم خواهد نمود.

این لپ تاپ با صفحه نمایش ۶۰ هرتز ضد انعکاس نور مات ۱۵٫۶ اینچی از نوع WLED Backlit، وضوح Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ x1080 تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به معرض نمایش خواهد گذاشت. از دیگر امکانات صفحه نمایش این لپتاپ می توان به حداکثر روشنایی ۲۲۰ نیت اشاره نمود. کیبورد جزیره‌ای، تاچ‌پد یک‌تکه‌ی بزرگ با حساسیت بالا و تنوع خوب پورت‌ها ازجمله امکانات این محصول هستند.

این محصول بدون درایو نوری مجهز به وب کم HP TrueVision با کیفیت HD با زاویه دید ۸۸ درجه به همراه سنسور تشخیص چهره به جای پسورد ویندوز Windows Hello Face ID و بلندگوهای استریو داخلی با فناوری HP Audio Boost ساخت شرکت Bang & Olufsen می باشد. همچنین در آن از پورت‌های حرفه‌ای و جدید شامل دو عدد پورت Thunderbolt3 از طریق پورت USB Type-C هم استفاده شده است. باتری این لپ‌تاپ از نوع ۴ سلولی لیتیوم-یون با ظرفیت ۸۸ وات ساعت است که می تواند تا ۳ ساعت روشن ماندن دستگاه را در شرایط وبگردی با اتصال WiFi تضمین نماید. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به موس پد Pointstick وسط کیبورد برای استفاده با دستکش، آمپلی فایر داخلی برای تولید صدای شفاف و ویندوز ۶۴ بیتی نسخه pro اشاره نمود.

لپ تاپ ۱۶ اینچی اپل مدل MacBook Pro MVVM2 2019 همراه با تاچ بار
لپ تاپ 16 اینچی اپل مدل MacBook Pro MVVM2 2019 همراه با تاچ بار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت

صفحه نمایش مناسب
قدرت سخت افزاری فوق العاده
پردازنده گرافیکی قدرتمند
 حافظه داخلی عالی
باتری قدرتمند
سیستم خنک کننده پیشرفته
دارای حسگر اثر انگشت
نقاط ضعف

قیمت بالا
نبود درایو نوری
لپ تاپ ۱۶ اینچی اپل مدل ۱۶ MacBook Pro اینچی گزینه ای عالی برای کاربران حرفه ای در وزن ۲ کیلوگرم و ابعاد ۳۵۸ x 246 x 162 میلی‌متر می باشد. این محصول دارای یکی از جدیدترین و قدرتمندترین پردازنده های مرکزی Core i9 اینتل مدل H9880 به همراه ۱۶ مگابایت کش در کنار ۱۶ گیگابایت رم از نوع حافظه ۴DDR و پردازنده گرافیکی AMD این لپتاپ از نوع AMD Radeon Pro 5500M با ۴ گیگابایت حافظه‌ی اختصاصی  GDDR6 می باشد. این محصول همچنین از کارت گرافیک ثانویه  Intel UHD Graphics 630 برای پردازش های سبک و استفاده های عادی بهره می برد. حافظه داخلی این محصول از نوع SSD با ظرفیت حافظه داخلی یک ترابایت می باشد.

این لپ تاپ با صفحه نمایش ۱۶ اینچی IPS LED-backlit LCD با وضوح Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ x1080 تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به معرض نمایش خواهد گذاشت. از قابلیت های شاخص این نمایشگر می توان به روشنایی ۵۰۰ نیت، پوشش کامل از فضای رنگی گسترده‌ی P3، تکنولوژی و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتزی اشاره نمود.

این محصول دارای بلندگوهای استریو داخلی با محدوده دینامیکی بالا به همراه ۶ بلندگو داخلی، کیبرد جزیره ای با نور پس زمینه، دارای ۴ عدد پورت USB Type C با قابلیت پشتیبانی از ThunderBolt3  و حسگر اثر انگشت و تاچ پد مجهز به تکنولوژی Force Touch با پشتیبانی کامل از انواع فرمان‌های چند لمسی تا فرمان‌های سه و چهارانگشتی می باشد. همچنین این لپ تاپ از باتری قدرتمند لیتیوم-پلیمر با ظرفیت ۱۰۰ وات ساعت است که می تواند تا ۱۱ ساعت در شرایط کار عادی کاربران را همراهی نماید.

لپتاپ ۱۷ اینچی ایسوس مدل ProArt StudioBook Pro 17 W700G3T
لپتاپ 17 اینچی ایسوس مدل ProArt StudioBook Pro 17 W700G3T

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت

صفحه نمایش مناسب
قدرت سخت افزاری فوق العاده
پردازنده گرافیکی  قدرتمند
حافظه داخلی عالی
اقلام همراه محصول
نقاط ضعف

قیمت بالا
باتری متوسط
نبود درایو نوری
لپتاپ ۱۷ اینچی ایسوس مدل ProArt StudioBook Pro، ورک‌ استیشنی قدرتمند برای امور گرافیکی و برنامه نویسان بوده که در ابعاد ۱۸ x 286 x 382 میلی‌متر و وزن ۲٫۴ کیلوگرمی می باشد. سخت افزار بسیار قدرتمند این محصول شامل پردازنده های مرکزی Xeon اینتل مدل E-2276M به همراه ۱۲ مگابایت کش در کنار ۳۲ گیگابایت رم از نوع حافظه ۴DDR قدرت زیادی را به این سیستم بخشیده است. پردازنده گرافیکی این لپتاپ GeForce® RTX 3000 Max Q انویدیا با ۶ گیگابایت حافظه‌ی ۶GDDR اختصاصی می باشد. حافظه داخلی این محصول از نوع SSD با ظرفیت حافظه داخلی یک ترابایت بوده که این میزان ظرفیت و سرعت مناسبی را برای کاربران فراهم خواهد نمود. لپ تاپ برای کارهای انیمیشن این لپ تاپ با صفحه نمایش مات ۱۷ اینچی با وضوح Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ x1080 تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی به معرض نمایش خواهد گذاشت. کیبورد جزیره‌ای، تاچ‌پد یک‌تکه‌ی بزرگ با حساسیت بالا و تنوع خوب پورت‌ها ازجمله امکانات این محصول هستند. این محصول بدون درایو نوری، مجهز به وب کم خارجی و بلندگوهای استریو داخلی با کیفیت می باشد.

همچنین در آن از پورت‌های حرفه‌ای و جدید شامل یک عدد پورت USB Type-C هم استفاده شده است. باتری این لپ‌تاپ از نوع ۴ سلولی لیتیوم-پلیمری با ظرفیت ۵۸ وات ساعت است که می تواند تا ۴ ساعت روشن ماندن دستگاه را در شرایط وبگردی با اتصال WiFi تضمین نماید. از دیگر قابلیت های این محصول می توان ویندوز ۱۰ و اقلام همراه شامل کیف و ماوس اشاره نمود.

جمع بندی

با توجه به قدرت فوق العاده این گونه محصولات و در پی آن قیمت بسیار بالای آن، هرکسی از عهده تهیه و خرید یک چنین محصولاتی بر نخواهند آمد. با این حال با توجه به تجربه و سابقه شرکت HP در تولید لپ تاپ های ورک استیشن پیشنهاد می گردد لپ تاپ اچ پی مدل «ZBook 15 G6 Mobile Workstation-B2» را مد نظر قرار دهید.

نازنین بازدید : 32 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

بهترین مارک ماوس چیست؟ بهترین ماوس برای کارهای اداری یا گرافیک کدام است؟این دسته از سوالات می‌تواند پاسخ های متفاوتی از نظر و دیدگاه بسیاری از افراد داشته باشد اما پاسخ درست به آن‌ها کار چنان ساده ای نیست چرا که باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید بهترین و جامع‌ترین پاسخ‌ها را به دست آورید. بهترین ماوس بی سیم ارزان  نگران نباشید تیم دیجیت نست همواره با تلاش و بررسی های دقیق توانسته پاسخ اینگونه سوالات را در اختیار شما قرار دهد. این بار نیز ما با کنکاش در سایت های بهترین سازنده های ماوس و همچنین در بهترین سایت های معتبر نقد و بررسی خارجی مانند Cnet ،Teachradar و… به شما همراهان گرامی بهترین ماوس های 2019 را معرفی کرده‌ایم.

1) ماوس Apple Magic Mouse 2
نازک ترین ماوس Surface Arc 2017

اپل برندی است که تقریبا در اکثر محصولات دیجیتالی به چشم می‌خورد و تولیدات متنوع و با کیفیتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این کمپانی اینبار هم توانسته محصولی با ظاهری لوکس و جدید توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

درباره ماوس جادویی اپل می‌توان به ویژگی اصلی آن یعنی قابلیت شارژ مجدد آن اشاره کرد. وجود نداشتن باتری بزرگ در این ماوس باعث شده است که ماوس چنین ظرافت و سبکی داشته باشد طوری که مجیک ماوس تنها 99 گرم وزن دارد و طول و عرض آن به ترتیب 5.71 و 11.35 است. از دیگر ویژگی‌های جالب توجه آن داشتن فناوری مولتی‌تاچ است که در نسل قبلی ماوس اپل نیز وجود داشت.

این فناوری به شما این امکان را می‌دهد که با ترکیب حرکت انگشتان به راحتی در صفحات مختلف جابه‌جا شوید و نسبت به ماوس‌های معمولی دست شما را در انجام عملیات متنوع بازتر می‌کند. همچنین حساسیت نسبت به ضربه در این نسل از مجیک ماوس اپل نسبت به نسل قبلی به مراتب بیشتر شده است.

برای این که Magic Mouse 2 را به رایانه خود متصل کنید تنها چیزی که نیاز دارید سیستم عامل جدید اپل (OS X EI Capitan) و بلوتوث است زیرا با توجه به این که سیستم عامل جدید مشکلی در عدم شناسایی ماوس ندارد به عنوان کاربر رایانه اپل بدون مشکل می‌توانید از به‌کارگیری این ماوس لذت ببرید. کابلی که برای شارژ ماوس مجیک 2 استفاده می‌شود نیز از نوع Lightning to USB Cable است.

یکی از چیزهایی که در مورد ماوس جدید اپل توجه کاربران را به خود جلب خواهد کرد قرار گرفتن پورت شارژ آن در قسمت زیرین ماوس بود. قرارگیری پورت شارژ در این قسمت هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمی‌کند زیرا زمان شارژ شدن آن به قدری کوتاه است که شما در این زمان تنها می‌توانید یه فنجان قهوه میل کنید و پس از شارژ شدن تمام طول روز را از آن استفاده کنید. قیمت این محصول نیز با توجه به کیفیت آن مناسب است و می‌توان با پرداخت هزینه حدود 900,000 تومان آن را خریداری کرد. اما اگر بخواهم در مورد نقاط ضعف این محصول می‌توان به نبود امکان تعویض باطری و مناسب نبودن برای گیمینگ اشاره کنیم. البته برای افرادی که به رنگ‌بندی محصولات مختلف اهمیت می‌دهند نیز خبر بد آن است که این محصول تنوع رنگ کمی دارد.

اطلاعاتی از ماوس Apple Magic Mouse 2
مدل ماوس    Magic Mouse 2
شرکت سازنده    Apple
نوع اتصال    بی سیم
نوع رابط    پورت USB
محدوده دقت    800 تا 1600
 

از کجا  بخریم: ماوس Apple Magic Mouse 2
 

2) ماوس Surface Arc 2017
نازک‌ترین ماوس جهان
ماوس Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850

 

برای افرادی که به دنبال بهترین ماوس هستند، Surface Arc 2017 چیزی فراتر از انتظار بود. واضح‌تر بگوییم حتی ظاهر این محصول جدید شرکت مایکروسافت کاربران را به وجد ‌می‌آورد. یکی از ویژگی‌های جالب این ماوس ظاهر خمیده آن است که باعث می‌شود در هنگام استفاده فشار کمتری به دست کاربر وارد شود اما از آن مهم‌تر این است که شما می‌توانید آن را به حالت کاملا تخت دربیاورید تا به راحتی آن را در هر جایی که خواستید جا بدهید و دوباره به حالت اولیه خود بازگردانید.

Surface Arc 2017 دارای یک کلید بزرگ است که نقاط فشاری کلیک چپ و راست روی آن قرار گرفته است و سطح بیرونی صاف و یک تکه دارد که فاقد نوار خازنی اسکرول است در عین حال قابلیت اسکرول کامل را دارا است. قبل از خرید این محصول توجه داشته باشید که این نوع ماوس بدون استفاده از سیم به رایانه اتصال پیدا می‌کند و تنها در ویندوزهای 8، 8.1 و 10 که نسخه بلوتوث بالای 4.0 دارند قابل استفاده است. باطری‌هایی که در این ماوس استفاده شده اند از نوع نیم‌قلمی سایز AAA هستند که هر باتری به مدت 6 ماه ماوس را تغذیه می‌کند.

بهترین مچ بند هوشمند 2019 کدامند ؟مشاهده کنید!
اگر بخواهیم از معایب این ماوس دوست‌داشتنی به شما بگوییم تنها چیزی که به چشم می‌آید تا حدودی بالا بودن قیمت آن است که کیفیت کالا این میزان قیمت را توجیه می‌کند. قیمتی که باید برای خرید این محصول بپردازید چیزی حدود 1,050,000 تومان است.

اطلاعاتی از ماوس Surface Arc 2017
مدل ماوس     Arc 2017
شرکت سازنده    Surface
نوع اتصال    بی سیم
نوع رابط    بلوتوث
محدوده دقت    ندارد

از کجا  بخریم: ماوس Surface Arc 2017
 

 

3) ماوس Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850
بهترین ماوس از لحاظ کارایی و قیمت
ماوس Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

یکی دیگر از محصولات مایکروسافت ماوس 1850 می‌باشد. این ماوس نیز در نوع خود ویژگی‌های بسیار جالبی دارد که آن را به یک محصول کاربردی و با کیفیت تبدیل کرده است که البته ارزان‌ترین ماوس شرکت مایکروسافت نیز محسوب می‌شود. این ماوس بی‌سیم می‌تواند حرکات را تا فاصله 5 متری با دقت کامل به رایانه شما منتقل کند بدون این که لازم باشد سیم‌های دست‌وپاگیر را با خود به این طرف و آن طرف بکشید. Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 دارای یک گیرنده نانو در بخش زیرین است که قابلیت حمل آن به همراه گیرنده را آسان‌تر کرده است. از دیگر چیزهایی که درمورد این ماوس احتمالا برای خریداران جذاب باشد تنوع رنگ آن است که در 5 رنگ سیاه، قرمز، صورتی، سرمه‌ای و بنفش وجود دارد.

ماوس 1850 دارای یک حسگر اپتیکال با دقت 1000dpi است که این حسگر امکان کنترل نشانگر را بالا برده است همچنین امکان حرکت روان را در بین صفحات و فایل‌ها فراهم کرده است. احتمالا در مورد باتری ماوس سوال می‌پرسید، نگران نباشید این مورد را هم از قلم نیانداخته‌ایم. باتری این ماوس یک باتری آلکالاین AA است که تا حدود 6 ماه انرژی ماوس را تامین می‌کند اما یکی از نکات مهمی که در ماوس برای کاهش مصرف انرژی در نظر گرفته شده است یک دکمه روشن خاموش است که شما می‌توانید هر زمان که خواستید آن را خاموش کنید تا مصرف انرژی را کاهش دهید. همچنین اتصال ماوس به رایانه نیز از طریق یک دانگل USB صورت می‌گیرد و با هر دو دست نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

نازنین بازدید : 30 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان
امروزه یکی از جراحی های زیبایی در بین خانم ها رایج گردیده است جراحی زیبایی زنان می باشد که برای افرادی که علاقه زیادی به زیباسازی و رفع عیوب ناحیه تناسلی خود دارند گرینه مناسبی می باشد.

جراح زیبایی زنان به دو صورت جراحی قسمت های داخلی و جراحی قسمت های خارجی واژینال انجام می گیرد.

جراحی زیبایی واژن
همانگونه که می دانید جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی های پر طرفدار و شایع در بین خانم ها در سراسر دنیا از جمله کشورمان ایران می باشد، چرا که خانم ها  علاوه بر اهمیت دادن بر ظواهری که قابل دید همگان می باشد تمایل زیادی به زیباسازی ناحیه تناسلی خود پیدا کرده اند.

اگر بخواهیم به طور اجمالی بیان کنیم جراحی زیبایی واژینال با هدف جوانسازی، رفع گشادی،برطرف نمودن خشکی، تنگ کردن و کوچک کردن واژینال و همچنین برطرف کردن بی اختیاری های ادراری انجام می گیرد.

باید این نکته را نیز متذکر شد که برخلاف تصور ناآگاهانه برخی افراد که گمان می برند جراحی زیبایی زنان موجب کاهش میل جنسی می گردد باید گفت که نه تنها تاثیر منفی بر روی میل جنسی افراد نخواهد گذاشت بلکه موجب افزایش تمایل جنسی زوجین نیز می گردد.

دکتر آزاده مهدیان
روش های مختلف جهت جراحی زیبایی زنان
عمل لابیاپلاستی
جوانسازی واژن با لیزر
جراحی زیبایی واژن
عمل پرینورافی
عمل واژینوپلاستی
تنگ کردن واژن
سفید کردن واژن
جوانسازی واژن
لیفت واژن
تزریق ژل و چربی به واژن
 

جراح زیبایی زنان کیست؟
جراح زییای زنان کسی است که دارای تخصص و تجربه در تمامی مشکلات مربوط به زنان و زایمان و نازایی را داشته باشد و همچنین دارای شناخت کاملی از آناتومی ناحیه تناسلی باشد.علاوه بر داشتن تخصص در جراحی زیبایی زنان داشتن مهارت و و تجربه بسیار اهمیت دارد.

 

دکتر آزاده مهدیان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی  با بهره گیری از جدید ترین روش های تشخیصی و درمانی مجهز در زمینه مشکلات مربوط به زنان و نازایی  اقدام می نمای وهمچنین دارای تخصص و تبحر بالا در جراحی زیبایی زنان وی باشد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با  شماره 44093233 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام  ایشان مراجعه نمایید .

معیارهای یک جراح زیبای زنان خوب
یک جراح زیبای واژن کسی است که معیارهای زیر را دارا باشد:

در زمینه جراحی و خدماتی که ارائه می دهد علم و تخصص کافی را داشته باشد.
دارای مهارت در برقراری ارتباط باشد.
صادق و راستگو باشد.
در پاسخگویی به تمامی سوالات بیمار صبور باشد.
بیمار را در جریان تمامی موارد جراحی از جمله مزایا و عوایب آن قرار دهد.
جراح زیبایی زنان خوب باید بتواند بیمار خود را با دقت معاینه نماید تا مشکلات واژن را به درستی تشخیص دهد و همچنین بتواند  بهترین درمان را برای مشکل بیمار در نظر بگیرد.
یک متخصص زنان و زیبایی خوب باید ساختار واژن و مشکلات واژن را بطور کامل بشناسد ، و در زمان جزاحی های حساس آسیبی به عصب های واژن وارد نکند.
به تمامی تکنیک ها و جراحی های روز دنیا آشنایی داشته باشد و همچنان در بروز کردن خود در زمینه تخصص خود تلاش نماید تا بتواند بهترین روش را برای درمان بیمار به کار ببرد .
بهترین جراح زیبایی زنان باید به گونه ای باشد که پس از اینکه جراحی مشکلی برای فرد ایجاد نکند و رضایت وی را جلب نماید.
یک جراح زیبای واژن باید با تمام مشکلات و بیماری های زنان آشنایی کاملی داشته باشد.

نازنین بازدید : 40 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

راهنمای خرید: در این روزهایی که همه افراد خانواده برای تامین مخارج زندگی کار می کنند، زمان بسیار کم تری برای پخت غذا باقی می ماند. استفاده از روش های سریع و راحت برای تهیه وعده های غذایی کمک زیادی به صرفه جویی در زمان و هزینه کرده و دیگر نیازی نیست با رستوران نزدیک خانه خود تماس بگیرید. ساندویچ ساز یکی از این نوع لوازم خانگی است که می تواند وعده های غذایی سالم و راحتی را به خانه شما بیاورد. ساندویچ ساز با قیمت پایین امکان خرید را برای هر خانواده ای مهیا می سازد. با راهنمای خرید ساندویچ ساز همراه باشید: ساندویچ ساز پارس خزر قبل از خرید هر وسیله ای قطعا دوست دارید محدوده قیمتی آن را بدانید. همانطور که گفته شد ساندویچ سازها از لوازم خانگی ارزان قیمت هستند و از حدود 100 هزار تا 1 میلیون و پونصد هزار تومان متغیرند. مهم ترین فاکتورهایی که در زمان انتخاب ساندویچ ساز ممکن است شما را دچار تردید و دو دلی کند، این موارد هستند:

تعداد صفحات و خانه ها
روش تمیز کردن
تایمر
تعداد سینی
مصرف انرژی
​مطلب پیشنهادی : پکیج دیواری چه مارکی بخریم؟

مارک ساندویچ ساز خوب

راهنمای خرید ساندویچ ساز
اگر تعداد افراد خانواده شما بیش از دو یا سه نفر است، بهتر است انواع 4 خانه یا بیشتر را خریداری کنید که در زمان کوتاه تر ساندویچ های خوشمزه بیشتری آماده خوردن شوند. این را بدانید که اگر ساندویچ ساز دو خانه دارد، یعنی یک نان تست در هر خانه قرار می گیرد و در نهایت 4 ساندویچ مثلثی بر جای می گذارد.

نکته مهم در مورد خرید ساندویچ ساز روش تمیز کردن آن است. ساندویچ ساز مناسب باید صفحه جدا شونده داشته باشد تا بعد از استفاده بتوان آنها را جدا کرده و شست، البته صفحات داخل از نوع نچسب هستند و اگر صفحاتش جدا نشوند، می توانید با دستمال نمدار پاکش کنید. 

اگر بتوانید نوعی از ساندویچ ساز را بخرید که تایمر داشته باشد، نگران سوختن ساندویچ های خود نخواهید بود. تایمر به شما اطلاع می دهد که در چه زمانی ساندویچ شما آماده سرو است.

دو نوع صفحه گریل برای ساندویچ سازها وجود دارد: صاف یا شیاردار. در صورت استفاده از انواع شیار دار، ساندویچ شما برشته تر خواهد شد.

مطب پیشنهادی : راهنمای خرید ترازوی آشپزخانه، هر چیزی به مقدار لازم!

blog post
لیندو
گریل ساندویچ ساز پرینسس

تلفن: 88500132
محصولات پرنسس لوازم خانگی تخت لیسانس کشور هلند است. محصولی که در بالا می بینید، سه سینی جداگانه دارد و برای گریل کردن، ساندویچ و وافل استفاده می شود. توان مصرفی آن 700 وات بوده و دارای نشانگر روشن و خاموش و قفل ایمنی است. 

برای میزان مصرف انرژی به سراغ انواعی از ساندویچ میکر بروید که المنت های آن سریع داغ شوند. 

بهترین مارک ساندویچ ساز چیست؟
معروفترین برندهای ساندویچ ساز در بازار در زیر نام برده شده است:

کنوود
فیلیپس
تفال
کنوود
بوش
مولینکس
تکنوکیت
بلک اند دکر
پارس خزر
فلر
دلونگی
هاردستون
گاسونیک
سانی
پرنسس
​مطلب مرتبط: ۱۰ برند برتر لوازم خانگی برای جهیزیه عروس!

blog post
لوازم خانگی پارس خزر
ساندویچ ساز مدل 850P

تلفن: 02188812485
در مورد برندهای ایرانی هم می توانید به سراغ ساندویچ ساز پارس خزر بروید. برای مثال مدل 850 این برند، 4 ساندویچ ساز مثلثی دارد.

در مورد برخی از ساندویچ ها که محتویات زیادی درون خود دارند، بهتر است از نوعی از ساندویچ ساز استفاده شود که لولای متحرک دارند و متناسب با قطر ساندویچ تنظیم می شوند.


رنگ اصلی در انواع این وسیله سفید، نقره ای و سیاه است. می توانید بسته به سلیقه خود بهترین رنگ را انتخاب کنید، البته در برخی مدل ها رنگهای متنوع دیگری نیز در کنار آنها قرار می گیرد. 

مطلب مرتبط: وسایل برقی آشپزخانه عروس، سفید یا سلیور؟

برخی از مدل ها قابلیت پخت و گریل کردن گوشت و استیک را نیز دارند، به طبع قیمت آنها نیز بیشتر خواهد بود.
برای هر نوع از لوازم خانگی از جمله ساندویچ ساز ضمانت و خدمات پس از فروش برند انتخابی خود را در نظر بگیرید. 

نازنین بازدید : 41 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

ورودی و راهروهای خانه از فضاهایی هستند که می توانید آن ها را با استفاده از فرش های کناره به مکانی زیبا و دوست داشتنی تبدیل کنید. خصوصا اگر خانه ای دارید که ورودی آن راهرو است، پهن کردن فرش کناره و پادری می تواند به دلپذیرتر کردن محیط کمک زیادی بکند و باعث شود مهمانان و حتی خودتان هنگام ورود به خانه حس خوبی داشته باشید و با فضایی گرم روبه رو شوید. فرش کناره نوعی فرش است که طول بلندی دارد و در راهرو و راه پله مورد استفاده قرار می گیرد و به دو صورت دست بافت و ماشینی تولید می شود. ابعاد فرش کناره ماشینی متفاوت است و با طول و عرض های متنوع عرضه می شود و حتی امکان خرید فرش کناره متری هم وجود دارد که به نام رول فرش کناره معروف است.

این نوع فرش که در گذشته و در دکوراسیون سنتی ایرانی برای پوشاندن فضای خالی بین فرش و دیوار مورد استفاده قرار می گرفت، امروزه برای فرش کردن راهروها و راه پله های خانه و به طور کلی در مکان های باریک و مستطیل شکل کاربرد دارد. البته فضاهایی که می توان در آن از فرش کناره به عنوان کفپوش استفاده کرد به این دو مکان ختم نمی شود و با کمی خلاقیت می توانید از آن در سایر فضاهای خانه مثل اتاق نشیمن، پذیرایی یا حتی آشپزخانه هم استفاده کنید. فرش کناره که به آن فرش تشریفات هم گفته می شود، برای هتل ها، رستوران ها و همینطور سازمان ها و شرکت ها هم کاربرد زیادی دارد.

خرید فرش کناره

[maxbutton id=”1″ ]

آشنایی با طرح های فرش کناره

فرش کناره ماشینی با طرح های مختلف کلاسیک و فانتزی در ابعاد گوناگون و با الیاف مختلفی در قالب فرش کناره کلاسیک ، فرش کناره فانتزی و فرش کناره مدرن به صورت ۵۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه تولید و عرضه می شود. بنابراین بهتر است هنگام خرید فرش کناره به محیطی که قرار است در آن قرار بگیرد، توجه کنید. عرض کناره از ۳۰ سانتی شروع و تا ۲ متر ادامه دارد تا بتوانید با توجه به عرض مورد نظرتان، بهترین انتخاب را داشته باشید. راهنمای خرید فرش کناره اگر قصد خرید فرش کناره برای راهرو خانه را دارید بهتر است چند نکته را مدنظر داشته باشید. دقت کنید تا رنگ فرشی که برای راهرو انتخاب می کنید با سایر وسایل خانه و دکوراسیون هماهنگی داشته باشد. انتخاب طرح فرش کناره و اینکه آیا سراغ طرح های کلاسیک بروید یا طرح مدرن و امروزی به خودتان و دکوراسیون منزل شما بستگی دارد. معمولا بهترین ابعاد فرش کناره که برای راهرو خریداری می کنید همان ابعاد دقیق راهرو خانه و یا چند سانتی متر کوچکتر است به شرط آنکه کاملا در مرکز راهرو و با فاصله مساوی از طرفین پهن شود. اگر طول راهروی شما زیاد است می توانید از رول فرش کناره استفاده کنید و فرش خود را با ابعاد مورد نظرتان سفارش دهید. برای محیط هایی که عرض کمی دارند، بهتر است از فرش هایی با رنگ روشن استفاده کنید.

اگر راهرو و ورودی خانه شما بزرگ است، بهتر است از چند ترفند طراحی دکوراسیون برای دلچسب کردن حال و هوای ورودی خانه کمک بگیرید. قرار دادن جا لباسی و جاکفشی در راهرو را فراموش نکنید و اگر هنوز هم جا دارید، یک یا دو صندلی ظریف و زیبا هم به چیدمان راهرو اضافه کنید و یک میز کوچک بین آنها قرار دهید و از گل های کوچک و طبیعی برای تزئین میز استفاده کنید. حتما در ورودی خانه آینه نصب کنید تا به بزرگتر دیده شدن فضا کمک کند. نصب تابلو روی دیوار راه پله و ورودی خانه هم به گرم تر شدن محیط کمک می کند. گیاهان ظریف و سبز در گلدان هایی که با دکوراسیون هماهنگ هستند را به هیچ وجه فراموش نکنید. فقط دقت کنید که اگر در راهرو نور طبیعی ندارید، حتما از گیاهانی استفاده کنید که بدون نور آسیب نخواهند دید.

نازنین بازدید : 38 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

تقریباً اکثر ما روزانه ساعاتی را با گوشی کار می‌کنیم. در این بین، هستند کسانی که به جای وقت‌گذرانی در شبکه‌های اجتماعی، از روش‌های مختلفی و تنها با گوشی موبایل خود درآمد کسب می‌کنند. قطعاً همه ما دوست داریم تا درآمد راحتی را داشته باشیم. کسب درآمد با موبایل موضوعی است که قصد دارم در این مقاله به آن بپردازم.

کسب درآمد از گوشی
با پیشرفت دنیای تکنولوژی و گسترش اینترنت کسب درآمد با گوشی و تلفن همراه بسیار رواج پیدا کرده است. مزیت مهم در کسب درآمد با گوشی این است که به هیچ هزینه‌ی اولیه‌ای نیاز ندارد. امروزه همه‌ی افراد یک تلفن همراه هوشمند دارند و می‌توانند با همان گوشی تلفن همراه‌شان به یک درآمد سرشار برسند. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که بسیاری از افرادی که با گوشی‌ درآمدزایی می‌کنند از طریق اعتبارشان در یک حرفه‌ی دیگری این کار را می‌کنند. برای مثال افرادی مانند بازیگران و فوتبالیست‌ها، در فضای مجازی درآمد زیادی کسب می‌کنند اما موضوع آن است که این افراد اعتبارشان در فضای مجازی به واسطه‌ی شغل‌ دیگرشان است.

در ایران هم بازیگران، فوتبالیست‌ها و همه‌ی افراد مشهور دیگر، از طریق تلفن همراه‌شان به درآمد زیادی می‌رسند اما سوال اصلی این است که:

آیا فرصت کسب درآمد با گوشی برای دیگر افراد جامعه هم فراهم است؟
کسب درآمد با موبایل
کسب درآمد با موبایل
خوشبختانه جواب این سوال مثبت است و در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف آن را به‌صورت کامل بررسی کنیم. دقت داشته باشید که کسب درآمد با گوشی یا همان تلفن همراه کار سختی نیست و فقط باید شما با روش‌های این موضوع آشنایی داشته باشید و بتوانید از مسیر درست و اصولی به این درآمد برسید. بسیاری افراد به درآمدزایی از گوشی به‌عنوان یک شغل پاره وقت نگاه می‌کنند البته شاید این تفکر در شروع مسیر درآمدزایی اینترنتی درست باشد اما شما برای همیشه نمی‌توانید این کار را به‌عنوان شغل دوم و پاره وقت درنظر بگیرید.

آیا کسب درآمد با گوشی قابل انجام است؟
شاید در این مورد تردید داشته باشید که آیا واقعاً می‌توان با موبایل درآمد داشت یا خیر. در پاسخ به این پرسش باید بگویم که بله. قطعاً می‌توان به درآمدهای بسیار خوب هم رسید. مثلاً در اینستاگرام می‌بینیم که افراد زیادی فعالیت دارند و به روش‌های مختلف مشغول کسب درآمد از اینستاگرام هستند. برای کسب درامد با موبایل، نیازی به ابزار دیگری نیست.

هر چند اگر از ابزارهایی مانند لپ‌تاپ و این موارد هم استفاده کنید، قطعاً می‌توانید کیفیت بالاتری را ارائه بدهید، اما سعی می‌کنم روش‌هایی را توضیح دهم که تنها با گوشی موبایل‌تان بتوانید درآمد داشته باشید.

افراد زیادی را می‌شناسم که ماهانه و از طریق اینستاگرام، درآمدهای چند ده میلیونی کسب می‌کنند. برخی از آن‌ها کارهای تبلیغات را انجام می‌دهند و برخی نیز با داشتن چندین پیج و تنها با قرار دادن تبلیغات دیگر افراد یا کسب‌وکارها، درآمد کسب می‌کنند. پس می‌بینیم که واقعاً می‌توان تنها با داشتن یک گوشی موبایل به همراه اینترنت نرمال، درآمدهای خوبی هم کسب کرد.

آیا درآمد داشتن با گوشی نیازمند سرمایه خاصی است؟
شاید برای‌تان این سؤال پیش آمده باشد که آیا نیاز به سرمایه دارد یا خیر؟ برای اینکه بتوانید کارتان را در این زمینه شروع کنید، به سرمایه خاصی نیاز ندارید. نیازی نیست تا مثلاً بخواهید از ابزارهای خاصی استفاده کنید. شبکه‌های اجتماعی رایگان هستند و می‌توانید خودتان را به عنوان یک شخص متخصص و با دانش کافی معرفی کنید و کارتان را شروع کنید تا مثلاً بتوانید از این طریق، پروژه‌های مختلفی را به دست بگیرید.

مثلاً اگر بخواهید در یکی از حوزه‌های آنلاین دیگر فعالیت کنید و درآمد داشته باشید، شاید نیاز باشد تا سرمایه‌ای هر چند کم داشته باشید، اما برای اینکار، نیاز به هیچ سرمایه‌ای ندارید. در کل نیازی نیست تا بخواهید سرمایه خاصی داشته باشید و سپس کارتان را شروع کنید. بلکه همان موبایلی که در اختیار دارید به همراه اینترنت، برای شروع کارتان کافی است.

امکانات و مهارت های لازم برای کسب درآمد با گوشی موبایل چیست؟
اما می‌رسیم به بحث امکانات و مهارت‌های لازم برای کسب درآمد با گوشی موبایل. برای شروع کار، تنها همین گوشی موبایلی که در اختیار دارید کافی است. مثلاً اگر بخواهید کار تولید محتوا برای پیج یا جایی دیگر انجام دهید، نیاز به دوربین چند میلیونی ندارید، بلکه می‌توانید با استفاده از دوربین گوشی موبایل‌تان نیز ویدیوهای باکیفیتی ضبط کنید.

در کنار این اگر بخواهید پادکست‌ها یا فایل‌های صوتی را برای خودتان یا پیج‌های دیگر تولید کنید، باز هم نیاز به تهیه صدا ضبط کن گران قیمتی ندارید، بلکه می‌توانید با استفاده از میکروفن خود گوشی و همینطور هندزفری، فایل‌های صوتی با کیفیتی ضبط و تولید کنید.

۱. مدیر شدن در اینستاگرام و یا تلگرام
یکی از ایده‌هایی که می‌توان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد، این است که در کانال‌های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی مدیر شوید و کارهای مدیریت آن‌ها را در دست بگیرید. وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای زیادی هستند که در صفحات اجتماعی نیز فعالیت می‌کنند. اما شاید همه آن‌ها زمان کافی برای فعالیت و مثلاً ارسال پست، پاسخ به دایرکت و این موارد را نداشته باشند. کاری که معمولاً انجام می‌دهند، این است که مدیریت صفحه یا کانال خود را به دست دیگران می‌سپارند.

2. کسب درآمد از طریق فروش راهنمای بازی
کسب درآمد از گوشی با گیم
کسب درآمد از گوشی با گیم
جالب است بدانید یکی از بهترین روش های کسب درآمد از بازی فروش راهنمای بازی ها می باشد! اگر ترفند ها و تریک های بازی های معروف را بلد هستید با فروش راهنمای آن به راحتی می توانید به درآمد بالا برسید.

مطمئناً افرادی که عاشق بازی هستند و همچنین گیمر های حرفه ای برای به دست آوردن این ترفند ها حاضرند پول پرداخت کنند. برای فروش راهنمای بازی بهتر است فروشگاهی در وب سایت خود را ه اندازی کنید و راهنمای بازی ها را به صورت فایل های pdf یا به صورت ویدیو به فروش برسانید.

3. کسب درآمد از اینترنت با اینستاگرام
شاید بپرسید چگونه می توان از اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ شما می توانید محصولات خود در پیج شخصی بفروشید. چنانچه خودتان محصول خاصی ندارید می توانید از تامین کننده های مختلف؛ کالاهای پرفروش را انتخاب کرده و پس از تهیه آن ها اقدام به فروش آن در اینستاگرام نمایید.

یکی دیگر از روش های کسب درآمد راحت از اینترنت با موبایل؛ تولید کلیپ و عکس می باشد که از این طریق می توانید افراد زیادی را به پیج خود جذب کرده و با افزایش فالوور های خود تبلیغات بگیرید.

نازنین بازدید : 47 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

استایل و سبک لوازم خود را به خوبی بشناسید:
 قبل از انتخاب بهترین رنگ روتختی و تختخواب، باید در مورد سبک و استایلی که دوست دارید برای این لوازم داشته باشید  تصمیم گیری نمایید. اگر بر اساس رنگ، شروع به خرید تختخواب و لوازم مرتبط با آن بکنید، تنها چیزی که خواهید داشت یک تختخواب عجیب و غریب است که سبک و استایل آن با سایر وسایل اتاق خواب تان همخوانی ندارد.بیشتر استایل های تختخواب طرح های رنگی منحصر به فردی دارند. به همین خاطر اگر تصمیم نادرستی در مورد آن بگیرید ناهماهنگی در سبک ها خیلی زود به چشم خواهد آمد. مثلاً  اگر تختخوابی را به رنگ خاکستری دوست دارید و در عین حال به دکوراسیون باغ سبز انگلیسی علاقه مند هستید می توانید به جای آن از ملحفه روتختی های مدرن استفاده کنید.روتختی دخترانه  از سایر موارد الهام بگیرید اما برنامه ای برای خود داشته باشید:   اگر عاشق ایده یک محیط خلوت در اتاق خواب خود هستید، انتخاب سرویس روتختی مناسب بسیار آسان خواهد بود. طرح موردنظر را می توان به کمک رنگ های مورد علاقه تان ایجاد کنید. همچنین شما می توانید یکی از این طرح ها را بر روی رایانه خود بسازید یا حتی از سایت هایی همچون پینترست (Pintrest.com) کمک بگیرید. بعد از اینکه طرح شما کامل شد، می توانید دید واضح تر و روشن تری نسبت به اسباب و وسایلی که برای اتاق خواب خود نیاز دارید داشته باشید.  
اگر دوست دارید در لحظه خرید وسایل تزیینی مورد نیاز اتاق خواب تان احساس شعف و خشنودی داشته باشید بهتر است یک پالت رنگی در دست داشته باشید و آیتم های مختلف را با آن مطابقت دهید.این کار می تواند در هزینه  و زمان شما صرفه جویی کند و ترکیب رنگ زیبایی را برای اتاق خواب ایجاد نماید.

این مطلب را از دست ندهید: چرا روتختی ارزان نخریم؟

روتختی ساده و شیک

روتختی  طرح دار یا تک رنگ ؟
انتخاب یک رنگ تک برای سرویس روتختی می تواند به نظر ساده و جذاب برسد و به اتاق خواب شما سبک یک هتل زیبا را ببخشد. از رنگ های یکدست می توانید برای ایجاد یک فضای آرام بهره ببرید. راز ایجاد اتاق خوابی با رنگ یکدست، انتخاب یک روتختی تک رنگ است. اولین کاری که باید انجام دهید  انتخاب رنگ اصلی است. حالا رنگ اصلی خود را با سایه ای تیره تر و روشن تر از همین رنگ بپوشانید.  اینکار باعث می شود اتاق خواب و اسباب آن بی روح و خسته کننده به نظر نرسد.
به خاطر داشته باشید که روتختی طرح دار نیز مزایای خاص خود را دارد. اگر دوست دارید می توانید از رنگ های تند و مهیج استفاده کنید،
روتختی های طرح دار انعطاف پذیری بیشتری را برای انتخاب رنگ در اختیارتان قرار می دهد. روتختی با سبک های رمانتیک و سنتی شامل طرح های گل دار است و می تواند در برگیرنده سایر رنگ های استفاده شده در اتاق خواب نیز باشد.
راز انتخاب روتختی طرح دار این است که رنگ های یکدست (تک رنگ) را نیز به مجموعه تختخواب خود اضافه کنید تا ظاهر زیبا و در عین حال تازه ای به آن ببخشید.  روتختی های طرح دار  به سرعت قدیمی می شوند . به همین خاطر بهتر است طرحی را  با یک یا  دو مورد از رنگ های تند انتخاب کنید تا در صورت لزوم بتوانید آن ها را تغییر دهید.  همچنین می توانید  هر رنگی را از طرح روتختی خود انتخاب کنید و آن را با رنگ کلی اتاق خواب ست نمایید.

این مطلب را از دست ندهید: راهکارهایی برای خرید اینترنتی روتختی

رنگ روتختی مناسب اتاق عروس

روتختی های طرح دار انعطاف پذیری بیشتری را برای انتخاب رنگ در اختیارتان قرار می دهد. روتختی با سبک های رمانتیک و سنتی شامل طرح های گل دار است و می تواند در برگیرنده سایر رنگ های استفاده شده در اتاق خواب نیز باشد

پارچه خود را هوشمندانه انتخاب کنید:
انتخاب یک پارچه خوب می تواند سبک اتاق خواب شما را تکمیل کند. بعد از اینکه در مورد رنگ یکدست یا طرح دار تصمیم گیری کردید، نوع پارچه را به صورت هوشمندانه انتخاب کنید. پارچه های براق انتخاب رسمی تری نسبت به پارچه های مات یا ساده خواهند بود. پارچه های براق می توانند اتاق خواب تیره و تاریک را روشن تر نشان دهند و زرق و برق بیشتری به اتاق ببخشند. مخمل می تواند انتخاب عجیب و غریبی باشد اما توجه داشته باشید در اتاق خوابی با رنگ تیره پارچه های مخمل نور موجود را جذب می کند. می توانید از پارچه های بافت دار و تک رنگ به عنوان یک پایه عالی برای اکسسوری های  مدرن خود استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید: روتختی کاوری با لحاف روتختی چه تفاوتی دارد؟

خرید روتختی شیک و تک

روتختی آماده یا روتختی سفارشی؟!
 انتخاب سرویس روتختی با اجزای کاملاً سازگار و هماهنگ بهترین انتخاب برای سرویس خواب شماست. مجموعه سرویس خواب به گونه ای طراحی شده است که به آن ها ظاهر کاملا هماهنگی می بخشد. حتی با ترکیب برخی از الگوها و بافت ها می توان زیبایی دوچندانی به آن ها بخشید.  اگرچه این مجموعه ها عمدا با هم هماهنگ و سازگار شده اند اما اجزای روتختی متغیر و متنوع هستند تا از بروز ظاهر کاملا یکدست جلوگیری شود.
شما می توانید طرح خود را برای سرویس روتختی تان ایجاد نمایید. راز قرار دادن اجزای روتختی منتخب،  در کنار هم این است که اجازه ندهید ظاهر آن ها بسیار تصادفی و اتفاقی به نظر برسد و از یک یا دو رنگ هماهنگ و ست در مجموعه خود استفاده کنید.  ممکن است بخواهید دورچین تخت خود را با پارچه راه راه ایجاد کنید و سایر بخش های آن را از طرح گل دار تهیه نمایید. فقط به خاطر داشته باشید که باید از رنگ هماهنگ و ست در سرتاسر مجموعه تختخواب خود نیز استفاده کنید.

نازنین بازدید : 36 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

یخچال ساید بای ساید چیست؟
یخچال ساید بای ساید – یخچال هایی در ابعاد بزرگ که توسط خطی عمودی به دو قسمت یخچال و فریزر تقسیم شده است و بر خلاف یخچال های دوقلو کاملاً به هم چسبیده هستند. البته یخچال های ساید بای ساید نیز دارای طراحی های متنوعی هستند ، برخی از یخچال های ساید بای ساید از طراحی خاص موسوم به DOOR-IN-DOOR بهره می برند.

 یخچال ساید بای ساید در واقع از به معنی کنار در کنار است و از یک یخچال و یک فریزر جداگانه و چسبیده به هم تشکیل شده است . یخچال های side by side نه تنها زیبایی خاصی داشتند و حس مدرنیته و لوکس را به محیط آشپزخانه می بخشیدند ، بلکه با اختصاص دادن دو بخش مجزا به یخچال و فریزر فضای بسیار وسیعی برای ذخیره و نگهداری موادغذایی داخل یخچال و فریزر را فراهم آورده ، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال و داخل فریزر ، درب هر دوبخش را باز کرد و کلی انرژی سرد و خنک را هدر داد .

 

یخچال ساید بای ساید چیست؟
 
 هنگام خرید یخچال ساید بای ساید به موارد زیر توجه کنید: 
هنگام خرید یخچال ، توجه به ظرفیت و میزان مصرف برق آن بسیار با اهمیت است.
هر چه تعداد افراد خانواده بیشتر باشه، یخچال نیز باید بزرگتر باشه.
همچنین هنگام خرید یخچال باید به نشان استاندارد و موارد ایمنی توجه کنین .
 محلی که می خواید یخچال رو در آنجا قرار بدین نیز مهمه تا بدونید یخچال مورد نظرتان چه اندازه ای باید داشته باشه.
باز و بسته کردن در یخچال باعث استهلاک ، فعالیت بیشتر موتور و نیز مصرف برق بیشتر میشه  و بهتر است از یخچالهایی استفاده کنید که روی در آنها آبسرد کن و یخساز وجود دارده .
 

 هنگام خرید یخچال ساید بای ساید به موارد زیر توجه کنید
 

 

وقتی تصمیم به خرید یخچال میگیرین ، حتما عواملی چون ظرفیت مورد نیاز و هزینه ای را که می تونید بپردازید رو در نظر بگیرید . چونکه تنوع محصولات در بازار می تونه به سادگی شما رو دچار سردرگمی کنه . ابتدا توجه کنید که ظرفیت مورد نیازتان چقدره ؟ به طور متوسط، یک خانواده دو نفره به ۱۶۰ تا ۲۰۰ لیتر ظرفیت احتیاج داره . به ازای هر نفر اضافه هم باید ۲۰ لیتر دیگر در نظر گرفته بشه . ظرفیت یخچال به عادات خرید و نوع تغذیه شما هم بستگی داره .

اگر بیشتر سبزیجات مصرف می کنید،یخچال بزرگتری بخرید . چنانچه هفته ای یک بار به خرید میرین نیز ظرفیت بیشتر رو در نظر بگیرید . مصرف انرژی هم یکی از نکات مهم در انتخاب مدل مورد نظر است . مدل هایی که فریزر آنها در قسمت بالا قرار گرفته عموما بین ۷ تا ۱۳ درصد مصرف انرژی کمتری دارند و مدل هایی که ذوب برفک اتوماتیک ندارند( defrost) هم حدود نصف یخچال های مجهز به این سیستم انرژی مصرف می کنند. از نظر مصرف انرژی ،یخچال فریزر های ۱۶ تا ۲۰ فوت اقتصادی تر هستن و واضحه که هر قدر اندازه یخچال بزرگتر باشه ، مصرف انرژی آن نیز بیشتره. البته خرید یخچال فریزر کوچکتر نیز موجب میشه تعداد دفعات مراجعه شما به سوپر مارکت بیشتر بشه .

بیشتر بدانید:  بررسی یخچال ساید بای ساید نکست ال جی J34

 

مزیت های یخچال ساید بای ساید
یخچال های ساید بای ساید دارای مزیت های بی شماری هستند که از این میان می توان به مواردی مانند موتور های کم مصرف اینورتر inverter و لامپ های کم مصرف led برای تامین روشنایی داخلی ، محفظه های مخصوص نگهدارنده ی میوه و سبزی fresh balancer ،  مجهز بودن به یخ ساز و آبریز بر روی بدنه ، کنترل پنل لمسی ، فیلترهای بهداشتی قدرتمند از بین برنده ی بو و باکتری وقارچ و … سیستم خنک کننده دوگانه جریان چند گانه ی هوا و همه و همه در یخچال های پر طرفدار ساید بای ساید گنجانده شده اند . راستش را بخواهید این یخچال های ساید بای ساید به اندازه ای طرفدار دارند که این روهزا اکثر خانه ها صاحب چنین اثر هنری در آشپزخانه ی خود هستند .

 

مزیت های یخچال ساید بای ساید
 
 
ویژگی های یک یخچال ساید بای ساید خوب 
 

سیستم خنک کنندگی 
یخچال های قدیمی دارای سیستم خنک کنندگی ای بودن که به موتور یخچال فشار زیادی وارد می کرد و بازده نسبتا کمی هم داشتند اما از ۷ سال پیش، مدل هایی با دو سیستم خنک کنندگی جداگانه با قابلیت تنظیم دما به بازار وارد شد. این مدل ها با اینکه نسبت به بقیه یخچال ها کمی مصرف برق رو بالا تر می برن، کارکردی کاملا بهینه دارن و باعث طول عمر بیشتر موتور میشن. مدل های جدید تر که از ۲ یا ۳ سال پیش به بازار عرضه شدن هم محفظه صفر درجه دارن که قابلیت تنظیم جداگانه داره و برای نگهداری طولانی تر و بهتر مواد غذایی حساس مناسب تره .

خرید یخچال ساید بای ساید از سایت بانه بازار

 

تعداد درب های یخچال 
همانطور که در انواع مدل های ساید بای ساید دیدین برخی مدل ها بیش از ۲ درب دارند و در مدل های جدید تا ۴ درب نیز تعبیه شده است. این مورد برای استفاده راحت تر از مواد غذایی است برای مثال طراحی یخچال به گونه ای است که مواد غذایی یا بطری هایی که مدام با آن ها سر و کار دارید نزدیک تر و در دسترسی راحت تری قرار گیرند. البته این مورد به زیبایی یخچال نیز کمک میکند. توصیه ما به شما این است که اگر خانواده پر جمعیتی هستید یا کودکانتان مدام به سراغ یخچال می روند ساید بای سایدی را تهیه کنید که مجهز به بار خانگی باشد.

 

تعداد درب های یخچال 
ظرفیت داخلی یخچال ساید بای ساید
 فضای داخلی ساید بای ساید ها با تصویری که شما از یخچال های معمولی دارین کمی متفاوته . مثلا محفظه مخصوص شیشه در برخی مدل ها قابلیت تغییر داره و متنوع است در عین حال بخشی از فضای داخلی را اشغال میکنه . در هنگام خرید یخچال مقدار فضای داخلی را که در اختیار دارید در نظر بگیرین.

 

اجزای یخچال ساید بای ساید 
 ساید بای سایدهایی که برای هر درب یک دستگیره سرتاسری برای باز و بسته کردن دارن در استفاده به شما راحتی بیشتری را میدهند. لاستیک هایی که دور تا دور درب های ساید بای ساید وجود داره از جمله اقلامی است که زود تر سایر اجزای ساید بای ساید نیاز به تعمیر پیدا می کنه. پس هنگام خرید به آن توجه کنید.

نازنین بازدید : 38 سه شنبه 16 شهریور 1400 نظرات (0)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که آماده‌سازی مواد اولیه غذاها آن‌قدر خسته‌تان کرده است که نتوانید از آشپزی کردن لذت ببرید. خرد کردن سبزیجات، رنده کردن، هم زدن و کارهای پر تکرار و خسته‌کننده‌ای از این دست از مهم‌ترین چالش‌های آشپزی است. اما غذاساز وسیله‌ای است که تمام این وظایف کوچک و بزرگ را به عهده می‌گیرد و به شما کمک می‌کند تا تمرکزتان را روی درست کردن غذا بگذارید و ضمن اینکه از زمان‌تان به صورت بهینه استفاده می‌کنید، از آشپزی‌تان لذت بیشتری ببرید. راهنمای خرید غذاساز شاید مهمترین فایده یک غذاساز این باشد که از یک سو آماده‌کردن مواد اولیه برای پخت غذاها را ساده می‌کند و از سوی دیگر زمان انجام این آماده‌سازی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. اما یک غذاساز دقیقا چه کارهایی انجام می‌دهد؟ خرد کردن، رشته رشته کردن، آسیاب کردن، ورقه کردن، رنده کردن، هم زدن، پوره کردن و … از کارهایی است که چنین دستگاهی می‌تواند برای شما انجام دهد.

برخی از غذاساز ها کاربردهایی نظیر آب‌میوه‌گیری و مخلوط‌کن هم دارند. اما کدام مدل برای شما مناسب‌تر است؟ در ادامه نکاتی را مطرح می‌کنیم که به شما در پاسخ دادن به این سوال کمک کنند.

غذاساز ساده بهتر است یا مدلی که مخلوط‌کن و آبمیوه‌گیری هم داشته باشد؟


اولین نکته‌ای که در این مورد باید در نظر داشته باشید این است که هر چقدر تعداد عملکردهای غذاساز بیشتر شود ظروف و وسایل مربوط به آن هم بیشتر می‌شود و فضای بیشتری برای نگهداری متعلقات غذاساز لازم دارید. پس اگر در آشپزخانه‌تان محدودیت فضا دارید بهتر است سراغ غذاساز های ساده‌تر بروید.

نکته دیگر اینکه اگر خودتان مخلوط‌کن یا آبمیوه‌گیری هم دارید دیگر لزومی ندارد سراغ غذاسازی بروید که این عملکردها را داشته باشد. چرا که هم هزینه بیشتر و اضافه‌ای باید پرداخت کنید، هم اینکه معمولا دستگاه‌هایی که تخصصی یک عملکرد را انجام می‌دهند کارایی بیشتری در آن عملکرد دارد. به عنوان مثال در اکثریت قریب به اتفاق غذاساز هایی که آبمیوه‌گیری هم دارند نباید انتظار داشته باشید که به خوبی یک دستگاه مخصوص آبمیوه‌گیری تک‌کاره برای‌تان آبمیوه بگیرد.

مورد آخر اینکه باید ببینید چقدر از غذاسازتان استفاده می‌کنید. اگر شما وقت زیادی را صرف آشپزی و درست کردن غذا و نوشیدنی می‌کنید و حجم زیادی از غذا و نوشیدنی آماده می‌کنید یک غذاساز همه‌کاره برای شما مناسب‌تر است. به این ترتیب لازم نیست در طول روز چندین بار سراغ دستگاه‌های مختلف بروید و می‌توانید همه کارهایتان را با یک دستگاه چندکاره انجام دهید.

غذاسازها تا چه اندازه از خود صدا تولید می‌کنند؟
باید این موضوع را پذیرفت که غذاساز یک وسیله پر سروصدا است! اگر به دنبال یک مدل بی سروصدا هستید که کاملا رضایت شما را از کم بودن صدایش جلب کند، به احتمال زیاد موفق نمی‌شوید آن را پیدا کنید! نتایج به دست آمده از اندازه‌گیری صدای تولیدی از مدل‌های مختلف نشان می‌دهد که صدای ایجاد شده توط اکثر غذاساز ها در بازه ۶۸ دسی‌بل تا ۹۰ دسی‌بل قرار می‌گیرد.

جالب است بدانید که صدای ناشی از یک گفتگوی معمولی حدود ۶۰ دسی‌بل است! و ترافیک شهری حدود ۸۰ دسی‌بل سروصدا به همراه دارد! به این ترتیب احتمالا حتی هنگام استفاده از کم‌صداترین غذاساز هم برای داشتن مکالمه با شخص دیگری، لازم است صدای‌تان را بلند کنید تا بتوانید به خوبی صدای یکدیگر را بشنوید!

صدای ایجاد شده توسط مدل‌های نسبتا پر سروصدا به اندازه‌ای است که انگار یک موتورسیکلت در فاصله ۸ متری شما دارد گاز می‌دهد! پس درست است که همه غذاساز ها میزانی از صدا ایجاد می‌کنند اما اگر در هنگام خرید به این نکته توجه نکنید ممکن است غذاسازی بخرید که کار کردن با آن به حدی آزاردهنده باشد که انگیزه‌ای برای استفاده از آن نداشته باشید.

پیش ار خرید باید به کدام ویژگی‌های غذاساز ها بیشتر دقت کنیم؟


فضای مورد نیاز
می‌خواهید غذاساز تان را کجا قرار دهید؟ از آنجایی که غذاساز دستیار شما در پختن غذاست، بهتر است دم‌دست‌تان باشد. پس دقت کنید که اندازه مدل مورد نظرتان با فضایی که در آشپزخانه در اختیار دارید تناسب داشته باشد. از طرف دیگر غذاساز ها معمولا چندین تکه و قطعه جدا از خود دارند. پس دقت کنید چه میزان فضا برای نگهداری آن‌ها دارید.

اندازه ظرف غذاساز
اندازه ظرف غذاساز در مدل‌های مختلف متفاوت است. بنابراین مهم است مدلی را انتخاب کنید که گنجایش ظرف آن با میزان نیاز شما تناسب داشته باشد. اگر تعداد افراد خانواده‌تان بیش از ۴ نفر است یا اینکه اهل مهمانی دادن هستید، دقت کنید مدلی را انتخاب کنید که ظرف نسبتا بزرگی داشته باشد.

اگر ظرف غذاساز متناسب با نیازتان نباشد مجبور می‌شوید برای هر عملکرد چندین بار از آن استفاده کنید. این موضوع هم باعث افزایش مصرف و هزینه برق می‌شود و هم یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این دستگاه که صرفه‌جویی در زمان است را زیر سوال می‌برد. این نکته هم یادتان نرود که اگر غذاسازی که مدنظر دارید مخلوط‌کن هم دارد به گنجایش پارچ مخلوط‌کن هم توجه کنید.

عملکردهای غذاساز
هر غذاسازی تعداد مشخصی از عملکردها را دارد و نمی‌توانید مدلی پیدا کنید که بتواند تمام عملکردها را در اختیار شما بگذارد. پس مهم است بدانید کدام عملکردها برای شما در اولویت هستند و آیا مدلی که در نظر دارید این عملکردها را دارد یا خیر.

عملکردهایی که می‌توانید در غذاسازها دنبال آن باشید عمدتا عبارتند از: یخ خردکن، آب مرکبات گیری، آب‌میوه گیری، آسیاب، خردکن کوچک، رنده ریز و درشت، رنده نگینی، رنده چیپس‌ساز، رنده رشته‌ساز، رنده خلال‌کن، پوره‌ساز، رب‌ساز، خمیر زن و همزن.

قابلیت پالس «Pulse» یا عملکرد لحظه‌ای
عملکرد لحظه‌ای چرخش‌های پرقدرت، اما لحظه‌ای و منقطع  ایجاد می‌کند. این قابلیت کمک می‌کند تا مواد داخل ظرف غذاساز به صورت یکنواخت‌تری در حجم ظرف قرار بگیرند و مخلوط یکنواخت‌تری از مواد اولیه به‌دست آید. این قابلیت مخصوصا در مواقعی که مقدار مواد اولیه، قسمت کمی از گنجایش ظرف خرد کن را تشکیل می‌دهد، می‌تواند کارایی دستگاه را بالاتر ببرد.

اندازه‌ دهانه ظرف غذاساز
اگر برای خرد کردن سبزیجات و مواد اولیه نسبتا بزرگ از غذاساز استفاده می‌کنید، مهم است که اندازه دهانه به قدر کافی بزرگ باشد. وگرنه مجبورید انرژی و زمان اضافه‌ای صرف کوچک‌تر کردن مواد اولیه بکنید. البته دقت داشته باشید که طراحی دهانه باید به گونه‌ای باشد که ضمن اینکه ظرفیت ورودی قابل قبولی دارد، مواد اولیه هنگام کار با دستگاه از آن خارج نشوند.

تعداد تنظیمات سرعت
تعداد تنظیمات سرعت در غذاساز های مختلف متفاوت است. برخی از غذاساز ها به همان دو حالت روشن و خاموش بسنده کرده‌اند اما در برخی مدل‌ها تا ۱۵ حالت سرعت در نظر گرفته شده است. این سرعت‌های متفاوت می‌توانند بسته به عملکردی که مد نظرتان است کارایی دستگاه را بالاتر ببرند. مثلا برای عملکرد خردکن ریز و چیپس‌ساز سرعت بیشتر، نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت.

نازنین بازدید : 36 یکشنبه 10 مرداد 1400 نظرات (0)

فرش زینت بخش منزل است و نقش مهمی در زیبایی منزل دارد . فرش فانتزی با برخورداری از رنگ بندی شاد در محیط های متعدد و مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا با دکوراسیون خانه و محیط های متفاوت قابلیت همخوانی بیشتری نسبت به انواع دیگر فرش ها دارند . فرش فانتزی به دلیل استفاده از رنگ های شاد و براق در همان برخورد اول نگاه بیننده را به سمت خود جلب می کند . از فرش فانتزی به عنوان فرش مدرن نیز یاد می شود .
 یکی از موارد کاربردی فرش فانتزی ، مفروش کردن اتاق خواب می باشد . در انتخاب فرش فانتزی اتاق خواب می توان از فرش با تنوع رنگ هایی که به محیط پیرامون آرامش می دهند بهره مند شد و محیطی آرام با سلیقه دلخواه خود به وجود آورد . به دلیل جلوه  بالایی که فرش فانتزی دارد ، نسبت به فرش سنتی ایرانی ، بیشتر مورد توجه و استقبال عموم افراد به خصوص رده سنی جوانان قرار گرفته است و به همین منوال شاهد ارتقا چشمگیری در رونق خط تولید این محصولات و فروش اینترنتی فرش فانتزی هستیم .
فرش های فانتزی و مدرن کاشان فرش با دستگاه بافت مدرن توسط بافندگانی متخصص و مجرب بافته می شود و به همین طریق فرش اصل کاشان و درجه یک در اختیار مشتریان محترم قرار داده می شود .
فرش های فانتزی مدرن ضد حسایت و آلرژی و بدون پرزدهی هستند زیرا در تولید این نوع فرش ها غالبا از الیاف پلی استر استفاده می شود که این موردی مهم در حفظ سلامتی افراد در برابر بیماری های پوستی و تنفسی می باشد .  فرش های موجود در فروشگاه اینترنتی کاشان فرش از دوام و ماندگاری و هم چنین قابلیت شست و شوی راحت و آسان برخوردار است و به دلیل ساختار منحصر به فرد آن و بافت خاصی که دارد چروک نمی شود . علاوه بر این ها در برابر عوامل فرسایشی از استقامت بالایی نیز برخوردار است .
از فرش فانتزی مدرن می توان در آشپزخانه منزل ، اتاق خواب ، اتاق نشیمن و غیره استفاده نمود . شما اغلب فرش های فانتزی را با طرح و نگاره ای با اشکال هندسی و خطوط فرضی مشاهده می کنید و کمتر فرشی را از این دسته با طرح های اسلیمی خواهید دید ، به گونه ای که رنگ های به کار رفته در فرش فانتزی ، اشکالی که بر زمینه فرش نقش زده اند را از هم تفکیک می نماید .
فرش فانتزی اتاق کودک ، فرش فانتزی اتاق خواب و فرش فانتزی آشپزخانه از طرفداران بیشتری برخوردار بوده و عمده درخواست مشتریان برای این نوع محیط ها می باشد .

نازنین بازدید : 40 یکشنبه 10 مرداد 1400 نظرات (0)

آباژور(Lampshade)، وسیله‌ای است که از طریق یک شید (کلاهک)، لامپی را می پوشاند تا نوری که از آن ساطع می‌شود را پخش کند. آباژور‌ها می‌توانند از طیف گسترده‌ای از مواد مانند کاغذ، شیشه یا پارچه ساخته شوند. معمولاً مخروطی یا استوانه‌ای شکل هستند. در آباژورها علاوه بر اینکه هدف روشنایی محسوس محیط است، معمولاً تأکید قابل توجهی نیز به ویژگی‌های تزیینی و زیبایی شناختی آن‌ها می‌شود.

شید موجود در آن، آباژور کلاسیک همچنین برای سایه افکندن و جلوگیری از تابش مستقیم نور لامپ‌ها به چشم انسان تعبیه می‌شود. برخی از این کلاهک‌ها اغلب با روکش مات دوخته شده‌اند که معمولا سفید یا طلایی هستند، تا بتوانند تا حد امکان نور را از طریق بالا و پایین شید منعکس کنند. برای شناخت بیشتر این وسیله زیبا و در عین حال قدیمی با مقاله دیگری از ویکی ساختمون همراه باشید.

آباژور چیست؟
آباژور چیست؟

آباژور از سه قسمت پایه، منبع روشنایی (لامپ) و شید یا همان کلاهک تشکیل شده است. این وسیله دو کاربرد عمده دارد، یکی اینکه می‌تواند نور محسوسی را در فضا ساطع کند، دوم اینکه به عنوان یک عنصر تزیینی در دکوراسیون خانه در نظر گرفته می‌شود. برای مطالعه، کسب آرامش و انجام هر نوع فعالیتی که به نور غیرمستقیم نیاز باشد، آباژور می‌تواند انتخابی عالی باشد. به ویژه احساس آرامشی که از این وسیله ساطع می‌شود، می‌تواند به خواب بهتر افراد کمک کند.

انواع مختلف آباژور چیست؟
انواع مختلف آباژور چیست؟


شکل‌های اصلی آباژور شامل درام، امپراتور و مربع است، اما همچنین آباژورهای بیضی، مستطیلی و مخروطی شکل نیز وجود دارند تا لامپ‌هایی با اندازه نامتعارف را در خود جای دهند. باید بدانید که آباژور امپراتور، همان آباژور کلاسیک یا مخروطی شکل است که با برداشتن قسمت بالای قیف به وسیله یک برش موازی، با پایه هم سطح می‌شود. آباژورهای درام امروزی‌تر به نظر می‌رسند و از نظر ظاهری استوانه‌ای شکل هستند (شبیه یک طبل موسیقی). سرانجام، آباژورهای مربعی شکل، از نیم رخ شبیه به هرم هستند، اما تیزی نوک هرم را ندارند!

چه شکل آباژوری برای ما مناسب است؟
این موضوع بستگی به شکل شید دارد. شیدهای مربعی برای فضاهای مدرن و اتاق‌های کار انتخابی مناسب هستند. اما اگر به سمت دکوراسیون کلاسیک و سنتی می‌روید، انتخاب شید امپراطور بهترین گزینه خواهد بود. شیدهای مستطیلی برای لامپ‌های باریک مناسب هستند و اگر طرحی مدرن و معاصر را دنبال می‌کنید، شیدهای درام گزینه مناسبی برای این طرح هستند. شیدهای بیضی و مخروطی شکل، برای اتاق‌های خواب عالی هستند؛ آن‌ها اغلب برای نور حمام و راهروها نیز انتخاب می‌شوند.

بهترین متریال برای آباژور چیست؟
بهترین متریال برای آباژور چیست؟

بیشتر آباژورها از پارچه کتان، پنبه یا ورق کاغذی تهیه می‌شوند. شیدهای پارچه‌ای توسط قاب‌های فلزی پشتیبانی می‌شوند، در حالی که شیدهای ورق مانند، شکل خود را به تنهایی حفظ می‌کنند. اگر می‌خواهید بین این دو، یکی را انتخاب کنید، در نظر بگیرید چه نوع فضایی را می‌خواهید با آباژور نورانی کنید.

آباژورهایی از جنس ورق، ظاهر زیبایی دارند و در طیف رنگی سفید، فوراً یک اتاق را روشن می‌کنند و باعث می‌شوند فضا جادارتر به نظر بیاید. اگر طرفدار دکوراسیونی تیره و مرموز هستید یا می‌خواهید با استفاده از یک لامپ پُرنور، کنتراست ایجاد کنید، شیدهایی از جنس کتان و به رنگ تیره را انتخاب کنید. شیدهای پارچه‌ای پلیسه‌دار، کاملاً سنتی هستند و دیدن آن‌ها ما را یاد دکوراسیون خانه‌های روستایی فرانسوی می‌اندازند.

چگونه می‌توانم آباژوری با سایز مناسب انتخاب کنم؟
در اصل، باید پایه لامپ را با یک خط کش یا متر اندازه گیری کنید. سپس به این فکر کنید که آباژور را باید در چه فضایی قرار دهید، به این شکل می‌توانید ابعاد آن را تعیین کنید. اگر می‌خواهید آباژور نور زیادی را ساطع کند، شید باید بزرگ باشد، اگر هم دوست دارید فضا کم نور باشد، یقیناً باید شید با سایز کوچکی را خریداری کنید.

تعداد صفحات : 5

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 143
 • بازدید امروز : 74
 • باردید دیروز : 246
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 562
 • بازدید ماه : 1,206
 • بازدید سال : 7,910
 • بازدید کلی : 17,921